Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με train simulator 2015


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Εγκατέστησα το παραπάνω παιχνίδι στο pc και ενώ γίνεται μια χαρά η εγκατάσταση και το τρέχω δείχνει αυτήν την εικόνα post-219161-0-86597700-1415474252_thumb.jpg και μένει εκεί.  Μόλις πατάω alt + tab δείχνει αυτό το μήνυμα post-219161-0-66074400-1415474266_thumb.jpg και μόλις πατήσω το ok λέει ότι το train simulator σταμάτησε να λειτουργεί. 

 

 

Τι μπορεί να συμβαίνει?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έλεγα να μας πεις τους drivers σου αν είναι updated γιατί πχ αν έχεις ακόμα την 4850 νομίζω οι drivers είναι κανά χρόνο πίσω ή και ποιο πολύ και δεν είναι και dx11.... (Λέω εγώ τώρα !)

Και τα crks πολλές φορές είναι προβληματικά ή για άλλο built κτλ πράγμα που μας πάει και off topic και εκτός κανόνων :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pc φωράει ότι τελευταίους driver υπάρχουν για το hardware μου. Έλεγα μηπως είναι κάποιο άρχειο dll, κλπ που κάνει το πρόβλημα αλλά αν είναι θέμα crack υπάρχουν και τα pm :P

 

 

Όσα παιχνίδια λένε ότι θέλουν dx 11 πετάνε μήνυμα που το αναφέρει, αυτό δεν βγάζει κάτι τέτοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πχ αν δεν ειναι γνησιο μπορει να φταιει το σπαστηρι γιαυτο ρωτησα

Το κατάλαβα. Απλά μου κάνει εντύπωση που κολλάει στο saving scenario data base. Όσες φορές έχει τύχει να φταίει το crack δεν ανοίγει καν το παιχνίδι

 

edited

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα παει για κλειδωμα για πολλους λογους οποτε μην συνεχιστει αλλο η κουβεντα

το παιχνίδι άξιζει για να κάτσω να το ψάξω? Πάντως ειναι λλιγο σπαστικό αυτό με το dx11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...