Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα άμα θες να αλλάξεις την 970 πας 980ti, εγώ προσωπικά μιας και δεν έχω θέματα με την κάρτα θα περιμένω τις pascal και τις επόμενες AMD για να διαλέξω με HBM2 κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eγω ισως αυριο να γινω κατοχος 980ti ! Μου ξαναεστειλε σημερα  email η evga οτι αυριο θα ανακοινωσουν τα ονοματα των νικητων του διαγωνισμου για την 980 ti. Μιλαμε για απιστευτη τυχη οσοι κερδισουμε την 980 t!! Και με αυτα που γινονται στην Ελλαδα τωρα ειναι πιο πιθανο να επιλεξουν Ελληνες παρα ξενους γιιατι ξερουν οτι οι περισσοτεροι Ελληνες δεν εχουν χρηματα να αγορασουν τετοια καρτα!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω ισως αυριο να γινω κατοχος 980ti ! Μου ξαναεστειλε σημερα  email η evga οτι αυριο θα ανακοινωσουν τα ονοματα των νικητων του διαγωνισμου για την 980 ti. Μιλαμε για απιστευτη τυχη οσοι κερδισουμε την 980 t!! Και με αυτα που γινονται στην Ελλαδα τωρα ειναι πιο πιθανο να επιλεξουν Ελληνες παρα ξενους γιιατι ξερουν οτι οι περισσοτεροι Ελληνες δεν εχουν χρηματα να αγορασουν τετοια καρτα!!

Δεν ξερω αν πρεπει να γελασω ή κλαψω με το παραπανω αν οντως το εννοεις :rolleyes:

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω ισως αυριο να γινω κατοχος 980ti ! Μου ξαναεστειλε σημερα  email η evga οτι αυριο θα ανακοινωσουν τα ονοματα των νικητων του διαγωνισμου για την 980 ti. Μιλαμε για απιστευτη τυχη οσοι κερδισουμε την 980 t!! Και με αυτα που γινονται στην Ελλαδα τωρα ειναι πιο πιθανο να επιλεξουν Ελληνες παρα ξενους γιιατι ξερουν οτι οι περισσοτεροι Ελληνες δεν εχουν χρηματα να αγορασουν τετοια καρτα!!

Καλα οταν βγουν τα αποτελεσματα πετα ενα λινκ εδω μηπως ειμαστε ενας απο τους κωλοφαρδους που δεν το κοβω αλλα λεμε τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω ισως αυριο να γινω κατοχος 980ti ! Μου ξαναεστειλε σημερα  email η evga οτι αυριο θα ανακοινωσουν τα ονοματα των νικητων του διαγωνισμου για την 980 ti. Μιλαμε για απιστευτη τυχη οσοι κερδισουμε την 980 t!! Και με αυτα που γινονται στην Ελλαδα τωρα ειναι πιο πιθανο να επιλεξουν Ελληνες παρα ξενους γιιατι ξερουν οτι οι περισσοτεροι Ελληνες δεν εχουν χρηματα να αγορασουν τετοια καρτα!!

Ακόμα δεν έφαγε ban αυτός με το trolling που έχει ρίξει εδω μέσα ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν έφαγε ban αυτός με το trolling που έχει ρίξει εδω μέσα ?

Καλά δεν μιλάς σοβαρά ε ; Ο oruku είναι κεφάλαιο για το forum. Χωρίς πλάκα καμία φορά μπαίνω μόνο για να διαβάσω κάνα post του.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω ισως αυριο να γινω κατοχος 980ti ! Μου ξαναεστειλε σημερα email η evga οτι αυριο θα ανακοινωσουν τα ονοματα των νικητων του διαγωνισμου για την 980 ti. Μιλαμε για απιστευτη τυχη οσοι κερδισουμε την 980 t!! Και με αυτα που γινονται στην Ελλαδα τωρα ειναι πιο πιθανο να επιλεξουν Ελληνες παρα ξενους γιιατι ξερουν οτι οι περισσοτεροι Ελληνες δεν εχουν χρηματα να αγορασουν τετοια καρτα!!

Τι σκέφτηκε ο άνθρωπος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν μιλάς σοβαρά ε ; Ο oruku είναι κεφάλαιο για το forum. Χωρίς πλάκα καμία φορά μπαίνω μόνο για να διαβάσω κάνα post του.

Με τοσους οπαδους που εχω μαλλον δυσκολο. Και εδω που τα λεμε τι ειπα για να φαω ban?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τοσους οπαδους που εχω μαλλον δυσκολο. Και εδω που τα λεμε τι ειπα για να φαω ban?

 

H βλακεία πάντα ήταν δημοφιλής αφού σε τρώει ο πισινός σου για απάντηση. Και εδώ που τα λέμε όταν γίνεται και προκλητική η βλακεία άνετα μπορώ να σε απομακρύνω για αυτό τον λόγο και μόνο.

 

Επιστροφή στο θέμα χωρίς περαιτέρω σχόλια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

΄Ετσι είναι και για αυτό είναι συνήθως στο απυρόβλητο, γιατί κακά τα ψέματα υπάρχουν και συμπάθειες. Να επιστρέψουμε στο θέμα όμως γιατί δεν είμαστε XFactor εδώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...