Προς το περιεχόμενο

iphone 5 16GB: 299 euro @ Γερμανός [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


kwma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ, διάλεξα τελικά το 5c σε μπλε.. Αντε να δούμε.. Ακόμα, έχω ενδοιασμούς!

 

Μεγειά!  Όπως είπε κι ο kraken92:

 

Μη το παιδεύεις πολυ...πάρτο, είναι αρκετά καλή η τιμή και όχι πολυ μακριά απο την υποτιθέμενη προσφορά στα 299. Τωρα καίγεται ο κ@λ@@ τους και κάνουν αληθινές προσφορές...για όσους απορούσαν σε τι οφελούν οι καταγγελίες αυτό είναι ένα αρκετά καλό παράδειγμα...για να μην έχετε αμφιβολίες την επόμενη φορα :) Το να αντιδράς όταν σε κοροιδεύουν δεν σε κάνει χαζό ούτε "Ελληναρά" Καλό βράδυ και μεγειές σε όποιους το πάρουν. :)

 

μην παιδεύεσαι. Έκαναν μια καλή αντιπροσφορά ως προς την τιμή και ως προς την "ανύπαρκτη" αρχική προσφορά!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάλεσαν κι εμένα πριν από 2 λεπτά μετά από μήνυμα που τους έστειλα στο fb περί απαράδεκτης συμπεριφοράς γιατί δεν είχα καμία ενημέρωση για την παραγγελία μου από 2 Νοεμβρίου. Μου πρότειναν μόνο το c γιατί τα άλλα "έχουν εξαντληθεί" όπου δεν μπήκα σε διαδικασία συζήτησης γιατί είπα αν ήθελα πλαστικό θα έπαιρνα Samsung. Κι εκεί το κλείσαμε... Τώρα θα έχουν και πάτημα στην καταγγελία ότι μου κάνανε αντιπρόταση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κανενα πατημα δεν εχουν με την αντιπροταση. Η αντιπροταση είναι διαδικασια "συμβιβασμου" για να μην πας σε καταγγελια στην ουσια. Στην καταγγελια σου προφανως καταγγελεις αθεμιτες πρακτικες οι οποιες δεν αναιρούνται με την οποια αντιπροταση σου εγινε μετα, δεν γινεται undo σε οσα εγραψε η ιστορια.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο ξεφτίλα είναι το c?Μήπως, μη πάω να παραλάβω ?

3 σελιδες και ακομη να αποφασισεις? Ψαξε κανενα review στο google και πηγαινε δες το απο κοντά αυριο. Το να ζητας την υποκειμενικη γνωμη καποιου δεν θα σε βοηθησει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα από κοντά..Πολύ καλή κατασκευή, αλλά τα 325 €, φαντάζουν πολλά.. Εχεις δίκιο.. Το παράκανα..

Έχω ψάξει σχεδόν όλα τα reviews.. Αλλά,ίσως , διστάζως να κάνω το βήμα απο Android σε ios.. Το πολύ πολύ, να δώσω στοιχεία καταστήματος σε κάποιο φίλο και να πάει να παραλάβει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα από κοντά..Πολύ καλή κατασκευή, αλλά τα 325 €, φαντάζουν πολλά.. Εχεις δίκιο.. Το παράκανα..

Έχω ψάξει σχεδόν όλα τα reviews.. Αλλά,ίσως , διστάζως να κάνω το βήμα απο Android σε ios.. Το πολύ πολύ, να δώσω στοιχεία καταστήματος σε κάποιο φίλο και να πάει να παραλάβει..

Koίταξε, σαν τιμή για iphone είναι πολύ καλή. Αλλά iphone δεν παίρνεις για να έχεις πλαστικό κινητό. Γιατί αν το δεις σαν κινητό σε αυτά τα λεφτά υπάρχουν καλύτερα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koίταξε, σαν τιμή για iphone είναι πολύ καλή. Αλλά iphone δεν παίρνεις για να έχεις πλαστικό κινητό. Γιατί αν το δεις σαν κινητό σε αυτά τα λεφτά υπάρχουν καλύτερα :)

 

 

Και το 3GS ήταν πλαστικό αλλα το πλαστικό δεν είχε καμια σχέση με τον ανταγωνισμό. Καλύτερα σε specs σίγουρα αλλα έχει iOS με ότι αυτό συνεπάγεται.

 

Το μονο μείον του είναι το θέμα feeling του κατοχου. Άλλο ένα στιβαρό aluminium και άλλο ένα πλαστικό.

 

Απλα συμπληρώνω αυτό που λες πιο πάνω, το 5 αν και του 2012 μοιάζει καλύτερο deal από το 5c του 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα από κοντά..Πολύ καλή κατασκευή, αλλά τα 325 €, φαντάζουν πολλά.. Εχεις δίκιο.. Το παράκανα..

Έχω ψάξει σχεδόν όλα τα reviews.. Αλλά,ίσως , διστάζως να κάνω το βήμα απο Android σε ios.. Το πολύ πολύ, να δώσω στοιχεία καταστήματος σε κάποιο φίλο και να πάει να παραλάβει..

Πολύ καλή κατασκευή; αλλο κινητό είδες; Όπως είπε ο Αχιλλέας δε παίρνεις iphone για να πιάνεις πλαστικουρα. ξενερωσα τόσο πολύ που από το 4ς πήγα σε lg g2..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το 3GS ήταν πλαστικό αλλα το πλαστικό δεν είχε καμια σχέση με τον ανταγωνισμό. Καλύτερα σε specs σίγουρα αλλα έχει iOS με ότι αυτό συνεπάγεται.

 

Το μονο μείον του είναι το θέμα feeling του κατοχου. Άλλο ένα στιβαρό aluminium και άλλο ένα πλαστικό.

 

Απλα συμπληρώνω αυτό που λες πιο πάνω, το 5 αν και του 2012 μοιάζει καλύτερο deal από το 5c του 2013

 

Σχεδόν 3 χρονια το ειχα. Οταν αλλα τηλεφωνα ειχαν 1gb ram και αυτο 256mb και τα ξεφτιλιζε. Αν και πιστευω οτι πια σαν λειτουργικο το android εχει εξελιχθει πολυ. Και η τιμη τους ηταν αυτη που με εκανε να τα αγορασω. Ισως ομως στην επομενη αγορα να επιστρεψω στην apple γιατι προτιμω την ποιοτητα της apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...