Προς το περιεχόμενο

Το smartphone και το tablet, «συνεργοί» στην απιστία


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν λεει κατι καινουριο η ερευνα, αυτη η ιστορια εχει ξεκινησει απο την εποχη που πρωτοξεκινησαν τα sms στα κινητα, απλά πλεον υπαρχουν και αλλοι τροποι ποιο οικονομικοι οποτε και η ανταλλαγη μηνυμάτων πιο συχνη. Οπως και να εχει παντως το κερατο πηγαινε και παει συννεφο και σιγουρα δεν ευθυνονται τα smartphone και η τεχνολογια για αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορυφαίο άρθρο πάνω σε μια πολύ ψαγμενη έρευνα. Επόμενη φορά κάντε διαφήμιση και κανενα κοσμοπολιταν, ίσως να έχει και περισσότερο ενδιαφέρον στο κοινό της σελίδας.

 

Τουλάχιστον τα διαφημιστικά σας άρθρα μπορείτε να τα μαρκαρετε ως sponsored να ξέρει ο κόσμος τι διαβάζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα που εψαχνε το xperia για να δει αν την εχω απατησει το fb και οτι βαλει ο νου σας εψαχνε τα παντα αλα δεν βρηκε τιποτα και ηρεμισε ειχα πεσει σε πολυ ζηλιαρα ακομα και το αυτοκινητο μου ζυλευε το πολυ πολυ αν θες να απατησεις το λεει και ο γιαννης κριτηκος στης επαφες την γκομενα την εγραψα θαναση απο το τραγουδι αναθεμα τα κινητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ένα εχω να πώ ο Μανθος Φουστάνος το 99 δεν ειχε ουτε pc και έβγαζε απειρες γκομενες :P

περα της πλάκας,πιστεύω οτι αν δεν υπήρχε το fb θα γινονταν ακόμη πιο εύκολα απιστίες,εκτώς αν το κλήσεις,και με αυτο το τρόπο δημιουργήσεις ''υποψίες'' στην/στον υποψηφια γκομενα..γιατι κακα τα ψέματα οποιος δεν έχει fb στις μέρες ειναι δακτυλοδεικτούμενος δυστηχώς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"οι φορητές συσκευές έχουν φέρει την επανάσταση στην απιστία"

 

η ατάκα του αιώνα...

 

Παντώς προφανές δεν είναι οτι θα επικοινωνείς με τη γκόμενα μέσω κινητού; Δηλαδή με τον υπόλοιπο κόσμο πως επικοινωνείς; Με σήματα καπνού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που κανείς δε λέει είναι πως θα προστατευθείς από το προφίλ που ο άλλος θα δημιουργήσει μόνο και μόνο για να σε πιάσει.

Χαχαχα. Πραγματικά έτσι την πάτησε ο πρώην της κολλητής μου. Καλά να πάθει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...