Προς το περιεχόμενο

Επιδότηση 230 ευρώ για αγορά tablet και έκπτωση στο Internet, σε 290.000 δικαιούχους


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 184
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό που λέει ότι μπορούμε να πάρουμε πακέτο internet ή 3g μέχρι τις 30-10-15..... Όταν περάσει αυτή η ημερομηνία, μετά τι γίνεται? Αν διακόψω τη σύνδεση, θα έχω ποινή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτό που λέει ότι μπορούμε να πάρουμε πακέτο internet ή 3g μέχρι τις 30-10-15..... Όταν περάσει αυτή η ημερομηνία, μετά τι γίνεται? Αν διακόψω τη σύνδεση, θα έχω ποινή?

Κανεις συμβολαιο 2 χρονων. Το υπολοιπο (μετα τον 10/2015) το πληρωνεις εσυ κανονικα, με το μειωμενο παγιο που εχουν καθορισει (περι τα 12 ευρω/μηνα το φθηνοτερο που ειδα). Φανταζομαι πως εαν το κοψεις θα εχει καποιες κυρωσεις.

Αυτος ηταν ο λογος που δεν το πηρα για συγγενικο μου προσωπο, ενω ηδη της ειχα βγαλει κουπονι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στους δικαιούχους αν έχουν σταθερή σύνδεση στο ονομά τους μπορούν να ρίξουν την αίτηση εκεί και θα τους γίνει μείωση 12 ευρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το παρετε να τους κανετε μαγκες μονο αν υπαρχει τρελη αναγκη και δεν παιζει υπολογιστης στο σπιτι.

 

Πως ακριβως και ποιους κανουμε μαγκες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το παρετε να τους κανετε μαγκες μονο αν υπαρχει τρελη αναγκη και δεν παιζει υπολογιστης στο σπιτι.

Προσωπικά θα το πάρω και μετά το τέλος της επιδότησης θα τους γράψω εκεί που δεν πιάνει μελάνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά θα το πάρω και μετά το τέλος της επιδότησης θα τους γράψω εκεί που δεν πιάνει μελάνι.

Eτσι ναι..!

 

Πως ακριβως και ποιους κανουμε μαγκες;

Τις εταιριες και τους παροχους που τα ανεβαζουν τιμη, για να ξεστοκάρουν οπως εκαναν το 2008 με τα netbooks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απ' ότι διάβασα στη σελίδα της Wind στο fb, μπορείς να σταματήσεις στο 12μηνο χωρίς να χρεωθείς κάτι επιπλέον.

Gimme links, να χω να δειχνω στον κυριο στα public αν μου το παιξει ιστορια :-)

Εδω παντως εξακολουθουν να αναφερουν 24μηνο συμβολαιο (WIND ADSL Internet εως 24)

Οπως και εδω, για το mobile broadband 5GB

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gimme links, να χω να δειχνω στον κυριο στα public αν μου το παιξει ιστορια :-)

Εδω παντως εξακολουθουν να αναφερουν 24μηνο συμβολαιο

Οπως και εδω, για το mobile broadband 5GB

H cosmote κάνει σίγουρα 12μηνο, το ίδιο και ο Κωτσόβολος. Για μετά τον Οκτώβρη δεν έχω βγάλει άκρη τι ισχύει. Η cosmote λέει ότι ή πληρώνεις τους υπόλοιπους μήνες ή διακόπτεις με ποινή.

 

Δες κι εδώ για τη wind

 

http://www.insomnia.gr/topic/558551-ψηφιακή-αλληλεγγύη-παγίδες-απάτες/?p=53789918

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δυστυχως το συγγενικο προσωπο για το οποιο θα κανω την ολη ιστορια εχει προσβαση μονο σε Public. Tυπωνω το σχολιο της Wind και βουρ λοιπον.

Σ ευχαριστω zio10

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως το συγγενικο προσωπο για το οποιο θα κανω την ολη ιστορια εχει προσβαση μονο σε Public. Tυπωνω το σχολιο της Wind και βουρ λοιπον.

Σ ευχαριστω zio10

 

Να σε ρωτήσω, θα πας εσύ αντί του συγγενικού σου προσώπου ή απλά θα βοηθήσεις στην διαδικασία επιλογής ;

 

Ρωτάω γιατί στην ιστοσελίδα της δράσης λέει ότι δεν γίνεται μέσω εξουσιοδότησης πχ και πρέπει να είναι παρών οπωσδήποτε ο δικαιούχος..

 

Απλά έχω πέσει σε μια τέτοια φάση που δικαιούχος είναι η μητέρα μου που είναι στο εξωτερικό μόνιμα πια και ουσιαστικά εγώ δεν μπορώ να το πάρω αν και μου είχε κάνει εξουσιοδότηση και έχω όλα τα απαραίτητα έγγραφα καθώς εγώ διαχειρίζομαι το τάξις και τα φορολογικά της φαμίλιας...

 

Δεν δοκίμασα ακόμα σε κατάστημα αλλά δεν πιστεύω να με εξυπηρετήσουν καθώς έστειλα και email εκεί στη σελίδα της δράσης και ήταν πολύ κάθετοι στο θέμα της παρουσίας του δικαιούχου, κι ας τους έλεγα ότι υπάρχουν και άνθρωποι άρρωστοι ή με αναπηρία που δεν μπορούν να πάνε μέχρι το κατάστημα πχ (μόνο με κανά γνωστό στο κατάστημα που θα κάνει ολίγον στραβά μάτια στο ότι θα υπέγραφα εγώ αντί της μητέρας μου πχ αλλά δεν έχω κανέναν προς το παρόν)

 

Απλά αν πας μόνος σου πες μας την έκβαση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...