Προς το περιεχόμενο

Elephone P3000s. Οκταπύρηνο, dual SIM, με fingerprint reader, 13MP κάμερα και 5 ιντσών οθόνη


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η φράση είναι "πνέω τα λοίσθια" και προφανώς ο πρώτος γραφόμενος έκανε κατα λάθος αναγραμματισμό βάζοντας το "ο" πριν το "λ" (τέλος offtopic)

Δεν το γνώριζα απλά, το νόημα παραμένει ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω που αλλαζω πολλα κινητα ποιο καλο σημα εχω με τις Κινεζιες παρα με τα αλλα.

 

Εκτος αν η Cosmote εχει μεταβιβασει τις μετοχες της σε Κινεζικο ομιλο!  :-D 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο άλλος πίρε ένα update απ'τη samsung και χάρηκε! Ε λοιπόν παίδες, επειδή από android 4.1 πήγα σε 4.3 πάρτε όλοι samsung!

 

ΡΕ αλαφρόμυαλε, μόλις πείρες το 4.3 και κοιμάσαι ευχόμενος να δεις το 4.4 στον ύπνο σου, και ξυπνάς υπερήφανος για την samsung σου? 

 

Κόψτε τις παπαρδέλες και συγκεντρωθείτε. Το ρεκόρ υποστήριξης και αναβαθμίσεων το έχει η apple. Χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει ότι οι συσκευές τις είναι και καλές.

 

Κατα τα άλλα την μια η lg θα δώσει 2 αναβαθμίσεις σε κάποιο δικό της ενώ η samsung 3 αναβαθμίσεις στο αντίστοιχο της υποτίθεται, και η htc 1 σε κάποιο δικό της, ενώ μπορεί αντίστροφα η htc να δώσει 3 αναβαθμίσεις σε κάποιο άλλο και η samsung μόνο 1 σε κάποιο που δεν έχει και πολύ απήχηση. ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ. 

 

Υποστήριξη δεν υπάρχει, ποτέ δεν υπήρχε αυτό το παραμύθι. Ότι πήρατε πήρατε, το πουλάτε σε 10 μέρες μισοτιμής. Αυτή είναι η κοροϊδία της σημερινής τεχνολογίας!

 

ουφ τα'πα και ξαλάφρωσα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περναει τελωνειο.Ειναι δωρο η κοστιζει 35€.Εγω που πηρα το Blackview crown από τον Αυγουστο που το εχω εχει βγαλει 3 διορθωτικες εκδοσης και η τελευταια ενεργοποιησε την αναβαθμιση μεσω ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φράση είναι "πνέω τα λοίσθια" και προφανώς ο πρώτος γραφόμενος έκανε κατα λάθος αναγραμματισμό βάζοντας το "ο" πριν το "λ" (τέλος offtopic)

Είσα πολύ ευγενικός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα καλα και ωραια -αν και πιστευω οτι υπαρχουν στην αγορα και καλυτερα του κινητα στα ιδια € - αλλα αυτο το FINGERPRINT ποιος το χρησιμοποιει????????????????????

ΕΛΕΟΣ αχρηστα πραγματα....

μεχρι και στο WC θα βαλουν υποχρεωτικα fingerprint ....   

 

καταντια θα το ελεγα οχι πρωτοπορια...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...