Προς το περιεχόμενο

Οι Marvel και DC Comics ανακοίνωσαν τα κινηματογραφικά σχέδια τους μέχρι το 2020


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

hulk μεγαλη πατατα δεν μπηκα καν στον κοπο να το δω

γενικα ενω μας εχουν δωσει καλες ταινιες μας εχουν δωσει και μεγαλες μουφες

οι ιδεες εχουν στερεψει και το να μεταφερεις τα κομικ στο σινεμα δεν ειναι και οτι καλυτερο σαν ξαναζεσταμενο φαγητο ακουγετε

μια λυση προτεινω που περιμενουν χιλιαδες φανς

ΒΓΑΛΤΕ THUNDERCATS ΣΕ ΤΑΙΝΙΑ ΤΩΡΑ!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hulk μεγαλη πατατα δεν μπηκα καν στον κοπο να το δω

 

Καλύτερα μην είσαι τόσο κλειστόμυαλος και καλύτερα μην βασίζεις την γνώμη σου απο τις απόψεις άλλων.Δες το και μετά κατέληξε στο αν είναι πατάτα ή όχι..Με το να λες πατάτα αλλά δεν μπήκα στον κόπο να το δω τον εαυτό σου μειώνεις φίλε μου..Περιττό να πω πως διαφονώ και με όλο το υπόλοιπο σχόλιο πέραν του Thundercats movie

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το target group είναι οι νεολαία πλέον που δεν αρέσκεται τα αγοράζει κόμιξ και τόσο, ή τουλάχιστον το βλέπουν σαν μπάσιμο περισσότερων αναγνωστών.

 

Απ την άλλη, είναι πιο προσοδοφόρο από το να κάνεις reboot ολόκληρες σειρές από κόμιξ, έτσι βρίσκονται όλοι στην "ίδια σελίδα" και ακολουθούν το κινηματογραφικό cannon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν τις θεωρώ αξιόλογες ταινίες ( ίσως επειδή δεν είναι του γούστου μου ) και προτιμώ να βλέπω τα cartoon που είναι χίλιες φορές καλύτερα, και όταν βλέπεις τους ήρωες σε ταινίες ξενερώνεις τη ζωή σου με την διαφορετική και σίγουρα χειρότερη εμφάνισή τους!

 

Παρόλα αυτά τις θεωρώ εντυπωσιακές και δεν θα έλεγα όχι στο να κάτσω να δω κάποια από αυτές ίσως πάλι και όλες. Σίγουρα επιλέγω εντελώς διαφορετικές ταινίες άλλα κάπου κάπου και μια επιστημονικής φαντασίας, κάνει καλό!

 

Από τις παραπάνω ψηφίζω flash & Justice League ( επειδή έχει flash ). :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν τις θεωρώ αξιόλογες ταινίες ( ίσως επειδή δεν είναι του γούστου μου ) και προτιμώ να βλέπω τα cartoon που είναι χίλιες φορές καλύτερα, και όταν βλέπεις τους ήρωες σε ταινίες ξενερώνεις τη ζωή σου με την διαφορετική και σίγουρα χειρότερη εμφάνισή τους!

 

Και τώρα καρτούν βλέπεις στην ουσία, αφού τα πάντα με CGI γυρίζονται πλέον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα για την ώρα πάμε για το πιο light τσαμπουκαλίδικο Avengers (με τον Ultron....MA ME TON ULTRON ?!?!), ενώ τα μεγάλα όπλα (Thanos και Infinity Gauntlet) θα έρθουν πιο μετά....Αυτό ΕΙΝΑΙ MUST SEE για όλους!

 

Για τα υπόλοιπα...μια χαρά ταινιούλες είναι, ως παλιός και comic book fan, τα έχω δει και τα απόλαυσα όλα ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...