Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Steel and Steam

 

 

MJ5LQ-A9WKI-NVZ29

 

 

 

 

Όποιος το πάρει ας αφήσει μήνυμα για να γνωρίζουν οι επόμενοι

Κάποιος το πήρε αλλά μήνυμα γιοκ. Λέμε και κανένα ευχαριστώ. Εκτός αν σου είπε με πμ οπότε πάω πάσο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 939
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί το κάνετε θέμα ρε παιδιά? Ο καθένας τα κλειδιά του μπορεί να τα δίνει όπως αυτός θέλει. Είτε με πμ είτε δημόσια. Λες και έχει διαφορά ποιος θα τα πάρει...

 

Προς Θεού δεν έχω πάρει ποτέ κάτι χωρίς να πω ενα ευχαριστώ και ούτε είναι σωστό αλλά τέλος πάντων γιατί σας πειράζει τόσο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μου θυμίσατε τον ορισμό Leecher με την κακή έννοια. Που δημιουργήθηκαν τα private torrent sites με ratio για την αποφυγή των grape & go που τσίμπαγαν το torrent και δεν seed-αραν πίσω :D

Χαχαχα ninja λένε :Ρ

Για να γυρίσω και στο θέμα, δεν νομίζω πως είναι ανάγκη να λέει και κάποιος ευχαριστώ για κάτι που του έδωσες. Όταν ζητάς το ευχαριστώ, είναι σαν να κάνεις τα share για εντύπωση. Εγώ όταν δίνω κάτι, το κάνω γιατί δεν το χρειάζομαι προφανώς και αφετέρου γιατί με κάνει να αισθάνομαι ωραίο όταν μοιράζω κάτι που έχω παραπανίσιο.

Καλύτερα πείτε να υπάρχει κανόνας μεταξύ όλων μας, απλά να αναφέρει το άτομο που τα πήρε ότι το έκανε, για να μην χαίρεται τζάμπα ο επόμενος στην σειρά :Ρ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μου θυμίσατε τον ορισμό Leecher με την κακή έννοια. Που δημιουργήθηκαν τα private torrent sites με ratio για την αποφυγή των grape & go που τσίμπαγαν το torrent και δεν seed-αραν πίσω :D

Χαχαχα ninja λένε :Ρ

Για να γυρίσω και στο θέμα, δεν νομίζω πως είναι ανάγκη να λέει και κάποιος ευχαριστώ για κάτι που του έδωσες. Όταν ζητάς το ευχαριστώ, είναι σαν να κάνεις τα share για εντύπωση. Εγώ όταν δίνω κάτι, το κάνω γιατί δεν το χρειάζομαι προφανώς και αφετέρου γιατί με κάνει να αισθάνομαι ωραίο όταν μοιράζω κάτι που έχω παραπανίσιο.

Καλύτερα πείτε να υπάρχει κανόνας μεταξύ όλων μας, απλά να αναφέρει το άτομο που τα πήρε ότι το έκανε, για να μην χαίρεται τζάμπα ο επόμενος στην σειρά :Ρ

Οκ συμφωνώ στα περισσότερα που είπες, αλλά εμένα προσωπικά μου αρέσει να λέω και ένα ευχαριστώ όταν μου δίνουν κάτι (οτιδήποτε και αν είναι αυτό) έστω και αν αυτός που μου το δίνει δεν έχει την ανάγκη να το ακούσει.

 

Anyway, δεν θα επεκταθώ περαιτέρω γιατί δεν θέλω να χαλάσω το thread.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει διαφορά να τα πάρει κάποιος που σέβεται κάποιες απλές διαδικασίες (το "ευχαριστώ") αντί κάποιου που είναι ninja leecher. Οσο για την έννοια του "ευχαριστω", είναι ζήτημα βασικών κανόνων σεβασμού και κοινωνικότητας -μιας και είμαστε σε κοινωνικό μέσο. -_-

 


Με την ευκαιρία, υπάρχουν ακόμα 4 κλειδάκια για steam:

  • Crash Time ΙΙ   x 2  (έφυγαν σε gothrylos και liapisftw)
  • Space Hack   x 2 (έφυγαν σε gust και GabrielConnor)

Παρακαλώ δηλώστε συμμετοχή εδώ από κάτω (με επιλογή game), και θα στείλω με PM. B)

----DONE----

Επεξ/σία από pigeon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήξερα καν πως βγαίνουν Games για PC που είναι λες και είναι Android.

Πόσο Lol ήταν το Space Hack.

Υ.Γ: Α και MSSB, πάω στοίχημα πως περισσότερο απ' το 15% αυτού του φόρουμ δε παίζει να είναι που δε ξέρει τι θα πει Seed/Leech/Torrent/Tracker. Το γιατί το εξηγείς εσύ σαν να είναι γυναικεία γεννητικά όργανα ή κάτι άλλο σπάνιο με ανησυχεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ τον Pigeon για το κλειδάκι που μου έστειλε! Πήρα το Crash Time II. Θυμάμαι είχα παίξει το 1 παλιά και είχε γέλιο. Βασίζεται σε μια γερμανική αστυνομική σειρά νομίζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...