Προς το περιεχόμενο

Αυτές είναι οι τιμές των νέων iPad Air 2 και iPad mini 3 στην Ελλάδα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τον Αμερικανο ομως τα 500 δολλαρια ειναι 500 δολλαρια, δεν τα μεταφραζει σε ευρω. Εμας μονο μας φαινονται λιγα λογο της μεγαλυτερης συναλλαγματικης αξιας του νομισματος ΜΑΣ.

Δευτερον, αν υπολογισεις μεταφορικα και τεκμηριο, δεν σε συμφερει να φερεις απο Αμερικη. Εκτως αν πηγαινοερχεσαι ή αν εχεις γνωστο.

 

Σωστά. Για τον μέσο Αμερικάνο τα 500 δολάρια δεν είναι μηνιάτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιά χαρά είναι οι τιμές. Για προιόν της Apple είναι ότι πρέπει. Εμένα με βλέπω για το iPad mini 2 WiFi + Cellular 32GB - €499. Κομπλέ τιμή και καλή χωρητικότητα και retina οθόνη και τιμή στα 500 ευρώ και 3g δίκτυο.

 

Έχω και 2η κάρτα sim απο την cosmote με 5gb ιντερνετ. Μια χαρά θα μου κάτσει.

Εσένα σε βλέπω να πετάς λεφτά χωρίς ουσιαστικό λόγο, γιατί μη μου πεις... Το θέλεις για τη δουλειά σου κι εσύ... Εεεε;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδιά, μια χαρα τιμές είναι. Αφού οι οπαδοί του μήλου ΘΕΛΟΥΝ να τα πληρώνουν ακριβά. Αλλιώς χάνεται η μούρη που είναι και το βασικό προσόν των iπροιόντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά , αν ξαναδώ , σε κάτι mega , skai και δε συμμαζεύεται κανάλια , αποκλειστικές ειδήσεις - διαφημίσεις , του στυλ"κυκλοφόρησε το νέο ipad , iphon , iphoff , ip πάνω , I κάτω και γενικώς I katoura " , θα τους κάνω μήνυση για  παραπλανητική διαφήμιση .

Μετά τα προβλήματα με το ipad mini από το ios 8 , τα γράφω και αλλού , δεν τους ξαναεμπιστεύομαι .

Ψιλοofff το θέμα , αλλά δεν άντεξα να μην το γράψω . όσο για τις τιμές , ο καθένας κάνει τα λεφτά του ό,τι θέλει . Αν και αντί για ipad , δεν αγόραζα δυο-τρια android ναχω να τα μοιράσω και σαν δώρα .καλύτερα δουλεύουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Apple δεν ανάγκασε κανέναν να αγοράσει κάτι δικό της..Δεν πουλάει μόνο συσκευή και λογισμικό,αλλά και όνομα..Όσο πουλάει δεν υπάρχει κανένας λόγος να ρίξει τις τιμές..Όταν στη αγορά οι 10 αγοράζουν επειδή είναι ψαγμένοι και οι 90 επειδή θέλουν να πουλάνε μούρη οι τιμές της θα είναι ψηλά...Να προσθέσω πως θεωρώ τα προιόντα της πολύ ποιοτικά και όμορφα...Επίσης ρε παιδιά γιατί σας φένεται σε μερικούς ΟΚ να πουλάνε ένα Iphone και Galaxy Note απο 800 αλλά το τάμπλετ σε αυτά τα λεφτά σας φένεται παράλογο..που στα 800 τουλάχιστον στο τάμπλετ θα πάρεις τις τοπ εκδώσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδιά, μια χαρα τιμές είναι. Αφού οι οπαδοί του μήλου ΘΕΛΟΥΝ να τα πληρώνουν ακριβά. Αλλιώς χάνεται η μούρη που είναι και το βασικό προσόν των iπροιόντων.

 

οι ετικέτες μας φάγανε!!!

 

εσύ τι ομάδα είσαι;

 

Ειλικρινά , αν ξαναδώ , σε κάτι mega , skai και δε συμμαζεύεται κανάλια , αποκλειστικές ειδήσεις - διαφημίσεις , του στυλ"κυκλοφόρησε το νέο ipad , iphon , iphoff , ip πάνω , I κάτω και γενικώς I katoura " , θα τους κάνω μήνυση για  παραπλανητική διαφήμιση .

Μετά τα προβλήματα με το ipad mini από το ios 8 , τα γράφω και αλλού , δεν τους ξαναεμπιστεύομαι .

Ψιλοofff το θέμα , αλλά δεν άντεξα να μην το γράψω . όσο για τις τιμές , ο καθένας κάνει τα λεφτά του ό,τι θέλει . Αν και αντί για ipad , δεν αγόραζα δυο-τρια android ναχω να τα μοιράσω και σαν δώρα .καλύτερα δουλεύουν.

εντάξει αφού τους εμπιστεύεσαι στα υπόλοιπα για μια μόνο παραπλανητική είδηση δεν πειράζει το δικαιούνται μια φορά στο τόσο 

 

 

H Apple δεν ανάγκασε κανέναν να αγοράσει κάτι δικό της..Δεν πουλάει μόνο συσκευή και λογισμικό,αλλά και όνομα..Όσο πουλάει δεν υπάρχει κανένας λόγος να ρίξει τις τιμές..Όταν στη αγορά οι 10 αγοράζουν επειδή είναι ψαγμένοι και οι 90 επειδή θέλουν να πουλάνε μούρη οι τιμές της θα είναι ψηλά...Να προσθέσω πως θεωρώ τα προιόντα της πολύ ποιοτικά και όμορφα...Επίσης ρε παιδιά γιατί σας φένεται σε μερικούς ΟΚ να πουλάνε ένα Iphone και Galaxy Note απο 800 αλλά το τάμπλετ σε αυτά τα λεφτά σας φένεται παράλογο..που στα 800 τουλάχιστον στο τάμπλετ θα πάρεις τις τοπ εκδώσεις..

