Προς το περιεχόμενο

Galaxy S4 εχει τροποποιηθει η συσκευη


konsroma
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από kataramenos32,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποια service της σαμμυ δεν το πολύ ψάχνουν για το Knox, απλά να κάνουν όποιοι φίλοι έχουν πρόβλημα στο εκάστοτε μαγαζί που θα το πάνε

Ισχυει.Απο τα καλυτερα σερβις btw ειναι αυτο http://www.smartec.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να διευκρινίσουμε κάτι. Με root με towelroot δεν γράφει ο Knox counter . Επιβεβαιώστε οτι η έκδοση κερνελ είναι συμβατή και ρουταρετε άφοβα τη συσκευή σας χωρίς να ανησυχείτε για την εγγύηση. Έχω ρουταρει το Note 3 και ο Knox counter παραμένει στο 0x0.Ακόμα και ειδοποίηση για αναβάθμιση μoυ ήρθε αλλά δεν την έκανα. Θα περιμένω να κάνω unroot οταν έρθει το γλειφιτζούρι και οταν φυσικα θα είναι διαθέσιμο το root.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να διευκρινίσουμε κάτι. Με root με towelroot δεν γράφει ο Knox counter . Επιβεβαιώστε οτι η έκδοση κερνελ είναι συμβατή και ρουταρετε άφοβα τη συσκευή σας χωρίς να ανησυχείτε για την εγγύηση. Έχω ρουταρει το Note 3 και ο Knox counter παραμένει στο 0x0.Ακόμα και ειδοποίηση για αναβάθμιση μoυ ήρθε αλλά δεν την έκανα. Θα περιμένω να κάνω unroot οταν έρθει το γλειφιτζούρι και οταν φυσικα θα είναι διαθέσιμο το root.

Επειδή έχω χάσει επεισόδια ισχύει αυτό με το Ν3 όντως; δεν θα γράψει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω χάσει επεισόδια ισχύει αυτό με το Ν3 όντως; δεν θα γράψει;

Οταν το έκανα root τέλη Ιουνίου με το towelroot μπορούσες να ρουταρεις ολα τα Note 3 με κερνελ μεχρι 3 Ιουνίου. Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει εν τω μεταξύ. Σίγουρα με τις τελευταίες αναβαθμίσεις θα έχει κλείσει η συγκεκριμένη τρύπα. Εγώ δεν τις έκανα αν και μου ήρθαν κανονικά αν και ρουταρισμενος. Ο Knox counter παραμένει στο 0 και απολαμβάνω τα καλά του ρουτ. Μάλιστα η διαδικασία είναι απλά η εγκατάσταση της εφαρμογής και το πάτημα ενός κουμπιού στη κυριολεξία. Περιμένεις λίγα δευτερόλεπτα και αυτό ήταν. Είσαι ρουταρισμενος. Πολύ πιο εύκολα από την... συνεργατική Sony που είχα και ήθελε ολόκληρη διαδικασία για ρουτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπερα χρειαζομαι μια μεγαλη βοηθεια κι εγω με το κινητο μου...μπορω να εχω καποιο mail αν γινεται για επικοινωνια? ή να γραψω εδω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...