Προς το περιεχόμενο

Elephone P3000s. Οκταπύρηνο, dual SIM, με fingerprint reader, 13MP κάμερα και 5 ιντσών οθόνη


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο άλλος πίρε ένα update απ'τη samsung και χάρηκε! Ε λοιπόν παίδες, επειδή από android 4.1 πήγα σε 4.3 πάρτε όλοι samsung!

 

ΡΕ αλαφρόμυαλε, μόλις πείρες το 4.3 και κοιμάσαι ευχόμενος να δεις το 4.4 στον ύπνο σου, και ξυπνάς υπερήφανος για την samsung σου? 

 

Κόψτε τις παπαρδέλες και συγκεντρωθείτε. Το ρεκόρ υποστήριξης και αναβαθμίσεων το έχει η apple. Χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει ότι οι συσκευές τις είναι και καλές.

 

Κατα τα άλλα την μια η lg θα δώσει 2 αναβαθμίσεις σε κάποιο δικό της ενώ η samsung 3 αναβαθμίσεις στο αντίστοιχο της υποτίθεται, και η htc 1 σε κάποιο δικό της, ενώ μπορεί αντίστροφα η htc να δώσει 3 αναβαθμίσεις σε κάποιο άλλο και η samsung μόνο 1 σε κάποιο που δεν έχει και πολύ απήχηση. ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ. 

 

Υποστήριξη δεν υπάρχει, ποτέ δεν υπήρχε αυτό το παραμύθι. Ότι πήρατε πήρατε, το πουλάτε σε 10 μέρες μισοτιμής. Αυτή είναι η κοροϊδία της σημερινής τεχνολογίας!

 

ουφ τα'πα και ξαλάφρωσα! 

Πες τα ρε κουμπάρε. Υποστήριξη και τρίχες. Αναλώσιμα προϊόντα αγοράζουμε όλοι.

Άντε τώρα στην ουρά για ένα γλειφιτζούρι (lollipop).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ φτήνια τα κινητά της Elephone,όλες οι καλώδιο ταινίες ειναι κολλημένες με καλάι,έτσι και σου χαλάσει κάτι,απλά το πετας.Εκτός και αν κάποιος εχει SMD Station και κάτσει να ασχοληθεί.Οτι πλερωνεις παίρνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ χωρις το fingerprint δεν ξεκλειδωνει? εννοω ειναι υποχρεωτικο ή προαιρετικο feature? δεν υπαρχει ο κλασικος τροπος ξεκλειδωματος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ο άλλος πίρε ένα update απ'τη samsung και χάρηκε! Ε λοιπόν παίδες, επειδή από android 4.1 πήγα σε 4.3 πάρτε όλοι samsung!

 

ΡΕ αλαφρόμυαλε, μόλις πείρες το 4.3 και κοιμάσαι ευχόμενος να δεις το 4.4 στον ύπνο σου, και ξυπνάς υπερήφανος για την samsung σου? 

 

Κόψτε τις παπαρδέλες και συγκεντρωθείτε. Το ρεκόρ υποστήριξης και αναβαθμίσεων το έχει η apple. Χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει ότι οι συσκευές τις είναι και καλές.

 

ουφ τα'πα και ξαλάφρωσα! 

 

..και τι διάβασα εγώ..

 

ο άλλος έβαλε ένα μπαλάκι μέσα στο ΟΑΚΑ και χάρηκε! Ε λοιπόν παίδες, επειδή είδατε έναν κερδισμένο αγώνα μια φορά γίνατε ομαδάρα!

 

ΡΕ αλαφρόμυαλε, μόλις έχασες στη ΤΟΥΜΠΑ και κοιμάσαι ευχόμενος να δεις πρωτάθλημα στον ύπνο σου, και ξυπνάς υπερήφανος για το γαμοπαναθηναικό σου? 

 

Κόψτε τις παπαρδέλες και συγκεντρωθείτε. Όλα τα πρωταθλήματα εδώ και τέσσερα έτη σερί τα έχει η θρυλλάρα. Χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει ότι η ομάδα δεν απαιτεί καλυτέρευση.

 

ουφ τα'πα και ξαλάφρωσα! 

