Προς το περιεχόμενο

Το Lumia Camera v5.0 app βελτιώνει τον χρόνο εκκίνησης και προσφέρει επιπλέον HDR


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην παρέα, παιδιά αξίζει το windows phone η όχι αλλά το android? Είμαι ανάμεσα με το 930 και με το G3, τόσα χρόνια  περνά android και το έχω συνηθίσει και ξέρω τη παίζει με της εφαρμογές ,με τα windows τι παίζει και σαν λογισμικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα, παιδιά αξίζει το windows phone η όχι αλλά το android? Είμαι ανάμεσα με το 930 και με το G3, τόσα χρόνια  περνά android και το έχω συνηθίσει και ξέρω τη παίζει με της εφαρμογές ,με τα windows τι παίζει και σαν λογισμικό

 

 

Φιλε μου πραγματικα, πρεπει να βρεις καποιον γνωστο σου με windows phone, να το δουλεψεις (βρες τις εφαρμογες που σε ενδιαφερουν και δουλεψε 'τες) και να βγαλεις μονο σου τα συμπερασματα.

Εδω μπορει να ακουσεις "το μακρυ και το κοντο" του καθενος.

Εγω, για παραδειγμα, που δεν τρελαινομαι να εχω απειρες εφαρμογες και μου φθανουν οι βασικες (ετσι οπως λειτουργουν στα wp, μιας και ακουω οτι ειναι ελλειπεις, σε σχεση παντα με αυτες του android, που δεν τα εχω δοκιμασει ποτε), απο το lumia 800 (wp 7.8), πηγα στο lumia 920 (wp 8.1) το εδωσα και ξαναπηρα Lumia 925 γιατι εχω βολευτει με τα wp και την εμπειρια χρησης τους.

Μπορει εσενα, ομως, να μην σε βολεψουν ή να σου φανει το λειτουργικο ελλειπες, σε σχεση με οτι εχεις συνηθισει απο το android, οποτε πιστευω πρεπει να τα δοκιμασεις μονο σου για να τα κρινεις, οπως προανεφερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...