Προς το περιεχόμενο

κλήση απο το σπίτι μου στο 9011400934 !!!


batman_gardiki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά ήρεμα...τα παιδιά είναι 6 και 4,5 ετών.

ή από μεγάλο έγινε ή πατώντας ότι να'ναι

 

Ε πες μας οτι έχουν αυτές τις ηλικίες. Οπότε δεν παίζει να έγινε η κλήση από παιδί τέτοιας ηλικίας.

 

Για να βρείς σε ποιον ανήκει ο αριθμός, επειδή ούτε εγώ βρήκα κάτι από το internet και τον κατάλογο του ΟΤΕ, μόνο με δικηγόρο.

 

Πάρε τον ΟΤΕ και πες τους να γίνει φραγή σε τέτοια νούμερα, πάντως να ξέρεις υπάρχουν και νούμερα από 801 και τα ροζ τηλέφωνα από 00. Αλλά μάλλον δεν θα μπορείτε να κάνετε κλήσεις και προς εξωτερικό (αν έχετε συγγενή σας ή άλλο άτομο έξω).

 

Υπάρχει και μια σπάνια περίπτωση να έγινε από το ίντερνετ η κλίση από κανέναν dialer που θα κατέβασε κανείς από τσοντοsite, αλλά νομίζω οτι πλέον που όλοι έχουμε dsl router και όχι τις παλιές συνδέσεις με dial up δεν γίνεται να την πατήσεις έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν διάφορα είδη φραγών εξερχόμενων. Μόνο για τα 9011 σίγουρα θα υπάρχει κάτι, ρώτα στον πάροχο σου. Επίσης παίδες να πω ότι έχω παρατηρήσει πλέον τα τηλεπαιχνίδια έχουν 5ψηφια νούμερα με σταθερή χρέωση ανα κλήση, οπότε ή τσοντοκατάσταση ήταν η υπόθεση, ή καμιά εκπομπή τύπου ανιτα πάνια ξέρω γω που δε ξέρω αν δίνει ακόμα τέτοια νούμερα για να πάρεις μέρος σε παιχνίδια στην εκπομπή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα απ'όλα, κάτσε σε μία καρέκλα.

 

Κάθισες;

 

 

 

Ελπίζω να κάθεσαι.

 

 

Το τηλέφωνο αυτό ανήκει σε μία ακραία Σατανιστική οργάνωση. Αν κάθεσαι ακόμη, συνέχισε την ανάγνωση του επόμενου σπόιλερ.

 

 

Ο γιος μου ο Κώστας, μια μέρα μετά το σχολείο, γύρισε σπίτι κρύβοντας τα χέρια του, πίσω από τη πλάτη του. Ξαφνιάστηκα. Τότε, του ζήτησα να μου τα δείξει. Ο Κώστας αρχικά βρέθηκε σε δύσκολη θέση, στη συνέχεια όμως με κατεβασμένο βλέμμα, μου έδειξε τα χέρια του. Πάνω σε αυτά, είδα χαραγμένο με ανεξίτηλο στυλό (πράγμα που σήμαινε ότι το έγραψε για να μείνει), μία γυρισμένη προς τα δεξιά κατά 88° ανάποδη πεντάλφα. Τρομοκρατήθηκα φίλε μου. Έβαλα ένα ποτήρι γυάλινο γεμάτο με νερό μέχρι τη μέση να πιω και άναψα ένα τσιγάρο, κοιτώντας απορημένος το παιδί μου που αμέριμνο εκείνο το μεσημέρι έβλεπε Άκρως Οικογειακον.

 

Βάλε ένα ποτάκι. Χρειάζεσαι υπομονή και ευαισθησία για το παραστρατημένο αυτό πρόβατο του Θεού, που ανήκει στην οικογένεια σου.

 

 

 

Εκείνο το βράδυ, έψαξα τα προσωπικά αντικείμενα του Κώστα μου, ανοίγοντας τα σχολικά του τετράδια.

Φρίκιασα.

Μέσα στις λίγες γραμμένες σελίδες και λέξεις, υπήρχε με μπορντό στυλό, πολλές φορές γραμμένος ο ίδιος αριθμός.

9011400932

Η πρώτη μου πράξη, φυσικά, ήταν να καλέσω αυτόν τον αριθμό. Τότε, απάντησε μία λεπτή γυναικεία φωνή λέγοντας μου ότι το τάγμα του Διαβόλου είναι έτοιμο να επανέλθει.

Απευθύνθηκα απευθείας στην αστυνομία και ύστερα από εισαγγελική παρέμβαση, κατάφερα να αποσύρω αυτόν τον αριθμό. Δε σου κρύβω ότι με το που διάβασα τον αριθμό που έβαλες στον τίτλο, τρόμαξα, φρίκιασα, καθώς φαίνεται ότι η επέλαση του Αντιχριστου και των Δαιμόνων είναι ασταμάτητη. 

 

Σου προτείνω να κάνεις μία συζήτηση με το παιδί σου, ή οποιοδήποτε άλλο μέλος της οικογένειας σου κάλεσε αυτόν τον αριθμό.

 

Πρόσεχε. Ο Θεός είναι μεγάλος.

 

Υ.Γ. Μία από τις προηγούμενες μέρες, είχα χρεωθεί 19€

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το να συχνάζεις σε τσοντοσάιτ, τι περίμενες;

:P

και που να συχνάζω στο site της ιεράς μητροπόλεως?  B)

παντως,η χρεωση ειναι νορμαλ.3 ευρω ανα λεπτο,με τον φπα μεσα.......