 

Διδάσκεις τεχνολογία όπως ο ογκουνσότο λογοτεχνία μπρο.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά αναρωτιόμαστε γιατί η Σάμμυ πνέει τα ολίσθια, όταν κινητάρα όπως αυτή κοστίζει

 

το μονο που πνεει ειναι η αγνοια και η κωμωδια  .. η σαμ ειναι τοσο τεραστεια ως εταιρια που ειναι διασπασμενη σε πολλα κοματια για να μη φαινεται ακριβως το μεγεθος της .. τωρα αν απο πρωτη στα κινητα πηγε απλα λιγο λιγοτερο πρωτη επειδη το s5 δεν κατατροπωσε τα παντα (φυσικα μια χαρα πηγε) ε μαλλον δεν θα ακουσουμε καποιον επιθανατιο ρογχο συντομα ..

Παντως η παραπληροφορηση και το μαρκετινγκ με τα site που λενε οτι ναναι και τα fan boyz που χαφτουν τα παντα μια χαρα δουλευει .. 

Παντως το iphonaki to six ειναι ωραιο ..ψιλο μουφα hardware αλλα design και πραξη σουπερ..  το ios οταν το λειτουργεις εκτος  σπιτιου (και itunes) πολυ φινο και αμεσο .. καλη συσκευη στυλατη.. το μεγαλο το 5.5 δεν εχω δει απο κοντα

 

Το ολισθια απο δω και περα θα τελει υπο καθεστως δόκιμης εκφραστικης σατιρας εναντι του εφευρετη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη η υιμη για οσα εχει πανω. Το θεμα ειναι ποσο καιρο θα τα εχει;;

Περα απο αυτο, εγω εχω ενα xperia sola, και μπορω να πω πως ειναι οτι χειροτερο ειχα ποτε στα χερια μου.. Η Sony με εχει χασει για τα καλα με σκουπιδι που το θεωρει και 2πυρηνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας φιλος μου ειχε το p2000 , 5.5" οθόνη και τα σχετικα. Την 2η εβδομαδα το κινητο του λύγισε πιο ευκολα και απο το  iphone 6 plus. Ο,τι πληρωνεις παιρνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ φτήνια τα κινητά της Elephone,όλες οι καλώδιο ταινίες ειναι κολλημένες με καλάι,έτσι και σου χαλάσει κάτι,απλά το πετας.Εκτός και αν κάποιος εχει SMD Station και κάτσει να ασχοληθεί.Οτι πλερωνεις παίρνεις.

αμα ισχύει αυτο τοτε μακριά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι οτι προσφερει παρα πολλα σε πολυ χαμηλη τιμη και φοβαμαι τα προβληματα, δεν ειναι και καμια value for money εταιρια η elephone ολο προβληματα βγαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά εγώ το τσίμπισα από Gearbest με αυτό το κουπονάκι P3000SCR που βρήκα στο net στα 171,99$

 

Τώρα περιμένουμεεε :D :D 

 

Δεν νομίζω να υπάρχει κανένα θέμα, τουλάχιστον με ένα ακόμα elephone που πέρασε από τα χέρια μου ήταν άψογο για τα λεφτά του. Οπότε είναι στο τί θα σου τύχη :P Εγώ πιστεύω για το καλύτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εϊμαι αρκετά ψημένος να το αγοράσω αλλά φοβάμαι μην αποδειχθεί πατάτα. Τόλμησε κανείς από δω?

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Full Review

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ανακοίνωση από Elephone :

Free P3000s protective leather cases compensate for delayed shippments
Published: 2014-12-20 Views: 945
The first batch of P3000s ran out of stock immediately after the arrival. This situation totally beyond our expectation. However, the situation is temporary. Our factory works hardly day and night since we knew the circumstance. Approximately, next shipment will be made 10 days later, and pre-sale customers will get P3000s soon after our agents receive them.
Good news is that the protective leather cases will be shipped with the mobiles, free of charge. All customers who made purchases before Dec 31 will get the gifts from us. P3000s has the Hall sensor for the case. There'll be a beautiful clock shows up when the case covers the phone.


http://www.elephone.hk/readNews/1101.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

ΠΡΟΣΟΧΗ παιδιά. Μην πάρει κανείς αυτές τις σαβούρες από την Elephone.

Τα τηλέφωνα αυτά είναι συναρμολογημένο καλό hardware στο πόδι, χωρίς καμία υποστήριξη και με υψηλές πιθανότητες να χαλάσουν και να ψάχνεστε μετά.

 

Μετάνιωσα πολύ που πήρα αυτή την σαβούρα, έχει 800 bugs που αμφιβάλλω αν ποτέ η εταιρία ασχοληθεί να λύσει και τώρα μου έβγαλε πρόβλημα με το touchscreen και μάλλον θα το στείλω πίσω.

 

ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ELEPHONE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...