Προς το περιεχόμενο

Επιδότηση 230 ευρώ για αγορά tablet και έκπτωση στο Internet, σε 290.000 δικαιούχους


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 184
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν παρω το lenovo σαν μαρκα ειναι καλυτερη?

γενικά για μένα σαν ποιότητα φθηνά lenovo>φθηνά hp 

 

μόνο και μόνο ότι τα lenovo μπορείς να τα λύσεις πιο εύκολα για να τα καθαρίσεις είναι μεγάλο πλεονέκτημα 

 

το να λύσεις hp είναι κόλαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειχαμε επιλογης σε πιο υψηλο μπατζετ δηλαδη λενοβο thinkpand,yoga με hp probook σε επαγγελματικες σειρες θα ειχε νοημα, τωρα στις φτηνες σειρες δεν υπαρχει ουσιαστικη διαφορα μεταξυ εταιριων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μένα πάντως έχει νόημα γιατί στο κάτω και αυτά δε στα δίνουν τσάμπα.. 

 

τέσπα άποψή μου είναι ότι η lenovo έχει κάποια ποιότητα και στα φθηνά της μηχανάκια, ενώ η hp μπορεί να έχει στα πολύ ακριβά της, τα πιο φθηνά της όμως δεν είναι και τόσο προσεγμένα

 

το δικό μου laptop που ανήκει σε αυτή περίπου τη κατηγορία (μόνο το ότι έχει i3 του ανεβάζει τη τιμή κατά τα άλλα το σασί είναι entry level) είναι από τις πιο τίμιες αγορές που έκανα ποτέ και μαζί με έναν ssd των 70€ πετάει κυριολεκτικά για απλές εργασίες και είναι παντελώς αθόρυβο, το hp που είχα πριν παρόλο που κόντευε το 800αρι ήταν μαύρο χάλι και διαρκώς είχε θέματα που ήθελαν € 

 

οποτε προφανώς και μεροληπτώ υπέρ της lenovo ακόμα και στις φθηνές κατηγορίες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας! ειμαι δικαιουχος του προγραμματος και σκεφτομαι να παρω μια συσκευη ταμπλετ.. ποιο κατα τη γνωμη σας ειναι καλυτερο απο αυτα που εχει στη παρακατω σελιδα;

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/prosfores-psifiakis-allilegguis/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω να κανω μια αλλη ερωτηση.μπορω να παρω απο ενα καταστημα το λαπτοπ και απο αλλο καταστημα να κανω την συνδεση στο ιντερνετ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη εχω hol θελω να συνδυασω την συνδεση που εχω με την προσφορα αλλα το μονο καταστημα που εχει εδω που βρισκομαι ειναι το plaisio.το κακο ειναι οτι δεν θελω να παρω φορητο απο το συγκεκριμενο καταστημα γιατι απλα δεν μ`αρεσει τιποτα απο αυτα που εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να παρω ταμπλετ η λαπτοπ ??

Σοβαρα τωρα, το λυσαμε το θεμα νωριτερα. Το bumping δεν επιτρεπεται.

Εαν εχεις κατι αλλο πιο συγκεκριμενο να ρωτησεις, το οποιο δεν απαντηθηκε, ευχαριστως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...