Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη παιδια ψηνομαι να την χτυπησω την evga και δεν εχω παρει ποτε evga παραγγελνεις απο μαμα εταιρια και ερχεται σπιτι σ ελλαδα??πρωτη φορα το ακουω αυτο για αυτο...αν ειναι ετσι δεν ξαναλλαζω εταιρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Του Visionstudio πατατια ειναι, παντα κάνει κατι τετοια οταν έρχονται νεες καρτες και μετα φτιάχνονται οι τιμές.. Τωρα αρπαχτες να ειναι, πως και γιατί το κανουν μονο αυτοί ξέρουν...

Btw Msi θα ελεγα εγω για 970, απίστευτη υλοποίηση :)

μόνο ένα DP? αίσχος...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι δα,...side window ...

 

Και εμένα έχει side window αλλά το κουτί εξακολουθεί να είναι κάτω από το γραφείο. Τώρα αν εσείς τα κρεμάτε από το ταβάνι για πολυελαίους με τα διάφορα φωτάκια και glitter να αναβοσβήνουν δίπλα στην ντισκομπάλα μαγκιά σας αλλά εμένα μου χαλάει το feng shui μου monsieur :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη παιδια ψηνομαι να την χτυπησω την evga και δεν εχω παρει ποτε evga παραγγελνεις απο μαμα εταιρια και ερχεται σπιτι σ ελλαδα??πρωτη φορα το ακουω αυτο για αυτο...αν ειναι ετσι δεν ξαναλλαζω εταιρια...

Ετσι ακριβώς. Κανείς εγγραφή στο επίσημο site και παραγγέλνεις. Σε3-5 μέρες είναι στην πόρτα σου. Το είχα κάνει εγώ με δύο 760.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ακριβώς. Κανείς εγγραφή στο επίσημο site και παραγγέλνεις. Σε3-5 μέρες είναι στην πόρτα σου. Το είχα κάνει εγώ με δύο 760.

 

με εχει ψησει ...ξερουμε αν ειναι καλη υλοποιηση η να περιμενουμε και superclocked kai acx 2.0?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το plaisio επίσης :

 

http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/anavathmisi-ypologisti/vga-kartes-grafikwn.htm?CHIPSET_TYPE=GTX%20970

 

Και μετά ξυπνήσαν αν περιμένουν να τις δώσουν μ' αυτές τις τιμές :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου εκει παιζει και πλαισιο παντως. ημαρτον πια. νισαφι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ. Εντάξει οι άνθρωποι είναι χάζοι ή το παίζουν.

 

δεν ειναι χαζοι. πανεξυπνοι ειναι. απλα προσπαθουν να ''πιασουν'' τους ''χαζους''. ωπα σου λεει ο αλλος καινουρια καρταρα απο nv και 4 giga και και και και........πωωωω γαμαει θα τα σκασω τα 450 για την 970.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

937 ευρώ την 980 το vision studio :

 

http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=40810&cat=5&sub=undefined&pmanuf=undefined&sort=undefined&step=8

 

Χαχαχαχα, sureeeeeeee.Ρε 'συ, είναι δυνατόν να θέλει κάποιος να αγοράσει GTX980/970 και να μην ξέρει τις πραγματικές τιμές ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...