Προς το περιεχόμενο

3 Δωρεάν παιχνίδια από την EA (PS4,PS3,PSVITA)


Hulk7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

^^ ok, ισως δεν μου το βγαζει γιατι αυτη τη στιγμη δεν ειναι με το δικο μου account ενεργο το PS3 (περιεργο παντως γιατι σχετικα προσφατα που ειχα κοιταξει μου το εμφανιζε κανονικα στις "συσκευες μου" στο λογιαριασμο μου το PS3 παροτι και τοτε ηταν ενεργος αλλος λογαριασμος στην κονσολα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι από αυτος που δεν εχουν λογαριασμο PSN και δεν εχουν και ορεξη να αποκτησουν. Δεν βλεπω να μπορω να κατεβασω το παιχνιδι αν δεν συνδεθω με λογαριασμο psn στο pc/site. Κατι που δεν αναφέρεται πουθενα στο τοπικ.

 

Καποιες πληροφοριες στο τοπικ θα ειχαν αξια για οσους δεν παιζουν ονλαιν και δεν εχουν λογαριασμο psn. Ετσι όπως είναι δεν δινει για μας καμια πληροφορια για το τι και πως. :) Εφαγα 5 λεπτα και προτιμω να μην φαω αλλα, να μεινω με τα 50 παιχνίδια μου μεσα στον σκληρο του ps3 και τελος.  Δεν τα γραφω για μενα, φανταζομαι και αλλοι ψάχνονται...

 Μπορούμε να ειμαστε καλυτεροι καταναλωτες, αυτό λεμε τοσα χρονια και ολο διαβαζω απαντησεις "ναι αλλα δεν στελνει Ελλαδα"...

απο ποστ σου στο νημα για την tv
 
Ετσι ειναι το σωστο αυτο λεμε τοσα χρονια καλυτεροι καταναλωτες με 50 στο σκληρο.........
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστούμε Hulk7!!!

 

το Need For Speed Most Wanted σου δίνει τη δυνατότητα να το κατεβάσεις και στο Ps3

 

Έχω την εντύπωση ότι κάνει download την έκδοση του psvita στο Ps3 ... Δηλαδή δεν μιλάμε για την εκδοση του nfs στο PS3. Αν κάνω λάθος διορθωστε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ευχαριστούμε Hulk7!!!

 

το Need For Speed Most Wanted σου δίνει τη δυνατότητα να το κατεβάσεις και στο Ps3

 

Έχω την εντύπωση ότι κάνει download την έκδοση του psvita στο Ps3 ... Δηλαδή δεν μιλάμε για την εκδοση του nfs στο PS3. Αν κάνω λάθος διορθωστε με.

Το need for speed είχε δωθει παλιότερα σε ps3, ίσως το έχετε ήδη για αυτό
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το need for speed είχε δωθει παλιότερα σε ps3, ίσως το έχετε ήδη για αυτό

 

Μπα ,δε νομίζω οτι αυτό είναι το θέμα...

Γιατί εγώ δεν το έχω στο ps3 αλλά μου δίνει τη δυνατότητα για download.Δεν ξέρω τι θα γίνει αν το κατεβάσω.

Όχι οτι επρόκειτο να το κανω απλά λέω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω hulk7,με το Plants vs Zombies είχα κολλήσει κάποια στιγμή στο κινητό ευκαιρία να δω πως θα ναι στο Ps4!

Δεν είναι αυτό το είδος. Φαντασου ένα call of duty στυλ. Έχει χαβαλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ τη στιγμη που τα βαλουμε στο καλαθι δεν εχει σημασια ποτε θα τα κατεβασουμε ή πρεπει να κατεβουν μεχρι αυριο?

 

από την στιγμή που τα αγοράσεις,είναι δικά σου για πάντα, όποτε θες τα κατεβάζεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ τη στιγμη που τα βαλουμε στο καλαθι δεν εχει σημασια ποτε θα τα κατεβασουμε ή πρεπει να κατεβουν μεχρι αυριο?

 

 

Κάνεις και checkout.

Δεν τα βάζεις απλά στο καλάθι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...