Προς το περιεχόμενο

Ενεργός μηχανισμός προστασίας θα περιστρέφει το iPhone στον αέρα πριν χτυπήσει στο έδαφος


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και μαμώ τις τεχνολογίες ακούγεται να είναι όπως περιγράφεται από τον αρθρογράφο, ωστόσο αυτό που λείπει περισσότερο από τέτοιου είδους συσκευές είναι οι αυτονομία (μπαταρίες) και όχι τα πράσινα άλογα με κόκκινες βούλες (π.χ. εύκαμπτες οθόνες σε αναδιπλούμενα κινητά).......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βλεπω πολυ χλωμο να βγει απο τα πλαισια του concept.Σιγα μην προλαβει να γυρισει σε αποσταση ενος μετρου,πρεπει να εχει τουλαχιστον τουρμπινα μεσα!

 

Ασε που θα χασουν ΤΑ λεφτα απο τα service και τις αντικαταστασεις των σπασμενων συσκευων.

 

Το οποιο ειναι κατι που ολοι ξερουμε οτι δεν θα εκανε ποτε η apple.

 

Kαι μετα ξερουμε ολοι τι θα λενε ε..

 

''Δεν σου επεσε σωστα!''

Ακριβώς αυτό. Δύσκολο το βλέπω να προλαβαίνει να γυρίζει στον αέρα από 1 μέτρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βγει αυτό θα το πάρω και θα περάσω ένα σαββατοκύριακο να πετάω το iphone, μία γάτα και μία φέτα ψωμί με βούτυρο από όλα τα ύψη 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα ήταν πιο εύκολο η κατασκευή από ανθεκτικότερα υλικά ;;

Είναι δυνατό να γυρίσει η συσκευή τόσο γρήγορα μόνο με τη χρήση της δόνησης ;; Εδώ στο τραπέζι είναι και η δόνηση το μετακινεί πολύ λίγο.
 

Το βρίσκω λίγο παράλογο το όλο concept.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα ήταν πιο εύκολο η κατασκευή από ανθεκτικότερα υλικά ;;

 

Είναι δυνατό να γυρίσει η συσκευή τόσο γρήγορα μόνο με τη χρήση της δόνησης ;; Εδώ στο τραπέζι είναι και η δόνηση το μετακινεί πολύ λίγο.

 

Το βρίσκω λίγο παράλογο το όλο concept.

no αν περιστραφεί ένα μεγάλος κύλινδρος πολύ γρήγορα περιστρέφεται και το κινητό με την ίδια λογική που περιστρέφεται η γάτα όταν πέσει απο κάπου και όταν φτάνει στο έδαφος πέφτει με τα πόδια και να την ρήξεις τούμπα και όπως θες,το θέμα είναι πως ένας τέτοιος μηχανισμός θα είναι σχετικά μεγάλος γιατί να μεταβάλλει την γωνία του κινητού.

όχι ότι δεν γίνεται αλλά σε κινητό μου ακούγεται αρκετά δύσκολο.

για να κάνουν κάτι τέτοιο το αντίβαρο του μηχανισμού θα πρέπει να είναι σχετικά όχι πολύ μικρότερο απο το κινητό σε βάρος,αλλά αν φέρει πολλές στροφές who knows ? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου λέει η Apple, ετσι οπως παει η τεχνολογία γυαλιών, σε λιγο δε θα σπανε με τιποτα.. Κατσε να βγαλω εξω απο το σασι την καμερα, να βγαλω και μια τεχνολογία ωστε να πεφτει με την πλατη, ωστε ή να σπαει η καμερα, ή να στραβωνει το σασι ωστε να κονομαω απο εκει πλεον.. Think different.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσες πια πατεντες απο αυτην την εταιρια?, αναδυπλουμενο κινητο εβγαλε...και.... ΤΩΡΑ συσκευη περιστρωφης? αντε βρε το βλεπω να γινεται και Poweball (μπαλα γυροσκοπικη εκγυμνασης χεριων) LOL

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν το κουνάς πάνω κάτω και νομίζει ότι πέφτεις θα αρχίσει να στροφάρει μόνο του???

άσε που μπορούν να βγούν εφαρμογές που όταν έρχεται κλήση από τη δουλειά π.χ.  να κάνει μια τούμπα μόνο του στο τραπέζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι apple hater .αν αυτο το πραγμα βγει στο προσεχες μελλον θα ειναι απο τις μεγαλυτερες καινοτομιες ever. Το κινητο μου μου πεφτει στανταρ 3-4 φορες το μηνα,ισως να επελεγα μια συσκευη μονο και μονο για αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι apple hater .αν αυτο το πραγμα βγει στο προσεχες μελλον θα ειναι απο τις μεγαλυτερες καινοτομιες ever. Το κινητο μου μου πεφτει στανταρ 3-4 φορες το μηνα,ισως να επελεγα μια συσκευη μονο και μονο για αυτο.

Πως τα καταφέρνεις?? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...