Προς το περιεχόμενο

iphone 5 16GB: 299 euro @ Γερμανός [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


kwma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια απορία για όσους σας έκαναν αντιπρόταση, Είχατε κάνει ηλεκτρονική παραγγελία; Είχατε προχωρήσει σε καταγγελία; Και τελικά ποιό από τα iphone της αντιπροσφοράς αξίζει;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μου πρότειναν στα 299 το 16αρι 5c... Δεν έχω κάνει ακόμα καταγγελία. Οπως έγραψα και σε προηγούμενο ποστ, περίμενα την εξέλιξη της υπόθεσης...ενώ χθες αργά το βράδυ τους έστειλα στο σάιτ τους αναλυτικό μήνυμα ως προς την παραγγελία μου...προκειμένου να μου απαντήσουν και το έκαναν σήμερα.

Συμπέρασμα: Διαφυλάξτε τα δικαιώματα σας ως καταναλωτές. Μην πέφτετε στην παγίδα του κάθε διαδικτυακού μαγαζιού με εικονικές προσφορές. Διεκδικήστε και θα βγείτε κερδισμένοι. Αυτό ισχύει γενικότερα στη ζωή... Μην είστε παθητικοί "δέκτες"... Να είστε "πομποί" της ζωής σας... Καλή σας ημέρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουν και γω στην λιστα αλλά δυστυχως δεν ειχα κάνει ηλεκτρονικη παραγγελία,είχα απλά αφησει το νουμερο μου αν τους περισσέψει να με καλέσουν...

Φιλε SOMEONE θα με ενδιέφερε η προσφορά που σου έκαναν για τα 5s στα 429 ευρώ,σκετη συσκευη χωρις συμβολαια κλπ....

Περιμένω από δυο φίλους που χαν κανει παραγγελία μηπως τους κάνουν και σε αυτούς αντιπρόταση..Αν όχι και αν δεν το θέλεις,θα με ενδιεφερε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά εγω τους έστειλα χθες με ηλεκτρονική επικοινωνία που λέει από το σαιτ τους Και τους εκραξα. σήμερα με πήραν και άρχισαν να Μου λένε τα κλασικά δεν υπάρχει απόθεμα κτλ. τους είπα πως δε με ενδιαφέρει καποιο απο αυτά τα δύο.

Fay θα μιλήσω μαζί τους αν γίνεται να το παρω και να δώσουμε ραντεβού Στο κατάστημα και να στο δώσω και αν γίνεται να μπει Και στο όνομα σου η απόδειξη. πάντως μου πε ότι έχουν λίγα κομμάτια για αντίπροσφορά Και ότι θα τελειώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο φιλος μου  που ειχε την αντιπροταση του προτειναν σε iphone 5c κιτρινο ή γαλαζιο στα 299 και από 5s εχουν μείνει ΜΟΝΟ 64αρια στα 489 ευρω σε ασημί ή χρυσό...απλά ενημερώνω..


SOMEONE δεν ξερω αν θα βρεις 32αρι γιατι όπως προανεφερα στον φίλο είπαν ότι υπάρχει μόνο 64αρι στα 489 ευρω...Κανε ενα τηλ πάντως και αν σου πουν ότι έχουν 32αρι ΛΕΥΚΟ πες μου...εχω ήδη κάνει κράτηση 64αρι αλλα αν εσενα σου πουν για 32αρι με ενδιαφέρει περισσότερο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 δεν το ανεφεραν,δυστυχως...ξεστοκάρουν λογικά τα 5αρια..

 

για να δούμε, μπορεί να τους τελειώσουν τα 5άρια και να ξεστοκάρουν και τα 6άρια

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο 64GB έχουν  από ότι έμαθα και η τιμή τους είναι 489... 

 

 

Αντίθετα το 32GB που δεν υπάρχει πλέον στα 430 φαινόταν καλύτερη επιλογή...

Συμφωνώ..το 64αρι είναι μεγάλο και ίσω άχρηστη τόση χωρητικότητα αλλά αν σκεφτει κανεις ότι στην τιμή αυτή τα σκρουτζομάγαζα έχουν το 5s το 16αρι και ευρωπαικό,τότε είναι μια καλή επιλογή για κάποιον που δεν έχει να δώσει τα χρήματα του 6....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...