Προς το περιεχόμενο

[WristBand] Xiaomi MiBand @tinydeal 18.39$


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 279
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_126026.html?utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.0112&email=b2t8ZmFnaWIyMDAyQG1zbi5jb218MTg2MQ==

 

16.66 $ με το κουπόνι XMMB απο GearBest (οτι έχω πάρει απο εκεί ήρθε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_126026.html?utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.0112&email=b2t8ZmFnaWIyMDAyQG1zbi5jb218MTg2MQ==

 

16.66 $ με το κουπόνι XMMB απο GearBest (οτι έχω πάρει απο εκεί ήρθε)

 

Το χεις στα χερια σου; με την συσκευσια ηρθε ή σε bulk μορφη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χεις στα χερια σου; με την συσκευσια ηρθε ή σε bulk μορφη;

Δεν έχω πάρει το miband απο εκεί, απο tinydeal το εχω πάρει, για το κατάστημα λέω πως ότι έχω πάρει απο εκεί ήρθε και ήταν οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω πάρει το miband απο εκεί, απο tinydeal το εχω πάρει, για το κατάστημα λέω πως ότι έχω πάρει απο εκεί ήρθε και ήταν οκ

Ημέρες παράδοσης, κλασσικό κινεζομάγαζο να υποθέσω; 30 φεύγα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε να μου θυμήσετε από ποιο ποστ κατεβάζουμε την tweaked version και τη κερδίζουμε σε σχέση με την μαμίσια της xiaomi; Το περιμένω από tinydeal και παρήγγειλα και έξτρα λουράκια σε διάφορα χρώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είσαι!

Βγήκε νέα έκδοση προχτές.

Σε σχέση με την μαμίσια κερδίζεις τα notifications καθώς και φουλ μετάφραση της εφαρμογής στα αγγλικά.

Έχει και κάτι άλλα μικροκαλούδια.

Επίσης αυτές οι εκδόσεις αναβαθμίζουν και το firmware του miBand.

 

Γενικά οι αναβαθμίσεις βελτιώνουν..ειδικά όταν γίνονται με μεράκι όπως αυτές του miBand.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ είσαι!

Βγήκε νέα έκδοση προχτές.

Σε σχέση με την μαμίσια κερδίζεις τα notifications καθώς και φουλ μετάφραση της εφαρμογής στα αγγλικά.

Έχει και κάτι άλλα μικροκαλούδια.

Επίσης αυτές οι εκδόσεις αναβαθμίζουν και το firmware του miBand.

 

Γενικά οι αναβαθμίσεις βελτιώνουν..ειδικά όταν γίνονται με μεράκι όπως αυτές του miBand.

πρεπει να γραφτω για να την κατεβασω η οχι;.αν οχιπου ειναι το λινκ την στραβομαρα μου

 

 

υ.γ. το βρηκα

Επεξ/σία από aekfc212
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα θα το παρω απο το ταχυδρομειο εκανε 1 μηνα + να φτασει απο tinydeal me free shipping. Eχω galaxy s3 με 4.3 πανω αρα τη notification version δεν μπορω να τη βαλω. Η tweaked λειτουργει σε 4.3 kai ti προσφερει παραπανω απο την απλη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...