Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με αυτά που είδαμε θεωρώ την καλύτερη περίπτωση τιμής και απόδοσης την gtx970 αλλά δεν ξέρω ποιά έκδοση.καμία γνώμη??

 

Για την τιμή συμφωνώ. Ωστόσο περίμενε γιατί μέχρι στιγμής έχουμε δει μόνο EVGA και MSI. Αν και θεωρώ πως μάλλον θα πάμε για EVGA...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

339 νομίζω έχει στο επίσημο site της EVGA και το e-shop την έχει στα 349.

Για την τιμή συμφωνώ. Ωστόσο περίμενε γιατί μέχρι στιγμής έχουμε δει μόνο EVGA και MSI. Αν και θεωρώ πως μάλλον θα πάμε για EVGA...

Θα την αλλάξεις κιόλας την 280Χ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορα τιμης ελλαδας-εξωτερικου ποια ειναι?

Περίμενε λίγο να σταθεροποιηθούν οι τιμές..τώρα βλέπεις από κανονικά μέχρι γελοιότητες (βλέπε παραπάνω ποστ μου). Αυτό που λένε τα παιδιά πάντως για την EVGA 970 SC ACX ισχύει...καλύτερο vfm αυτή τη στιγμή, με άμεση διαθεσιμότητα από μαμά EVGA Europe. Οι αγγελίες σιγά σιγά κλιμακώνουν.... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό λέω να περιμένω λίγο να δώ όλες τις επιλογές και ενημερώσεις απο τα sites.Βέβαια της evga είναι λίγο ασχημούλα,περίμενα κάτι απο της asus η έστω να βγεί σαν της μαμάς(980).Πάντως και της msi δείχνει καλή επιλογή αλλά δεν την πολύ εμπιστεύομαι σαν εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια χαρά είναι οι MSI σαν κατακευαστής. Κι όταν λες ασχημούλα τι εννοείς; Μετά την εγκατάσταση το 99% των καρτών γραφικών οι ιδιοκτήτες τους τις ξαναβλέπουν εάν και εφόσον αποφασίσουν να την ξεσκονήσουν ή αν τα φτήσει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια χαρά είναι οι MSI σαν κατακευαστής. Κι όταν λες ασχημούλα τι εννοείς; Μετά την εγκατάσταση το 99% των καρτών γραφικών οι ιδιοκτήτες τους τις ξαναβλέπουν εάν και εφόσον αποφασίσουν να την ξεσκονήσουν ή αν τα φτήσει.

 

για το γαμώτο της υπόθεσης να νιώθεις καλά. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια χαρά είναι οι MSI σαν κατακευαστής. Κι όταν λες ασχημούλα τι εννοείς; Μετά την εγκατάσταση το 99% των καρτών γραφικών οι ιδιοκτήτες τους τις ξαναβλέπουν εάν και εφόσον αποφασίσουν να την ξεσκονήσουν ή αν τα φτήσει.

Oχι δα,...side window ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του Visionstudio πατατια ειναι, παντα κάνει κατι τετοια οταν έρχονται νεες καρτες και μετα φτιάχνονται οι τιμές.. Τωρα αρπαχτες να ειναι, πως και γιατί το κανουν μονο αυτοί ξέρουν...

Btw Msi θα ελεγα εγω για 970, απίστευτη υλοποίηση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...