Προς το περιεχόμενο

Ανεβάζει τους τόνους η Ευρωπαϊκή Ένωση που έχει σχέδιο να διασπάσει την Google


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να γράφεις ολόκληρη την φράση αν έχεις τα @@.

Σε κάθε τόπικ μαζεύουμε τα σάλια σου για την Ms και σε πείραξε ένα σχόλιο για το φοβερό Bing.

GTFOH=Get the fuck out of here.

 

Εεε, και τωρα τι θα κανεις?

 

κάθε τόπικ μαζεύουμε τα σάλια σου για την Ms και σε πείραξε ένα σχόλιο για το φοβερό Bing.

Φροντισε πρωτα τα συμαζεψεις τα δικα σου τρολλο ποστ,στα θεματα της MS/Apple και μετα ασχολησαι με τα σαλια των αλλων!

 

Ποιος τρολακι εχει αναφερθει πρωτος στο bing,οεο? :rolleyes:

 

 

Ναι και θα χρησιμοποιούμε το φοβερό Bing.

Έχουμε την εναλλακτική του Bing. Δεν μασάμε εμείς οι καταναλωτές. :ph34r:

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GTFOH=Get the fuck out of here.

 

Εεε, και τωρα τι θα κανεις?

 

Φροντισε πρωτα τα συμαζεψεις τα δικα σου τρολλο ποστ,στα θεματα της MS/Apple και μετα ασχολησαι με τα σαλια των αλλων!

 

Δεκτό το αίτημα σου γιατί το να απαντάς σε ευχολόγια έχει γίνει κουραστικό. Ήδη τα έχω μειώσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γράφεις ολόκληρη την φράση αν έχεις τα @@. Σε κάθε τόπικ μαζεύουμε τα σάλια σου για την Ms και σε πείραξε ένα σχόλιο για το φοβερό Bing.

Η διάφορα είναι πως δεν γράφω για την Ms σε *οτιναναι* τοπικς.

 

Είσαι τόσο φανμπου που δεν σε νοιάζει τι θα πει ο άλλος απλά θα απαντήσεις και θα κράξεις οτιδήποτε.

 

Σού είπα εγώ να μπεις στο Bing? Μπες όπου γουστάρεις.

 

Και δεν χρειάζεται να γράφω ολόκληρη την πρόταση, αφού είσαι πιο έξυπνος από το google search και τα πιάνεις ;)

 

Υγ: Ισχύει ότι τα παράθυρα σπίτι σου είναι τρίγωνα για να μην σου θυμίζουν τα Windows και δεν πας στον μπακαλη της γειτονιάς σου γιατί έχει πάγκους με μήλα και τον θεωρείς fanboy της Apple?

Να γράφεις ολόκληρη την φράση αν έχεις τα @@.

By the way, τωρα το είδα.

Μου λες να γράφω ολόκληρη την φράση ενώ δεν τολμάς να πεις ούτε ολόκληρη την λέξη @@ ;

 

Χαχαχαχαχ GTFOH μαααααααααν!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμένονται τρομερές εξελίξεις... Η ΕΕ είναι η μεγαλύτερη αγορά του πλανήτη και έχει δείξει στο παρελθόν, ότι διαθέτει το ειδικό βάρος - τουλάχιστον σε οικονομικά θέματα - να επιβάλλει τη θέληση της και σε άλλες αμερικάνικες εταιρίες-κολοσσούς! Περιμένω να δω αντιδράσεις από την πλευρά των ΗΠΑ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διάφορα είναι πως δεν γράφω για την Ms σε *οτιναναι* τοπικς.

 

Είσαι τόσο φανμπου που δεν σε νοιάζει τι θα πει ο άλλος απλά θα απαντήσεις και θα κράξεις οτιδήποτε.

 

Σού είπα εγώ να μπεις στο Bing? Μπες όπου γουστάρεις.

 

Και δεν χρειάζεται να γράφω ολόκληρη την πρόταση, αφού είσαι πιο έξυπνος από το google search και τα πιάνεις ;)

 

Υγ: Ισχύει ότι τα παράθυρα σπίτι σου είναι τρίγωνα για να μην σου θυμίζουν τα Windows και δεν πας στον μπακαλη της γειτονιάς σου γιατί έχει πάγκους με μήλα και τον θεωρείς fanboy της Apple?

By the way, τωρα το είδα.

