Προς το περιεχόμενο

U.F.O Υπαρχουν αραγε εξωγιηνοι?


JohnConstantine

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

αυτος το τερματισε τελειως..οχι μονο μιλαει για αρειανες φυλες..τις ονομασε κιολας :)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Phoenix_Lights

 

ομαδικη αυτοπροβολη ή στρατιωτικες ασκησεις με μυστικα αεροσκαφη..ο καθενας πιστευει ο,τι τον φωτισει ο εγκεφαλος του :)

 

καλως τα δεχτηκαμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτος το τερματισε τελειως..οχι μονο μιλαει για αρειανες φυλες..τις ονομασε κιολας :)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Phoenix_Lights

 

ομαδικη αυτοπροβολη ή στρατιωτικες ασκησεις με μυστικα αεροσκαφη..ο καθενας πιστευει ο,τι τον φωτισει ο εγκεφαλος του :)

 

καλως τα δεχτηκαμε :)

Οντως το πηγε σε αλλο επιπεδο. αχαχαχχαχχααχχα . Ειπαμε οχι και ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν ξερω για σας αλλα σας εχει τυχει ποτε απογευμα να ειστε καπου και να δειτε τιποτα περιεργο στον ουρανο? Οχι απαραιτητα ιπταμενο δισκο αλλα κατι ωστε να μην μπορειτε να διακρινετε τι ειναι και φυσικα δεν μιλαμε για μπαλονι. Πριν λιγο καιρο ειχα παει να παρει ενα φιλο μου απο το σπιτι του και τον περιμενα στο δρομο. Ωσπου ειδα απο πολυ ψηλα ενα χρυσαφι αντικειμενο. Σχημα δεν διακρινοταν πεντακαθαρα αλλα και επισης δεν φαινοταν για μπαλονι. Και δεν μπορουσα να πιστεψω στα ματια μου. Οταν κατεβηκε απο το σπιτι του το ειπα και φυσιολογικο ηταν να μην με πιστεψει. Το θεμα το ανοιξα διοτι το εφερε καπως η πλακα σε μια συζητηση που ειχαμε και ειπα να ρωτησω εσας μηπως εχει δει τπτ παρομοιο. Εχω δει σε ειδησεις οτι εχει συμβει παρομιο και σε Ελλαδα αλλα πιο πολυ στο εξωτερικο. Εννοειται δεν πιστευω σε εικονες γτ θα ειναι κανα photoshop αλλα τα βιντεακια ειναι καπως πιο περιεργα.

 

Υ.Γ Η ωρα που το ειδα ηταν απογευματακι κατα τις 7 καλοκαιρακι φετος για μηνα αυγουστο και ηταν μερα και ο ουρανος καθαρος. Δεν νομιζω να ηταν μπαλονι με τιποτα. :/

Εγω το πιο απιστευτο που εχω δει μαζι με φιλους μου ειναι κομματι απο αντικειμενο (κομητης ισως , καποια διαστημικη πετρα δεν ξερω ) να μπαινει στην ατμοσφαιρα και να εχει αρπαξει φωτια και να εχει κανει και "ουρα" καπνου φωτιας πισω και στο τελος να καιγετε ολοκληρο . Εξωγινους ομως δεν εχω δει ποτε ! χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το πιο απιστευτο που εχω δει μαζι με φιλους μου ειναι κομματι απο αντικειμενο (κομητης ισως , καποια διαστημικη πετρα δεν ξερω ) να μπαινει στην ατμοσφαιρα και να εχει αρπαξει φωτια και να εχει κανει και "ουρα" καπνου φωτιας πισω και στο τελος να καιγετε ολοκληρο . Εξωγινους ομως δεν εχω δει ποτε ! χαχα

Το παλεψες καλα μπορω να πω :P αλλα εισαι μικρος ακομα. Οταν μεγαλωσεις (troll) θα το καταλαβεις καλα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το πιο απιστευτο που εχω δει μαζι με φιλους μου ειναι κομματι απο αντικειμενο (κομητης ισως , καποια διαστημικη πετρα δεν ξερω ) να μπαινει στην ατμοσφαιρα και να εχει αρπαξει φωτια και να εχει κανει και "ουρα" καπνου φωτιας πισω και στο τελος να καιγετε ολοκληρο .

 

Η καψουλα του Superman θα ηταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που λεει στην αρχη για τα πυρηνικα , το ειχα ακουσει και εγω..

 

σε φαση οτι οι "γειτονες" μας ειχαν συμφωνησει μεταξυ τους σε 2 πραγματα τα οποια τηρουσαν μεχρι το 2012..

 

1.να μην μπλεκονται στα ποδια μας...να μας αφησουν να κανουμε ο,τι μαλακια σκεφτουμε :)

2.να μην μας αφησουν να μαλακιστουμε με τα πυρηνικα...γιατι αν το παρακανουμε ..αυτο εχει επιπτωση και στην ευρυτερη "γειτονια" ...

 

το (1) απο το 2012 και δωθε...εχει παψει να ισχυει..λενεεε...

 

 

οσο γιατι υπαρχει μυστικοτητα...περα απο τους λογους που εχω αναφερει..μην ξεχναμε οτι στην Αμερικη δεν διοικει ο προεδρος..αλλα οι μυστικες υπηρεσιες και οι εμποροι οπλων... 

Αμα εμφανιστει ενας εξωγηινος και τους πει ..οριστε ενα λειζερ οπλο οριστε και τα blueprints..αν το βγαλουν στην δημοσιοτητα....θα σκασει η Ρωσια...θα σκασει η Κινα κλπ δυναμεις και θα πουν...αααα μην το κρατας για παρτι σου..μοιρασου το...

 

Οποτε μυστικοτητα...αποκτηση γνωσεων και τεχνολογιων..και οταν ξαναπλακωθουν Αμερικη και Ρωσια...θα δουμε ποιος ηπιε τους περισσοτερους καφεδες με τους "απεξω" :)

 

 

Απο το σημειο που ο τυπος στο βιντεο αρχισε να μιλαει για αντιβαρυτητες...το κλεισα...ακους εκει ο αμορφωτος να μιλαει για πραγματα που δεν υπαρχουν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης κατι αλλο που ειχα διαβασει απο εναν μεγαλο αρχαιο ελληνα φιλοσοφο (Σωκρατη νομιζω) ειναι το εξης.

Οτι και καλα δεν γινετε να σπειρεις σπορους(??) σε ενα χωραφι και να φυτρωσει μονο ενα σιταρι.

 

 

Δεν ξερω αμα το γραφω σωστα,παντως κατι τετοιο ελεγε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Μπορεί να υπάρχουν.. μην το λέτε..

Αλλά σίγουρα όχι κάτι πράσινα πλασματάκια με κεραίες :P

 

dee_lee_tee............................................!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...