νορμάλ ειναι να πας σε κανα χορχάουζ να ξεχαρμανιάσεις  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν διάφορα είδη φραγών εξερχόμενων. Μόνο για τα 9011 σίγουρα θα υπάρχει κάτι, ρώτα στον πάροχο σου. Επίσης παίδες να πω ότι έχω παρατηρήσει πλέον τα τηλεπαιχνίδια έχουν 5ψηφια νούμερα με σταθερή χρέωση ανα κλήση, οπότε ή τσοντοκατάσταση ήταν η υπόθεση, ή καμιά εκπομπή τύπου ανιτα πάνια ξέρω γω που δε ξέρω αν δίνει ακόμα τέτοια νούμερα για να πάρεις μέρος σε παιχνίδια στην εκπομπή.

Οι φραγες για τον οτε ειναι οι παρακατω

https://www.ote.gr/web/guest/help-and-support/landline/-/support/hot-topic/695769;jsessionid=7BE670B46FBF27719BA335904B2DD729.node4_1_OTEGR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω στον λογαριασμό δεν λέει ακριβώς ποια μέρα και ώρα έγινε η κλήση; Όσο να πεις μια ιδέα θα την πάρεις.

απογευμα 17:30 ωρα που παιζουν συνηθως ιντερνετικα παιχνιδια ηλικιας 4-6.

ισως εχει γινει κατι απο εκει με διαφημισεις που βγαινουν....

Και γιατι δεν καλεις και εσυ μια φορα να δεις τι ειναι?

σκεφτομαι την χρεωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απογευμα 17:30 ωρα που παιζουν συνηθως ιντερνετικα παιχνιδια ηλικιας 4-6.

ισως εχει γινει κατι απο εκει με διαφημισεις που βγαινουν....

 

Δεν το νομίζω, αλλά καλού κακού κατέβασε κάποιο antivirus και κάνε έλεγχο στον υπολογιστή μήπως έχει μπεί κανένας dialer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ο υπολογιστής modem (όχι ADSL, από τα παλιά, ta 56K) και μάλιστα συνδεδεμένο στην τηλεφωνική γραμμή; Αν όχι, μην ψάχνεις για dialer.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι μικρός και νουμπάκος που ήμουν επί εποχής dial up που είχε χεστεί ο υπολογιστής μου στους dialers και ήρθε ραβασάκι στον πατέρα μου 590 ευρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα απ'όλα, κάτσε σε μία καρέκλα.

 

Κάθισες;

 

 

 

Ελπίζω να κάθεσαι.

 

 

Το τηλέφωνο αυτό ανήκει σε μία ακραία Σατανιστική οργάνωση. Αν κάθεσαι ακόμη, συνέχισε την ανάγνωση του επόμενου σπόιλερ.

 

 

Ο γιος μου ο Κώστας, μια μέρα μετά το σχολείο, γύρισε σπίτι κρύβοντας τα χέρια του, πίσω από τη πλάτη του. Ξαφνιάστηκα. Τότε, του ζήτησα να μου τα δείξει. Ο Κώστας αρχικά βρέθηκε σε δύσκολη θέση, στη συνέχεια όμως με κατεβασμένο βλέμμα, μου έδειξε τα χέρια του. Πάνω σε αυτά, είδα χαραγμένο με ανεξίτηλο στυλό (πράγμα που σήμαινε ότι το έγραψε για να μείνει), μία γυρισμένη προς τα δεξιά κατά 88° ανάποδη πεντάλφα. Τρομοκρατήθηκα φίλε μου. Έβαλα ένα ποτήρι γυάλινο γεμάτο με νερό μέχρι τη μέση να πιω και άναψα ένα τσιγάρο, κοιτώντας απορημένος το παιδί μου που αμέριμνο εκείνο το μεσημέρι έβλεπε Άκρως Οικογειακον.

 

Βάλε ένα ποτάκι. Χρειάζεσαι υπομονή και ευαισθησία για το παραστρατημένο αυτό πρόβατο του Θεού, που ανήκει στην οικογένεια σου.

 

 

 

Εκείνο το βράδυ, έψαξα τα προσωπικά αντικείμενα του Κώστα μου, ανοίγοντας τα σχολικά του τετράδια.

Φρίκιασα.

Μέσα στις λίγες γραμμένες σελίδες και λέξεις, υπήρχε με μπορντό στυλό, πολλές φορές γραμμένος ο ίδιος αριθμός.

9011400932

Η πρώτη μου πράξη, φυσικά, ήταν να καλέσω αυτόν τον αριθμό. Τότε, απάντησε μία λεπτή γυναικεία φωνή λέγοντας μου ότι το τάγμα του Διαβόλου είναι έτοιμο να επανέλθει.

Απευθύνθηκα απευθείας στην αστυνομία και ύστερα από εισαγγελική παρέμβαση, κατάφερα να αποσύρω αυτόν τον αριθμό. Δε σου κρύβω ότι με το που διάβασα τον αριθμό που έβαλες στον τίτλο, τρόμαξα, φρίκιασα, καθώς φαίνεται ότι η επέλαση του Αντιχριστου και των Δαιμόνων είναι ασταμάτητη. 

 

Σου προτείνω να κάνεις μία συζήτηση με το παιδί σου, ή οποιοδήποτε άλλο μέλος της οικογένειας σου κάλεσε αυτόν τον αριθμό.

 

Πρόσεχε. Ο Θεός είναι μεγάλος.

 

Υ.Γ. Μία από τις προηγούμενες μέρες, είχα χρεωθεί 19€

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

πολυ nova βλέπεις εσύ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...