Προς το περιεχόμενο

Περίπου τα μισά iPhone και iPad ήδη "τρέχουν" το iOS 8


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στο ipad mini wifi πάντως (όχι retina) γύρισα στην 7.1.2. Η μέρα με την νύχτα σε performance. Τόσα πολλά έβαλαν στο 8 δλδ και ζορίζεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο ipad mini wifi πάντως (όχι retina) γύρισα στην 7.1.2. Η μέρα με την νύχτα σε performance. Τόσα πολλά έβαλαν στο 8 δλδ και ζορίζεται;

 

Πώς ήταν το iOS 8 στο mini? Describe!

Η διαδικασία να γυρίσεις στην προηγούμενη έκδοση ήταν χρονοβόρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βάζεις σε DFU mode και restore από το iTunes. Αλλά δεν νομίζω πως προλαβαίνεις πλέον, συνήθως τις 1-2 πρώτες μέρες σε αφήνει να το κάνεις, μέχρι να σταματήσει η υπογραφή του iOS 7 από την Apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε iPhone 5S το iOS 8 είναι θάνατος. Λες και τρέχεις 5 antivurs ταυτόχρονα.. Πολύ αισθητή διαφορά στην ταχύτητα, κρασαρισματα εφαρμογών χωρίς λόγο και αυξημένη κατανάλωση μπαταρίας.. Γύρισα στο 7.1.2 και είναι λες και έχω άλλη συσκευή.. Άποψη μου μην προβείτε σε αναβάθμιση ακόμα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωτο ipad mini εχει τα χαρακτηριστικα του ipad 2 (παναρχαια δηλαδη).

 

Οποιος εχει ipad 2 , ipad mini να περιμενει το επομενο minor update που λογικα θα το εχουν βελτιστοποιησει και για αυτες τις συσκευες.

 

κατοχος ipad2 και ipad mini retina

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι για το στατιστικο να σου αναφερω οτι στο iphone5 το εβαλα και κατευθειαν πισω στο 7.1.2 για τους εξεις λογους 1.jailbreak (οχι τοσο για apps αλλα για themes και τετοιες ομορφιες) 2. Το health app δεν υποστηριζει σκομα εφαρμογες (ενδιαφερομαι αμεσα για garmin strava endomondo , αν υποστηριζει και ρολογια sport οπως fenix η forerunner θα ειναι τελειο) 3. Το family sharing δεν υποστηριζεται απο το 7.x.x αρα η γυναικα mou me 4αρι δεν μπορει να τοχει. Σιγουρα δοκιμασα τα keyborads στην 8!και μου λειπουνε ηδη ( σαν χρηστης android ειχα συνηθισει to swipe και με βολευει απιστευτα. Φανταζομαι και αλλοι χρηστες θα εχουν τους δικους τους λογους που δεν αναβαθμιζονται αλλα η πλειονοτητα τους θα ειναι λογω jailbreak. Υς. Πραγματικα εχω κουραστει με το φανατισμο android vs apple vs windows mobile κτλ ... Μακαρι να ειμασταν ετσι φανατισμενοι και "ετοιμοπολεμοι" και για σημαντικα θεματα της πραγματικοτητας μας στην ελλαδα του 2014. Ο καθενας μπορει να επιλεξει οτι του ταιριαζει , γιατι σαν χρηστης σχεδον ολων των κατηγοριων κινητων ( hobby ολων μας δεν ειναι αλλωστε?! ) εχω καταληξει οτι καθε λειτουργικο εχει τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα του και επισης εξαρταται τον καθε ανθρωπο και τις αναγκες του τι ειναι το καλυτερο.

 

  

 

Εχω το 4s και κακως αναβαθμισα σε 8, αλλα εχω προβλημα με το downgrade δεν μπορω να κατεβασω απο το κινητο το 7.1.2 κανω κατι λαθος? επειδη το κανες, μπορεις να με βοηθησεις? καποιο link  η κατι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο iPhone 4s πάει καλα το iOS8 που το έβαλα αλλά στο iPad 3 σέρνεται καμία σχέση με το 7 ακόμα και η 10 χρονη κόρη μου το έχει καταλάβει!!!

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναβαθμισα και γω σημερα σε iphone 5s και μου φαινεται γρηγοροτερο απο το ios 7

 

 

στο ipad mini θα περιμενω λιγο ακομα γιατι δε διαβαζω και τα καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...