Προς το περιεχόμενο

Η Micromax ανακοίνωσε το Yureka με Snapdragon 615 (64-bit), οθόνη 5,5 ιντσών και κόστος $142


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικα με χαλαει που βγαζουν κινητα με τοσο μεγαλη οθονη και δεν ειναι Full HD δεν μιλησα αποκλειστικα για αυτο. Το κινητο ειναι σουπερ και ετσι οπως πανε τα Κινεζικα κινητα σε λιγο θα "ξεχασουμε" τα "γνωστα" και ακριβα κινητα.

Δεν καταλαβαίνεις καμία διαφορα τα pixels, έχω το coolpad f2 κι οθόνη του είναι φανταστική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν περασει πολλα Κινεζικα αλλα και γνωστες μαρκες sony lg κλπ και εγω βλεπω διαφορα αναμεσα στο 720 με το 1080

 

Τωρα εχω ενα Star W9206 octa core  κλωνος του Samsung mega 6.3 λιγο τουβλο αλλα με βολευει στο αμαξι για gps

 

Σε οποιο site και να ειδα το εγραφε για Full HD 1920X1080 αλλα εγω οταν το ειδα ημουν σιγουρος πως η οθονη που βλεπω δεν ειναι 1080 εβαλα λοιπον το hardware info και αλλα προγραμματα και αυτα μου λενε οτι ειναι 720 και οχι 1080

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάλτε ρε μάγκες τα ίδια χαρακτηριστικά σε 4.5 - 4.7 οθόνη να πάρει ο λαός...

Οι ασιάτες είναι στερημένοι και τα βγάζουν όλα μεγάλα, δεν είδες το άλλο με τις 7 ίντσες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τhe Zeus of phones... μια χαρά για Ελλάδα. :)

Πέρα απο την πλάκα ωραίες προδιαγραφές και καλή τιμή. Αν είχε και full HD ακόμα καλύτερα αλλά και έτσι ωραίο είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και είναι από Coolpad το συγκεκριμένο... Coolpad has a backdoor in Android devices, says Palo Alto Networks - Android Community

Μονο που το συγκεκριμενο δεν τρεχει το λογισμικο της Coolpad αλλα CM11.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πλεον 2 ραγδαια αναπτυσομενες αγορες, κινα-ινδια, δειχνουν τα δοντια τους. Οσο για τους γραφικους που κοροιδευουν για την ονομασια του κινιτου, ας αναλογιστουν τι κανουμε εμεις εδω στο ελλαδισταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Kαλη αρχη θα πω εγω με τους 64βιτ επεξεργαστες. Καλο θα ηταν να αρχισουν να βελτιστοποιουν τους επεξεργαστες σε 64βιτ παρα σε true octacore ειναι η προσωπικη μου γνωμη. 

Παντως τοσοι 64βιτ σε low end κινητα με 720p screen μου φαινεται περιεργο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...