Προς το περιεχόμενο

Αυτές είναι οι τιμές των νέων iPad Air 2 και iPad mini 3 στην Ελλάδα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω αντιθετη αποψη. αλλα σεβομαι την δικη σου. συνηθηζω να διαβαζω κ να μην μπαινω στο διαλογο τον οποιο κανουν πολλοι καθημερινα για την ΜΗΛΟ.  απλα σημερα ειδα πως ο κοσμος δεν εχει κατι νεο να πει. το ξερουμε πως η ΜΗΛΟ βαραει στις τιμες κ αυτο δεν θα αλλαξει συντομα τουλαχιστον. γιατι ετσι ειναι ο νομος του μαρκετινγ κ γενικα η οικονομια... πολη ζητηση αυξηση τιμων χαμηλη ζητηση μειωση τιμων... απλα ο κοσμος δεν το καταλαβενει... οσο πουλαει η ΜΗΛΟ πουλανε οι αλλες ολες μαζι... κ οσο δεν θα εχουν καποια κενοτομια οι αλλες ο κοσμος θα πηγαινει σε ΜΗΛΟ... τους λειπει η αρμονια φιλε εκτορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά χρυσά τα Apple, αλλά αν περιμέναμε από αυτή την εταιρεία να πάμε μπροστά την είχαμε κάτσει την βάρκα(Βλέπε Note που έκραζε και τώρα βγάζει 6Plus). Παίζει εκ του ασφαλούς σε έναν χώρο που έχει φτιάξει μόνη της(IOS, και ο μόνος που έχει να ανταγωνιστεί είναι ο εαυτός της, για αυτό και δίνει με το σταγονόμετρο features) και για για αυτό κοστολογεί όσο θέλει τα προιόντα της. Υπερκοστολογημένα για εμένα μεν, αρκετά ποιοτικά δε( χωρίς να δικαιολογούν την τιμή τους). Εγώ θα ήθελα να δω αν έβγαζε κινητό με Android θα είχε επάνω όλους τους περιορισμούς που βαζει;(Θεωρώ πως όχι γιατί εκεί θα υπήρχε ανταγωνισμός και μάλιστα ισχυρός). Τέλος να αναφέρω οτι οι περισσότεροι στο Ελλάδα τα παίρνουν για να τα έχουν για μόστρα και μετά να κάνουν αναπαντητες για να μιλήσουν (πρέπει να καταλάβουμε οτι κάτι που κοστίζει 700 Ευρώ και μπορεί να το αγοράσει ο οποιοσδήποτε με 30 ευρώ σε 3500 δόσεις, ΔΕΝ είναι χαρακτηριστικό ευημερίας και πλουτισμού) Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω αυτά περί ποιότητας και δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω.

 

Ήμουν ένας ικανοποιημένος κάτοχος 3GS και επέλεξα να το ανανεώσω με ένα 4S. 

 

Στη διετία πάνω σταμάτησε να λειτουργεί το home button με αποτέλεσμα να πρέπει να χειρίζομαι τις βασικές λειτουργίες του κινητού από την οθόνη.

 

Με χάλασε πολύ που ένα τηλέφωνο 600+ ευρώ με ένα μόνο γ@μημένο κουμπί δυσλειτουργεί.

 

Δεν είμαι fanboy καμίας εταιρείας, θέλω τα προϊόντα που χρυσοπληρώνω να λειτουργούν απροβλημάτιστα.

 

Και η αλήθεια είναι ότι από το 3gs και μετά τα μοντέλα της παρουσιάζουν προβλήματα (home button, κεραίες, λυγίσματα κλπ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

zus  2 χρονια το ειχες κ χαλασε ενα πραγμα που το πατας 100000φορεσ τι μερα... ειπαμε ειναι καλα τα μηλα αλλα δεν ειναι κ αθανατα.. ολες οι συσκευες θα χαλανε καποια στιγμη apple η μη apple. αν ηταν να κραταμε της συσκευες 20 χρονια θα κλεινανε οι εταιριες... εμεις γενικα αναφερομαστε σε σφαλματα κ δισλειτουργιες του κινητου κ οχι αν σου πεσει κ δεν δουλευει η αν καποιος παταει το κουμπι με σφυρι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

zus  2 χρονια το ειχες κ χαλασε ενα πραγμα που το πατας 100000φορεσ τι μερα... ειπαμε ειναι καλα τα μηλα αλλα δεν ειναι κ αθανατα.. ολες οι συσκευες θα χαλανε καποια στιγμη apple η μη apple. αν ηταν να κραταμε της συσκευες 20 χρονια θα κλεινανε οι εταιριες... εμεις γενικα αναφερομαστε σε σφαλματα κ δισλειτουργιες του κινητου κ οχι αν σου πεσει κ δεν δουλευει η αν καποιος παταει το κουμπι με σφυρι...

 

Τραγικό επιχείρημα. 

 

Έχει μόλις ΕΝΑ κουμπί και αυτό χάλασε. Ούτε σφυριά, ούτε πτώσεις, ούτε τίποτα.

