Προς το περιεχόμενο

[WristBand] Xiaomi MiBand @tinydeal 18.39$


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 279
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και με ποιον τρόπο συγχρονίζεται ώστε να δονείται κατά την ειδοποίηση; Αυτό είναι πολύ θετικό για την μπαταρία. Σκέφτομαι να το πάρω κι εγώ χωρίς να μου χρειάζεται και αυτό που με κρατάει είναι ο αντίκτυπος στην μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το bluetooth ειναι 4 δεν ειναι συνεχεια συνδεδεμενο παρα μονο όταν χρειάζεται για συγχρονισμο , την υπόλοιπη ώρα είτε το έχεις τελέιως κλειστό είτε αν ειναι ανοιχτο είναι σε κάτι σαν sleep mode. Για τον ξυπνητηρι δεν χρειαζεται να ειναι ανοιχτο το bluetooth προφανως εχει μνημη (αφου καταγραφει κιολας χωρις bluetooth) για τις ειδοποιησεις ομως χρειαζεται. Η μπαταρια οπως το κοβω παιζει να το φορτίζεις καμια δεκαρια φορα όλο τον χρονο :-) .Εγώ κλέινω μήνα σε λίγο και εχει ακόμα 30% μπαταρία..


Ειναι αρκετη. Οσες φορες το χρειαστηκα ξυπνησα κανονικα

επιπλεον έχω την εντυπωση ότι αν δεν σηκωθείς τελικά μετά από κανα πεντάλεπτο ξαναχτυπάει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι. Το bluetooth ανοιγει οταν ανοιγει η και η εφαρμογη για να γινει ο συγχρονισμος και να σου εμφανισει τα αποτελεσματα οταν το φορας

 

 

Παιδια το bluetooth ειναι 4 δεν ειναι συνεχεια συνδεδεμενο παρα μονο όταν χρειάζεται για συγχρονισμο , την υπόλοιπη ώρα είτε το έχεις τελέιως κλειστό είτε αν ειναι ανοιχτο είναι σε κάτι σαν sleep mode. Για τον ξυπνητηρι δεν χρειαζεται να ειναι ανοιχτο το bluetooth προφανως εχει μνημη (αφου καταγραφει κιολας χωρις bluetooth) για τις ειδοποιησεις ομως χρειαζεται. Η μπαταρια οπως το κοβω παιζει να το φορτίζεις καμια δεκαρια φορα όλο τον χρονο :-) .Εγώ κλέινω μήνα σε λίγο και εχει ακόμα 30% μπαταρία..

επιπλεον έχω την εντυπωση ότι αν δεν σηκωθείς τελικά μετά από κανα πεντάλεπτο ξαναχτυπάει!

 

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις. Το παρηγγειλα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχει κανεις το βιβλιαρακι απο κινεζικα σε αγγλικα? Απο καμια σελιδα στο ιντερνετ? Γιατι εμενα με βγαζει 1 απο τα 3 led και το εχω χρησιμοποιησει μονο περιπου στις 5 μερες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχει κανεις το βιβλιαρακι απο κινεζικα σε αγγλικα? Απο καμια σελιδα στο ιντερνετ? Γιατι εμενα με βγαζει 1 απο τα 3 led και το εχω χρησιμοποιησει μονο περιπου στις 5 μερες...

Εννοείς οτι τα υπόλοιπα δε δουλεύουν;

Η μήπως δε το έχεις φορτίσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρο? Γιατι το ξερω οτι εαν πετυχεις στον στοχο σου αναβουνε και το εχω δει να αναβουνε ολα και να δονηται αλλα χυμα δεν ξερω γιατι αναψανε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το bluetooth ειναι 4 δεν ειναι συνεχεια συνδεδεμενο παρα μονο όταν χρειάζεται για συγχρονισμο , την υπόλοιπη ώρα είτε το έχεις τελέιως κλειστό είτε αν ειναι ανοιχτο είναι σε κάτι σαν sleep mode. Για τον ξυπνητηρι δεν χρειαζεται να ειναι ανοιχτο το bluetooth προφανως εχει μνημη (αφου καταγραφει κιολας χωρις bluetooth) για τις ειδοποιησεις ομως χρειαζεται. Η μπαταρια οπως το κοβω παιζει να το φορτίζεις καμια δεκαρια φορα όλο τον χρονο :-) .Εγώ κλέινω μήνα σε λίγο και εχει ακόμα 30% μπαταρία..

 

επιπλεον έχω την εντυπωση ότι αν δεν σηκωθείς τελικά μετά από κανα πεντάλεπτο ξαναχτυπάει!

Ναι ξαναχτυπαει αλλα δεν ξερω αν ειναι καθε συγκεκριμενη ωρα η μολις σε ξαναπαρει ο υπνος διοτι παροτι σηκωθηκα για ενα λεπτο μετα το ξυπνητρι στην συνεχεια ξαπλωσα και μολις με πηρε ο υπνος ξαναχτυπησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...