Προς το περιεχόμενο

Far Cry 4 [PS3][PS4][Xbox 360][Xbox One]


king2009

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι φιλε μου δε ξερω .... ποτε μην αγοραζεις παιχνιδι μολις βγει να περιμενεις κανενα μηνα καλυτερα

Πω,ξενερωσα τωρα.Εχω κολλησει τωρα εκει και δεν μπορω να συνεχισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα!Προχθες βγηκε πατσακι για το far cry 4 που διορθωνει την μαυρη οθονη στην μεση μιας αποστολης!Οποτε ολα ειναι κομπλε τωρα.Συνεχιζουμε το καψιμο κανονικα  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα παιδιά και καλή χρονιά.

Ξέρει κάποιος να μου πει από που μπορώ να φτιάξω party στο far cry 4 Γιατί όταν πατάω στο όνομα του φίλου μου που είναι online Δεν μου βγάζει invite Αλλά μόνο μια επιλογή send a key of kyrat! !!!! Μιλάω για παιχνίδι "τσιπαρισμενο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

far cry 4 ps3

 

ρε μαγκες θελω να αγορασω το far cry 4 για ps3 και used αμα γινεται κομπλε.Το βρηκα 22 ευρω public αλλα δν πολυλεει πιστευω.Παιζει τα χριστουγεννα να υπαρξει καμια πτωση στην τιμη του?Κανα 15αρι ας πουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης  θελω να μου πειτε αν εχει τεραστιες διαφορες απο το 3...


Καλημέρα παιδιά και καλή χρονιά.
Ξέρει κάποιος να μου πει από που μπορώ να φτιάξω party στο far cry 4 Γιατί όταν πατάω στο όνομα του φίλου μου που είναι online Δεν μου βγάζει invite Αλλά μόνο μια επιλογή send a key of kyrat! !!!! Μιλάω για παιχνίδι "τσιπαρισμενο"

https://support.ubi.com/en-US/FAQ/47/4277/keys-to-kyrat/kA030000000ej2MCAQπρεπει να το εχεις αγορασει φιλε μου οπως βλεπεις εδω αλλιως σκουρα τα πραγματα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

σαν τοπιο, χρωματα, περιβαλλον... πιο ειναι καλυτερο το far cry 3 ή το 4 ;;;

 

ρωταω γιατι το 2 σε σχεση με το 1 ηταν πιο σκοτεινο και δεν μου αρεσε (ασχετα αν το gameplay, γραφικα, οπλα κτλ ηταν σαφως καλυτερο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...