Προς το περιεχόμενο

SanDisk 64GB Cruzer Extreme USB 3.0 Flash Drive mymemory.de €35.05 EUR


Captain Nemo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πλεον εχει βγει και extreme pro !

 

Pro υπάρχει μόνο στα 128 GB και με τιμή στα 110 ευρώ, δεν συμφέρει ιδιαίτερα

 

http://www.mymemory.de/USB-Sticks/SanDisk/SanDisk-Extreme-Pro-128GB-3.0-USB-Stick

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 114
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην δικιά μου περίπτωση αν και η παραγγελία έγινε από το mymemory.de, μου ήρθε email από το mymemory.co.uk. Άρα η παραγγελία γίνεται στην Αγγλία έτσι κι αλλιώς.

 

Στην σελίδα λοιπόν των Άγγλων λένε για 7 με 10 εργάσιμες ημέρες.... θα μάθουμε λοιπόν σχετικά σύντομα

 

Και στην γερμανική λένε για 5 με 8

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, αυτό εδώ το Link.png Site: Sandisk Ultra Fit 64GB αξίζει απο ταχύτητα σε σχέση με το extreme?

 

Παρόλο που ΔΕΝ είναι τόσο γρήγορο όσο το extreme (130 Vs 190), φαίνεται ακόμα πιο συμφέρουσα αγορά απο το memory.de?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην δικιά μου περίπτωση αν και η παραγγελία έγινε από το mymemory.de, μου ήρθε email από το mymemory.co.uk. Άρα η παραγγελία γίνεται στην Αγγλία έτσι κι αλλιώς.

 

Στην σελίδα λοιπόν των Άγγλων λένε για 7 με 10 εργάσιμες ημέρες.... θα μάθουμε λοιπόν σχετικά σύντομα

 

Και στην γερμανική λένε για 5 με 8

Και εμενα email απο mymemory.co.uk ηρθε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, αυτό εδώ το Link.png Site: Sandisk Ultra Fit 64GB αξίζει απο ταχύτητα σε σχέση με το extreme?

 

Παρόλο που ΔΕΝ είναι τόσο γρήγορο όσο το extreme (130 Vs 190), φαίνεται ακόμα πιο συμφέρουσα αγορά απο το memory.de?

 

 

Δεν είναι μόνο τα 190 read. Είναι και η τεράστια διάφορα στο write όπως και στα random tests.

 

Συγκεκριμένα το Ultra Fit έχει περίπου 40MB/s write και το Extreme έχει πάνω από 200MB/s. Απίστευτο...

Ακόμα και η παλιά έκδοση (με τα 190 read) να είναι έχει 185 MB/s write. Καμία σύγκριση μεταξύ των δύο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ξαναψωνισει απο το mymemory.de.

Συνηθως γινεται dispatched την επομενη εργασιμη της πληρωμης. Αν οχι το πολυ την μεθεπομενη το αργοτερο.

3 φορες εχω παρει αλλες μνημες τις 2 μου ηρθε απο αγγλια την μια απο γερμανια.

Σε ολες τις περιπτωσεις ηταν 7-10 μερες το πολυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμίζω το κουπόνι DE5 με το οποίο παίρνουμε 5% έκπτωση.

 

Οπότε ακόμη και σήμερα από €35.05 στοιχίζει €33.30.

 

http://www.mymemory.de/USB-Sticks/SanDisk/SanDisk-64GB-Cruzer-Extreme-3.0-USB-Stick---Inkl.-SecureAccess-Software

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...