Προς το περιεχόμενο

Πιο ασφαλής πρόσβαση σε λογαριασμό Google με το Security Key


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα αυτο, αυριο κατι άλλο, και ούτο καθ΄ εξής, Να ξοδευουμε εμεις και αυτοι να εχουν προσβαση σε ποιο πολλα προσωπικα δεδομένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι κλειδώνει ξεκλειδώνει τώρα τι ψάχνουν να βρουν ποια ασφάλεια και πράσινα άλογα αφού οι ίδιοι είναι σε όλο αυτό το καλά στημένο σκηνικό

κατσε ρε φιλε,πετάς ενα ''οι ίδιοι ειναι σε ολο αυτο το καλά στημένο σκηνικό'' με αβάσιμες πληροφορίες και αποδήξεις..θα σε παρακαλούσα να μας παραθέσεις και εμας του ανίδεους αποδείξεις ώστε να μάθουμε περί τίνος πρόκειται αυτό που έγραψες.Το να αναπαράγεις κάτι που διάβασες ειναι ευκολο,το δύσκολο κομμάτι ειναι να μπορείς να το κατανοήσεις και να το επεξεργαστείς, εφόσον εχεις κανει την κατάλληλη ταυτοποίηση απο πολλές πηγες για να κρίνεις αν ειναι σωστό ή οχι..

 

όπως και να έχει εμένα σαν ιδέα μου άρεσε,αλλα οπως έγραψε και ενας φίλος πιο πάνω ''οτι κλειδώνει,ξεκλειδώνει''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε ρε φιλε,πετάς ενα ''οι ίδιοι ειναι σε ολο αυτο το καλά στημένο σκηνικό'' με αβάσιμες πληροφορίες και αποδήξεις..θα σε παρακαλούσα να μας παραθέσεις και εμας του ανίδεους αποδείξεις ώστε να μάθουμε περί τίνος πρόκειται αυτό που έγραψες.Το να αναπαράγεις κάτι που διάβασες ειναι ευκολο,το δύσκολο κομμάτι ειναι να μπορείς να το κατανοήσεις και να το επεξεργαστείς, εφόσον εχεις κανει την κατάλληλη ταυτοποίηση απο πολλές πηγες για να κρίνεις αν ειναι σωστό ή οχι..

 

όπως και να έχει εμένα σαν ιδέα μου άρεσε,αλλα οπως έγραψε και ενας φίλος πιο πάνω ''οτι κλειδώνει,ξεκλειδώνει''

γιατί ρε φίλε εσύ ποιος λες να κρύβεται πίσω από όλα αυτά εγώ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...