Προς το περιεχόμενο

Το επανασχεδιασμένο GMail app για Android υποστηρίζει λογαριασμούς Yahoo και Outlook


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

LOL, Σοβαρά ΤΏΡΑ το πήρε το android αυτό; loooooooooooooooooooooooooooooooool

τι σχεση εχει το ανδροιδ? για μια συγκεκριμενη εφαρμογη μιλαμε. Βαλε ενα οποιοδηποτε client να συγχρονιζει με οσα accounts θες...

Αλλα στην "εξυπναδα" σπευδουμε..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαινοερχομενος συνεχεια απο κ προς Android κ iOS, μπορω να πω οτι οι περισσοτεροι email clients στο android ειναι απλα τραγικοι κ κανα 2 χρονια πισω.

Ασχημο interface (ειναι τοσο δυσκολο να βαλουν ενα fit to screen?), τραγικο/αργο sync (για οσους δουλευουν IMAP/exchange, για webmails δεν εχω αποψη) κ ενα σωρο αλλα....

Μονο κατι cloud λυσεις σωνουν την κατασταση, αλλα δεν ειναι οτι καλυτερο να βαζεις μεσαζοντα στα inboxes σου...

Στο iOS το mail.app ειναι αψογο, στο Android εχω ηδη αγορασει 3 apps (aquamail, maildroid κ k-@ η κατι τετοιο), κ ειναι ενας απο τους λογους που ξαναγυρναω σε iOS συνεχεια (αυτο κ το continuity πλεον).

δε δοκιμασες blackberry γι αυτο τα λες αυτα (sorry για το oftopic)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Πολύ καλή κίνηση και ακόμα καλύτερα να βάλει την δυνατότητα να βάζουμε και αλλους λογαριασμούς email που έχουμε (και ελληνικούς) ώστε να ειναι ολα σε 1</p>

 

Ψηλε μου το κάνει ήδη αυτο...το δουλεύω έτσι 2 χρόνια γιατί Έχω προσωπικό και εταιρικό e-mail.Απλά πήγαινε στις ρυθμίσεις της συσκευής στο μενού λογαριασμοι και Πρόσθεσε ένα λογαριασμό Google αν δε θες επαφές και τα λοιπά βγαλτα από το συγχονισμο.Μόλις μπεις στο gmail app θα έχεις αυτόματα και τα 2. Ελπίζω να βοήθησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν ανησυχώ. Ξέρω ότι όλα τα mail μου είναι προσβάσιμα οποιαδήποτε στιγμή από οποιαδήποτε μυστική (και μη) υπηρεσία, οπότε γιατί να μην τα έχω όλα μαζί να ανοίγω μόνο μία εφαρμογή και να τα βλέπω; Και να έχω κάτι να κρύψω, δεν μπορώ. Οπότε, ας το πάρω απόφαση: google.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά σταμάτησα να ασχολούμαι με οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή email όταν δοκίμασα το blue mail. Πραγματικά για μένα είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί για android.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ελπίσουμε να γίνεται με μια κίνηση ενημέρωση όλων των λογαριασμων και φακέλων και όχι καθε φορα να αλλάζεις λογαριασμο όπως γινεται στο stock app...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL, Σοβαρά ΤΏΡΑ το πήρε το android αυτό; loooooooooooooooooooooooooooooooool

 

Δεν "το πήρε το Android", υπάρχει stock app που το κάνει κανονικά και ένα σωρό άλλα 3rd party apps που το κάνουν. Μιλάμε για το gmail app που θα έχει τη δυνατότητα αυτή. Διαβάζετε και λίγο πριν σχολιάζετε, δεν κάνει κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά σταμάτησα να ασχολούμαι με οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή email όταν δοκίμασα το blue mail. Πραγματικά για μένα είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί για android.

για δωσε τα φωτα σου, ειδοποιησεις - συγχρονισμος γινονται αμεσα σε ολους τους λογαριασμους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δωσε τα φωτα σου, ειδοποιησεις - συγχρονισμος γινονται αμεσα σε ολους τους λογαριασμους?

 

Εννοείτε και μάλιστα μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον πρώτο google account που θα σου ζητήσει ώστε να αναγνωρίσει αυτόματα όλα τα accounts που έχεις στην μία συσκευή όταν θες να το βάλεις και σε δεύτερη κάτι που με γλίτωσε από πολύ χρόνο.

Επίσης στις ειδοποιήσεις  σου έχει και εικονιδιάκια σε emails γνωστών domains και πολύ όμορφο και άκρως χρηστικό interface.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...