Μου λες να γράφω ολόκληρη την φράση ενώ δεν τολμάς να πεις ούτε ολόκληρη την λέξη @@ ;Χαχαχαχαχ GTFOH μαααααααααν!

Ναι το να γραφεις σε θεμα που αφορα την google,να τους διαλυσει η ταδε επιτροπη,ειναι και αυτο καραμπινατο τρολλαρισμα και προκαλεις!

Δεν εχουν ολοι τις ιδιες προτιμησει και οταν στρεφεσαι ανοιχτα κατα καποιου προιοντος ή και εταιριας,σιγουρα προκαλεις θεμα και θα παρεις απαντησεις που δε θα σ'αρεσουν!

 

Και κατι πολυ συμαντικο.Εστω και αν γραφουμε ανωνυμα σε καποιο φορουμ,δε σημαινει οτι μπορουμε να μην εχουμε την στοιχειωδης ευγενεια! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ...έχει παραγινει το θέμα με τις προσωπικές αντιπαραθέσεις, και θα πρέπει να σβήνονται άμεσα τα μηνύματα αυτα. Μαλώστε στο inbox σας και αφήστε να ακουστεί καμία σοβαρή άποψη... δε μας ενδιαφέρει ποιος απαντάει εξυπνοτερα επι προσωπικού!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το να γραφεις σε θεμα που αφορα την google,να τους διαλυσει η ταδε επιτροπη,ειναι και αυτο καραμπινατο τρολλαρισμα και προκαλεις!

Δεν εχουν ολοι τις ιδιες προτιμησει και οταν στρεφεσαι ανοιχτα κατα καποιου προιοντος ή και εταιριας,σιγουρα προκαλεις θεμα και θα παρεις απαντησεις που δε θα σ'αρεσουν!

 

Και κατι πολυ συμαντικο.Εστω και αν γραφουμε ανωνυμα σε καποιο φορουμ,δε σημαινει οτι μπορουμε να μην εχουμε την στοιχειωδης ευγενεια! ;)

Είπα πουθενά εγώ κάτω η google πάνω η Ms?.

 

Είπα να διαλυθεί απλά

 

Τωρα αν υπάρχουν κολλημένα άτομα που η google για αυτούς είναι θεός IDGAF :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL ειναι για κλαματα , ο μονος τροπος για να πεσει η google ειναι να υπαρξει κατι καλυτερο ...κατι που δυσκολα γινεται . Τωρα "ΑΛΛΑΓΗ" στην νομοθεσια μου φαινεται τελειος υπουλη και αδελφιστικη κινηση  , διοτι υποδηλωνει πως η google με την υπαρχουσα νομοθεσια ειναι σωστη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL ειναι για κλαματα , ο μονος τροπος για να πεσει η google ειναι να υπαρξει κατι καλυτερο ...κατι που δυσκολα γινεται . Τωρα "ΑΛΛΑΓΗ" στην νομοθεσια μου φαινεται τελειος υπουλη και αδελφιστικη κινηση  , διοτι υποδηλωνει πως η google με την υπαρχουσα νομοθεσια ειναι σωστη .

Το γεγονος οτι η ms αναγκαζεται να εχει στα windows, browser choice και οχι ολα τα υπολοιπα λογισμικα,προφανως δε στηριζεται αυτη η αποφαση πανω σε καποιο νομο,αλλα σε διμερη συμφονια και τα προστιματα,γιατι αθετησε αυτα που ηταν συμφωνημένα!

Ενα νομοσχεδιο ισχυει για ολους και οχι για καποιους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες το θέμα δεν είναι να πέσει η Google. Το θέμα είναι πως είναι εταιρεία και ΜΟΝΟ. Όταν ο Schmidt λέει "δε μας νοιάζει τη λέει η Κομισιόν" καταλαβαίνετε οτι υπάρχει ένα βαθύτερο πρόβλημα. Και δεν είναι θέμα έλλειψης ανταγωνισμού. Δηλαδή αν ήταν 2 Google δε θα μας ενοιαζε; Μας νοιάζει τώρα που είναι μια; Για μένα καλά κάνει και το κουνάει το θέμα η Ε.Ε. και νομίζω πρέπει κι απέναντι οι άποικοι να ξυπνήσουν κι αυτοί (και ξυπνάνε νομίζω σιγά σιγά) γιατί έχουν κι αυτοί κάτι θεματάκια με Apple και λοιπές που διαφεύγουν της φορολόγησης κλ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...