Προς το περιεχόμενο

SanDisk 64GB Cruzer Extreme USB 3.0 Flash Drive mymemory.de €35.05 EUR


Captain Nemo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρέλαβα και εγώ. Πολύ καλές οι πρώτες εντυπώσεις. Πολύ γρήγορο.

 

Είναι λίγο μακρύ, αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα :-) .

 

Στο mymemory.de δεν δουλεύει πλέον το Voucher Code DE5.

Υπάρχει όμως το Voucher Code id5mm που δουλεύει τόσο στο .uk όσο και στο .de με 5% έκπτωση.

 

Eπίσης μόνο στο .uk το Voucher Code CORSAIR20 για 20% έκπτωση στα corsair USB sticks.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα 19/11, dispatched 13/11.

 

Το στικάκι είναι το SDCZ80-064G-G46.

 

Καλή ποιότητα κατασκευής - καλλίτερη από lexar,

και πιο γρήγορο απο ότι άλλο διαθέτω μέχρι τώρα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα τίποτα ακόμη (8/11) και ανησυχώ μήπως το σούφρωσε κανείς.. Σας το φέρανε σπίτι ή ειδοποίηση για να πάτε στο ταχυδρομείο; Κοντά στη Θεσσαλονίκη μένω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπίτι με απλό ταχυδρομίο...Ναι είναι πολύ πιθανό εμένα μου έχουν κλέψει αρκετά πράγματα αν δεν κατέβω πρωί πωί κάθε μέρα να βλέπω αν έχουν έρθει..Η λύση που βρήκα είναι να τα αφήνει ο ταχυδρόμος στη γειτόνισσα που έχει μαγαζί απο κάτω. Και όλα αυτα γιατί υπάρχουν κάποιοι ανιδεοι που ανήγουν απο το θυροτηλέφωνο χωρίς καν να ρωτήσουν ποιος είναι. Ειδικά εγώ που μένω κέντρο το τρώω στη μάπα κάθε φορα που παραγγέλνω κάτι. Επικοινώνησε με το κατάστημα...να βρείτε μια λύση αλλίως τα λεφτα σου πίσω. Εμένα μια φορά απο ebay μου στείλαν 3 φορές τη μπαταρία του λάπτοπ και ποτέ δεν έφτασε στα χέρια μου..Με γεια σε όποιον τη κατέχει αυτή τη στιγμή. Τέλος πάντων αυτα συμβαίνουν, το θέμα ειναι οτι δεν χάνεις τα λεφτά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επειδη βλεπω οτι ημαστε τρεις αρκετοι....στους οποιους εγινε dispatch 8/11 και ακομη δεν εχουμε παραλαβει...αρα κατι παιζει με αυτη τη φουρνια.

Επεξ/σία από agligoros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παραγγελία από mymemory.de στις 7/11 και dispatch στις 8/11 δεν έχω απραλάβει ακόμα.

Η αλήθεια είναι ότι πριν από 2-3 ημέρες άρχισα να ανησυχώ αλλά σήμερα που είδα ότι υπάρχουν αρκετές παραγγελίες που έγιναν dispatch στις 8/11 και δεν έχουν παραδωθεί ακόμα πιστέυω ότι κάτι παίζει με την συγκεκριμένη αποστολή.

 

ΥΓ. Μένω σε μονοκατοικία και δεν έτυχε ποτέ να μην παραλάβω κάτι από οπουδήποτε κα αν έχω παραγγείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ήρθε σήμερα, 21/11, και αν κατάλαβα καλά η αποστολή είναι από Ολλανδία. Ούτε Γερμανία, ούτε Αγγλία.

Ο κωδικός SDCZ80-064G-G46, όπως γράφτηκε και παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...