Προς το περιεχόμενο

Ξαφνικη μειωση ορασης μετα απο μεσημεριανο Υπνο !


Thessalonikios200

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις παρενέργειες τι γράφουν;

Πηρα αρκετα,θα πρεπει να κατσω να τα διαβασω ολα. Μεχρι το βραδυ θα απαντησω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.galinos.gr/web/drugs/main/packages/15743

 

 

Αυτες τις καραμελες πηρα για τον λαιμο. Πηρα 2 σε 3 ωρες ενω δεν επρεπε. ΙΣως εφεραν αυτες αυτο το αποτελεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν 2 trachisan σε 3 ωρες σου θολωσαν την οραση, θα επρεπε να βλεπω δρακους.

Αρα ειναι απο τις καρωτιδες . Δεν υπαρχει αλλη εξηγηση εφοσον βλεπω μια χαρα ακομα και τα πιο μικρα νουμερα που μου εβαλε να δω ο οφθαλμιατρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε ενα τριπλεχ καρωτιδων για να δεις

 

Ναι θα κανω,σιγουρα θελει να παω σε νευρολογο Η θελει αγγειολογο για να μου γραψει την εξεταση ;

 

Να σημειωσω οτι εχω και ΙΚΑ και ιδιωτικη ασφαλεια ζωης οποτε δεν τιθεται θεμα,απλα αν ξερει καποιος να πει για σιγουρα τι Γιατρος γραφει αυτη την εξεταση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι και ο παθολογος την γραφει

Ειναι σιγουρο αυτο ; Μην κλεινω ραντεβου αδικα σε παθολογο γιατι αυτοι συνηθως εχουν πολυ κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη κιόλας , αλλά μου κανει εντύπωση που εδω και 5 μέρες κάθεσαι και ψάχνεις ποιος γιατρός γράφει , αν γράφει, τι γράφει . Ο οφθαλμιατρος που πήγες δεν σου έδωσε σαφεις οδηγιες που να πας και τι να κάνεις? Αν ναι τι περιμένεις από εδω? Αν όχι, τι σκατα γιατρός είναι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη κιόλας , αλλά μου κανει εντύπωση που εδω και 5 μέρες κάθεσαι και ψάχνεις ποιος γιατρός γράφει , αν γράφει, τι γράφει . Ο οφθαλμιατρος που πήγες δεν σου έδωσε σαφεις οδηγιες που να πας και τι να κάνεις? Αν ναι τι περιμένεις από εδω? Αν όχι, τι σκατα γιατρός είναι?

Ο ανθρωπος ειπε ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΥΧΑΙΑ.

 

ΕΓΩ απλα τον ρωτησα στο βαθος τι μπορει να ειναι και απλα μου ειπε . Αυτος λεει οτι δεν εχω ΤΙΠΟΤΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρέμησε σύντροφε, όλοι ευχόμαστε να μην είναι τίποτα. Αλλά αν εσυ έχεις ανησυχία πήγαινε και Κάνε αυτό το έρμο το τρίπλεξ Και μια εξέταση αίματος να σιγουρευτείς 100%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρέμησε σύντροφε, όλοι ευχόμαστε να μην είναι τίποτα. Αλλά αν εσυ έχεις ανησυχία πήγαινε και Κάνε αυτό το έρμο το τρίπλεξ Και μια εξέταση αίματος να σιγουρευτείς 100%.

Ηρεμος ειμαι συγνωμη. Απλα ο Γιατρος ειναι απο τους καλυτερους στη πολη . Αμεσως μου ειπε δεν τρεχει τιποτα. Αλλα αν το ξαναπαθω να παω αμεσως για βυθοσκοπηση.

 

Εξετασεις θα κανω απο τις 10 του μηνος και μετα γιατι τοτε εχω αδεια. Επισης θελει τρεξιμο σε Γιατρους για τα χαρτια και αυτο με τρελαινει. Βαριεμαι τους Γιατρους αφορητα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπον παιδια η Εθνικη Ασφαλιστικη μου εκλεισε ραντεβου με νευρολογο ( ειπα στη Γιατρο της Εθνικης στο τηλεφωνο ακριβως τι επαθα) . Πηγα στη νευρολογο σημερα και μου εγραψε να κανω Αξονικη εγκεφαλου. Αρα καμια σχεση με της καρωτιδες μεχρι στιγμης.

Μου ειπε οτι απο αυτα που της περιεργαψα μοιαζει να μην ειναι τιποτα αλλα συμφωνα με της οδηγιες πρεπει να την κανω την εξεταση για να ειναι σιγουρη οτι δεν εχω κατι.

 

Ποια ειναι η αποψη σας ; Εγω τρομαξα παντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...