δεν βαρέθηκες να τους το εξηγείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης ρε παιδιά γιατί σας φένεται σε μερικούς ΟΚ να πουλάνε ένα Iphone και Galaxy Note απο 800 αλλά το τάμπλετ σε αυτά τα λεφτά σας φένεται παράλογο..που στα 800 τουλάχιστον στο τάμπλετ θα πάρεις τις τοπ εκδώσεις..

Πραγματικα αυτη την απορια την εχω εδω και πολλη καιρο,που τα τηλεφωνα κτυπουν 600αρες και 700αρες,αλλα στα tablets με τα ιδια σχεδον χαρακτηρηστικα πρεπει να ειναι 200-300MAX!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο και εγω δεν το καταλαβαινω.κινητα που βαρανε 700 και 800 ευρω και τα ταμπλετ (με ιδια χαρακτηρηστικα να εχουν εως και 50% χαμηλοτερη τιμη....ο λογος;; για πειτε... (και μην μου πειτε οτι επειδη εχουν τα κινητα μεγαλυτερη φορητοτητα η οτι επειδη μπορεις να παρεις και τηλεφωνο γιατι και με μερικα ταμπλετ μπορεις αν ειναι ετσι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικα η χαρα του καθε πικραμενου σε θεμα της apple .Oι τιμες ειναι αριστες για τα συγκεκριμενα προιοντα και απο τις φτηνοτερες στην Ευρωπη.<br> Εαν αξιζει η μεταβαση απο τις αμεσως προηγουμενες γενιες ειναι προς συζητηση .Τωρα οσοι σχολιαζουν και ειναι με tablet twn 100€ ή δεν εχουν καν ειναι πολυ καλοι για τα συμμετεχουν στον θιασο του Σεφερλη γιατι για παραπανω δεν ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι φιλε εκτορ εχω αδικο κ εμενα ο μισθος μου ειναι 700 ευρω εκατσα μαζεψα καποια λεφτα αγορασα μια συσκευη μηλο... 7 χρονια iphone 1 ειχα χαλασε επειδη μου επεσε κ πηρα παλι μηλο. πες τε μου εσεις που το πεζεται οικονομολογοι κ κοιτατε τα φθηνα... πες μου η συσκευη που ειχεσ κρατησε 7 χρονια... κ προσεξε μου επεσε κ εσπασε αλλιως θα κραταγε κ παραπανω υποθετω.... βρες μου ενα λογο να παω να παρω μια παλιατζουρα huavei htc i samsung i lg i motorola... τα οποια δεν ειναι δα κ τοσο φθηνα... το galaxy το νεο εχει 6 κατοσταρικα.... το περνετε πολοι ομως αλλα δεν συζητατε για αυτο σας πειραξε το 100αρικο παραπανω για apple απλα δεν εχετε τι να κανετε κ ετσι γραφεται για την apple... για το καλυτερο δηλαδη... παντου γινεται αυτο... στο ποδοσφαιρο δεν λενε ολοι για το γαυρο? κανει ρανει κλεβει... το καλο παντα θα το κραζετε οχι για καποιο ιδιαιτερο λογο απλα ετσι για να λετε οτι κατι κανετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι φιλε εκτορ εχω αδικο κ εμενα ο μισθος μου ειναι 700 ευρω εκατσα μαζεψα καποια λεφτα αγορασα μια συσκευη μηλο... 7 χρονια iphone 1 ειχα χαλασε επειδη μου επεσε κ πηρα παλι μηλο. πες τε μου εσεις που το πεζεται οικονομολογοι κ κοιτατε τα φθηνα... πες μου η συσκευη που ειχεσ κρατησε 7 χρονια... κ προσεξε μου επεσε κ εσπασε αλλιως θα κραταγε κ παραπανω υποθετω.... βρες μου ενα λογο να παω να παρω μια παλιατζουρα huavei htc i samsung i lg i motorola... τα οποια δεν ειναι δα κ τοσο φθηνα... το galaxy το νεο εχει 6 κατοσταρικα.... το περνετε πολοι ομως αλλα δεν συζητατε για αυτο σας πειραξε το 100αρικο παραπανω για apple απλα δεν εχετε τι να κανετε κ ετσι γραφεται για την apple... για το καλυτερο δηλαδη... παντου γινεται αυτο... στο ποδοσφαιρο δεν λενε ολοι για το γαυρο? κανει ρανει κλεβει... το καλο παντα θα το κραζετε οχι για καποιο ιδιαιτερο λογο απλα ετσι για να λετε οτι κατι κανετε...

Mη με βλεπεις εμενα,εγω με ενα ποταπο HTC HD2 του 2009 ή 10,δε θυμαμαι ακριβος ποτε,ειμαι και δε νομιζω να το αλλαξω πολυ συντομα! 

Ναι ειμαι τυχερακιας( και δε χαλανε τα Non-Apple πραγματα),μου το ειπαν και αλλοι...! ;)

 

Υ.Γ.Εγω προσωπικα δεν ειπα τιποτα για το γαυρο και ουτε με ενδιαφερει!Ειμαι με καλυτερη ομαδα απ'αυτον!!!  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...