Προς το περιεχόμενο

Το USER Scanning Project ολοκληρώθηκε


nkary75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστούμε πολύ παιδιά!

 

Υ.Γ : Το θέμα μεταφέρθηκε βλέπω στην κατηγορία Internet! Αν κάναμε κάτι ενάντια στους κανόνες της σελίδας, ενημερώνω οτι δεν έγινε εσκεμμένα αλλά επειδή δεν διαβάσαμε τους κανόνες! :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη κινηση αλλα γιατι με αναγκαζετε να κανω εγγαρφη ? θελω να με τα στειλετε με στικακι στην πτολεμαιδα και να με ευχαριστεισετε κιολας :):) ε ρε τι δαβαζουμε μπραβο παιδια και συνεχιστε ετσι

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλή δουλειά!!!, μαζί με το pixel με γυρνάτε τριάντα χρονια πίσω,όντας μαθητής δημοτικού σε ένα ZX Spectrum+ προσπαθούσαμε μαζί με φίλους να περάσουμε τα προγράμματα που έδινε το περιοδικό για να δούμε την αράχνη η' την μπάλα να αναπηδά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να πεί κανείς είναι λίγο,η κίνηση και η δουλειά μιλάει απο μόνη της.Εγώ πάντως συγκινήθηκα   :cry:  διατί να το κρύψωμεν άλλωστε.Πάντως θα είχε ενδιαφέρον να μαθαίναμε τι κάνουν τώρα τα παιδιά που το έγραφαν και ίσως να είχαμε κάποια συνέντευξη τους. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια γι αυτην την πρωτοβουλια,μας ταξιδεψατε πισω στον χρονο,ωραιες αναμνησεις,ομορφες εποχες,ρε παιδια ασχετο αλλα μια μικρη βοηθεια για την εγραφη στο http://www.retrovisions.gr,εχωενα θεματακι στο πεδιο Registration Question,λεει "Ποια ειναι η πρωτευουσα της Ελλαδας(το πρωτο γραμμα με κεφαλαια+οξεια) .Εχω δοκιμασει ολους τους πιθανους συνδιασμους και ολο μου βγαζει μηνυμα λαθους,τι παιζει?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...