Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για τις υποψηφιότητες για PC Game of the Year 2014 (insomnia version)


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ φτωχή χρονιά που βασιλεύει ο μονόφθαλμος...

 

Goat Simulator (γιατί ΝΑΙ)

 

Divinity: Original Sin

 

Θα συμφωνήσω με το φτωχή χρονιά. Ειδικά όταν βλέπω τι μας επιφυλάσσει η επόμενη!

 

Εγώ θα πω με την σειρά μου αυτά με τα οποία έχω ασχοληθεί:

 

The Walking Dead Season Two 

The Wolf Among Us

 

Τα Χριστούγεννα τα υπόλοιπα διαμαντάκια του steam!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απ' όσα έχω παίξει.

 

Elite: Dangerous (βγαίνει 16 Δεκέμβρη, άρα είναι μέσα και because space sim!)

Middle-Earth: Shadow of Mordor (best σφάξιμο μακράν)

Titanfall (fun -με ομάδα-, run and gun)

Dark Souls 2 (το gameplay που θα ήθελα και σε άλλα του είδους, αλλά όχι την δυσκολία του dead in 1-2 hits. :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να προσθέσω και το Outlast στον κατάλογο για μένα εκτός από το banner Saga σύν το Divinity original sin και south park. Ενα ένα τα θυμάμαι :P

Επεξ/σία από chek2fire
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mordor

wolfenstein

south park stick of truth

 

και δεν ξέρω ακόμα για τα fc4 καθώς και για το inquisition για το οποίο ακούω καλά λόγια 

 

από τα μέχρι τώρα που έχω παίξει μάλλον θα ψήφιζα το mordor κυρίως γιατί ήταν outsider καθώς και άριστη μεταφορά στο pc 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παίδες, να σημειώσω ότι από όσο γνωρίζω το Outlast είναι περσινό παιχνίδι (συμμετείχε και στο poll που είχαμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το καλυτερο παιχνιδι που επαιξα φετος ειναι το Burial at sea ειναι τα 2 dlc του Bioshock infinite, το episode 1 βγηκε τελη 2013 ειναι γυρω στις 3 ωρες και το episode 2 βγηκε το 2014 και ειναι γυρω στις 5 ωρες.Προτινω να αλλαξει ο κανονας που θελει το παιχνιδι να ειναι stand alone για να ειναι υποψηφιο, ολα τα dlc δεν ειναι ιδια  και ειναι αδικο να μπορεις να ψηφισεις κατι indy της πλακας με 1-2 ωρες διαρκειας και να μην μπορεις να ψηφισεις αριστουργηματα σαν το burial at sea μονο και μονο επειδη εχουν την ταμπελα dlc.
Επισης θελω δραμα και δυσκολες αποφασεις οποτε προτεινω να μην υπαρχουν δυο κατηγοριες φετος το game of the year πρεπει να ειναι ενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο παιχνιδι που επαιξα φετος ειναι το Burial at sea ειναι τα 2 dlc του Bioshock infinite, το episode 1 βγηκε τελη 2013 ειναι γυρω στις 3 ωρες και το episode 2 βγηκε το 2014 και ειναι γυρω στις 5 ωρες.Προτινω να αλλαξει ο κανονας που θελει το παιχνιδι να ειναι stand alone για να ειναι υποψηφιο, ολα τα dlc δεν ειναι ιδια  και ειναι αδικο να μπορεις να ψηφισεις κατι indy της πλακας με 1-2 ωρες διαρκειας και να μην μπορεις να ψηφισεις αριστουργηματα σαν το burial at sea μονο και μονο επειδη εχουν την ταμπελα dlc.

Συμφωνώ ειδικά το Burial at Sea 2 είχε πάρα πολύ ωραία ιστορία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...