 

Εξακριβωμένο πρόβλημα σε όλα τα iPhone της σειράς 4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

zus  2 χρονια το ειχες κ χαλασε ενα πραγμα που το πατας 100000φορεσ τι μερα... ειπαμε ειναι καλα τα μηλα αλλα δεν ειναι κ αθανατα.. ολες οι συσκευες θα χαλανε καποια στιγμη apple η μη apple. αν ηταν να κραταμε της συσκευες 20 χρονια θα κλεινανε οι εταιριες... εμεις γενικα αναφερομαστε σε σφαλματα κ δισλειτουργιες του κινητου κ οχι αν σου πεσει κ δεν δουλευει η αν καποιος παταει το κουμπι με σφυρι...

Πριν μιλουσες για 7ετια απροβληματιστου προιοντος και τωρα μας λες οτι στα 2 χρονια εχει φαει τα ψωμια του και ειναι φυσιολογικο να χαλασει?

Μας μπερδεψες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά μου λέτε ακριβό το Surface Pro 3  :whistle:

 

Necronomica

Κι άλλα κινητά έχουν αντέξει πολύ στο χρόνο εφόσον τα προσέχεις... Ακόμα και από τις ίδιες εταιρίες μπορεί να υπάρχουν "καλά" μοντέλα αλλά και με ελαττώματα (You're holding it wrong αν θυμάσαι με τα προβλήματα του iPhone 4)

 

EDIT... Μάλλον τρολάρεις βέβαια αλλά τεσπα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα ipad mini 2 μεχρι πριν 1 μηνα,το εδωσα και στεναχωρηθηκα...τωρα εχω καταχαρει γιατι το 2 δεν εχει τιποτα να ζηλεψει απο το 3 και η τιμη λενε θα ειναι 329 οποτε απο σκρουτζ θα ειναι ακομα πιο κατω και απο μεταχειρισμενο απο κανενα παιδι εδω δηλαδη ακομα πιο κατω...! μια απορια εχω..τη ram εχει το 3 ξερουμε κι αν οχι γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μιλουσες για 7ετια απροβληματιστου προιοντος και τωρα μας λες οτι στα 2 χρονια εχει φαει τα ψωμια του και ειναι φυσιολογικο να χαλασει?

Μας μπερδεψες!!!

καθομαι εδω και συζηταω με θελω να πιστεβω σοβαρους ανιρωπους εγω ειχα φον 7 χρονια το πωσ το παταγε ο αλλος το κουμπι αν ειχε δαχτυλα απο flinstone δεν ξερω αλλα πειτε κατι σοβαρο.... οχι του τυπου μου χαλασε το κουμπι ειναι μαπα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μιλουσες για 7ετια απροβληματιστου προιοντος και τωρα μας λες οτι στα 2 χρονια εχει φαει τα ψωμια του και ειναι φυσιολογικο να χαλασει?

Μας μπερδεψες!!!

κ δεν ειπα οτι εχει φαει τα ψωμια του εσυ το ειπες αυτο λογια δικα σου οχι δικα μου φιλος.... δηλαδη καθε φορα που καπιανου θα συμβενει κατι στο iphoni του θα λετε πωωωω χαλασε η μηλο ειναι μαπα.... ξαναλεω αμα εσυ πατας το ΕΝΑ κ ΜΟΝΑΔΙΚΟ πληκτρο οπως πατας την κορνα στο αμαξι 2 χρονια πολυ σου κρατησε.... εδω μεσα μερικοι νομιζουν πως αν παρεις ΜΗΛΟ θα εχεις την ιδια συσκεθη μεχρι να πεθανεις.... οχι καργιολακι θα ξαναπαρεις φονι κ 6 κ 7 κ 8S superduper plus..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθομαι εδω και συζηταω με θελω να πιστεβω σοβαρους ανιρωπους εγω ειχα φον 7 χρονια το πωσ το παταγε ο αλλος το κουμπι αν ειχε δαχτυλα απο flinstone δεν ξερω αλλα πειτε κατι σοβαρο.... οχι του τυπου μου χαλασε το κουμπι ειναι μαπα....

Τα κουμπιά είναι τόσο ξεπερασμένα, ας ξεκινήσουμε από το ότι δε θα έπρεπε καν να έχει κουμπιά, αλλά αφού έχει ας μην ήταν της πλάκας
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 η αν καποιος παταει το κουμπι με σφυρι...

 

 

 το πωσ το παταγε ο αλλος το κουμπι αν ειχε δαχτυλα απο flinstone δεν ξερω αλλα πειτε κατι σοβαρο

 

 

 ξαναλεω αμα εσυ πατας το ΕΝΑ κ ΜΟΝΑΔΙΚΟ πληκτρο οπως πατας την κορνα στο αμαξι 2 χρονια πολυ σου κρατησε

 

 

Αποκλείεται απλά να χάλασε το κουμπί?

Πρέπει να φταίει ο χρήστης? Πρώτη φορά ακούς για πρόβλημα στο home button των iPhone?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικό επιχείρημα. 

 

Έχει μόλις ΕΝΑ κουμπί και αυτό χάλασε. Ούτε σφυριά, ούτε πτώσεις, ούτε τίποτα.

 

Εξακριβωμένο πρόβλημα σε όλα τα iPhone της σειράς 4.

Ομοίως το home button και σε κάμποσα iPad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...