Προς το περιεχόμενο

Η Apple ενέκρινε εφαρμογή αξίας €899.99 για λήψη video 4K με το iPhone 5s


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχουν και χρήστες samsung, htc, lg κλπ που κάνουν επίσης το ίδιο. So?

So ... κατρακυλάμε στον βούρκο αντί να επενδύσουμε κάπως τα χρήματα μας και να δημιουργηθεί πλούτος στην χώρα σκάμε τα ψιλά απο τον κουμπαρά για να τα πάρουν οι Αμερικάνοι και να μαζέψουν τόσα πολλά λεφτά απο εμάς έτσι ώστε αυτοί να μπορουν να έχουν σπιταρόνα να ταξιδεύουν 1st class και να αγοράζουν εφαρμογούλες των 900€.... εν ολίγοις μαμισέτα και άφησε τα πάμε χαμένοι :P

 

και όλα αυτά για να αποκτίσουν street credit στην καφετέρια .... σαν να είμαστε μαϊμούδες μας κοροϊδεύουν..

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο G3 και πιο s5 μου λέτε ρε παιδια?

Αυτά τραβάνε με 4mbps. Ενώ το iPhone με 72mbps.

Οποίος κατάλαβε. Κατάλαβε.

 

Οι υπόλοιποι βγάλτε τις πλαστικές παροπιδες.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Καλα ε μερικοί ego lovers εδω μέσα δεν πεζεστε. Σαν να είσαστε ο μάρκετιστας της εταιρίας κάνετε.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαρμογη "Οτι αρπαξουμε" τραβαει 24 φοτο το δεπτ. και δεν καταγραφει ηχο γιατι να μην παρει καποιος ενα τελευταιο 8core η τετραπιρινο Android με 4Κ και ηχο μαζι και 128GB Sd card!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σκέφτηκε κανεις ότι υπάρχουν και τα σπασμένα προγράμματα για non jail broken devices|?

Δεν σκέφτηκε κανεις πως αν βάλεις το maximum affordable capacity σε ενα android devise ξεκινάνε τα crash Kai lag. Σε αντίθεση με τα μήλα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Ναι οκ ΕΣΥ άντε δώσε πανω απο 200 ευρώ σε καρτούλα 128. Με ταχύτητα εγγραφής 95mb/s

 

Και ο άλλος με το τηλ εχει 1450mb/s σαν τα PCI-e

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sent from my iPhone using Insomnia

Ναι οκ ΕΣΥ άντε δώσε πανω απο 200 ευρώ σε καρτούλα 128. Με ταχύτητα εγγραφής 95mb/s

 

σε αυτό θα συμφωνήσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:P ναι οκ... καταλαβαίνω πως σε εμάς φένεται χαζό και εγώ με το που το διάβασα είπα "wuuuut O.o "  αλλα σκέψου το εξής..

 

Εσύ θα αγόραζες την εφαρμογή αυτή αν κόστιζε 9€? αν ναί σκέψου κάποιον που έχει 100 φορες την περιουσία σου και βρήκες την απάντηση 

 

Επίσης σκέψου πως υπάρχουν πάρα πολλοί άνθρωποι στον κόσμο που έχουν 100 την περιουσία σου ή και ακόμη μεγαλύτερη περιουσία... οπότε απο ενα σημείο και μετά ειναι απλά θέμα ζήτησης του feature. 

 

Με αυτη την λογικη για να αγορασει κανεις μια τσιχλα 1 ευρω πρεπει να εχει 10 φορες την περιουσια μου,σου, του...κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την αγορασαν νομιζω 8-9 και μετα απλα την κοψαν απο το appstore..

( ελπιζω να μην διαγραφει και αυτο το comment μου αλλιως θα αρχιζω να ποσταρω και εγω ψωμι-κουλουρι, γαβ και τετοια για να μην σβηνονται )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι bitrate θα τραβαει ομως και σε τι codec και σε τι fps. Πεταμε απλα ενα 4k ξερο, ετσι για λογους marketing. Και φυσικα για την τιμη εννοειται, παρανοικη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εν τω μεταξύ σκεφετειτε λιγο λογικά, εάν σε 4k βγάζουν 24fps τοτε σε απλό 1080p θα βγάζουμε 60 fps, αυτο για όσους κατέχουν την γνώση του βίντεο,

 

Και το λινκυ δείχνει οτι εχει 72 Mbps σε 4κ και 24fps ειναι το

http://www.cultofmac.com/295915/new-app-brings-4k-video-recording-iphone-5s-just-1000/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο G3 και πιο s5 μου λέτε ρε παιδια?

Αυτά τραβάνε με 4mbps. Ενώ το iPhone με 72mbps.

Οποίος κατάλαβε. Κατάλαβε.

 

Οι υπόλοιποι βγάλτε τις πλαστικές παροπιδες.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Καλα ε μερικοί ego lovers εδω μέσα δεν πεζεστε. Σαν να είσαστε ο μάρκετιστας της εταιρίας κάνετε.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

για στείλε μου το τελικό αρχείο να τσεκάρω ότι είναι 72 mbps.

 

Δεν "τραβάει" 72 Mbps ο αισθητήρα... απλά το τελικό αρχείο ειναι 72 Mbps επειδή ειναι σύνθεση φωτογραφιών υψηλής ανάλυσης έχει διαφορά αυτό

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...