Προς το περιεχόμενο

Η ακριβότερη έπαυλη στο Beverly Hills ανήκει πια στον... Markus "Notch" Persson. Ακόμα να ξεκινήσεις το coding;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΛΕΣ..;ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ

 

Υπομονή. Μόνο μην αρχίσεις να κλαις μέσα στην Lamborghini Veneno, γιατί θα λεκιάσει το δέρμα και δεν καθαρίζει εύκολα

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα το μονο που εμεινε ειναι να παρει μια Lamborghini Aventador να ταιριαζει με το σπίτι (εξαλλου κοστιζει μολις το 1/173 της τιμης του σπιτιου), και να φυλαξει τα υπολοιπα χρηματα για ειδη πρωτης αναγκης (οπως πχ να ψωνιζει καθε μερα φαγητο απο τον Σκλαβενιτη για ολη την υπολοιπη του ζωη.. και την υπολοιπη ζωη ολων των Αμερικακων και των απογονων τους)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αν είχα ξαφνικά 2 δις θα τα χάριζα όλα στους φτωχούς.
Ούτε έπαυλη θα έπαιρνα, ούτε ακριβα αυτοκίνητα, ούτε δεκάδες πουτάνες να κολυμπάνε στην πισίνα μου, ούτε τσουβάλια κόκα, ούτε θα πήγαινα ταξίδια με ιδιωτικό τζετ κάθε βδομάδα.

οκ ούτε εγώ με πιστεύω :-D :-D :-D

 

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά μπράβο του. Έφτιαξε κάτι απλό που έκανε πάταγο και έλυσε το πρόβλημα της ζωής του.

 

Δε ξερω κατα ποσο το minecraft ειναι κατι "απλο"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπαμε, το ιντερνετ ανοιξε πολλες ευκαιριες για δουλεια και χρημα. μην ακουτε τις κομπλεξικες κασανδρες που μιλανε για αποξενωση και απομονωση του συγχρονου ανθρωπου. τα ιδια λενε καθε εποχη, θυμαμαι το 80 με την ελευση των πρωτων υπολογιστων καθως και με την ελευση των κινητων! και οι φτωχοι να μαθουν οτι το χρημα θελει δουλεια και αγωνα καθημερινο. παντα ηταν και θα ειναι οι εποχες δυσκολες, οι παπουδο-γιαγιαδες μου ελιωναν καθημερινα στα χωραφια, οι γονεις μου στο εμπορικο καταστημα που ειχαν κι εγω πανω στα πληκτρολογια.

οι εποχες αλλαζουν, αλλα το λιωσιμο-λιωσιμο :D

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο παράδειγμα. Με άλλα λόγια αφιερώνεις τις σπουδές και το μυαλό σου απλά για την απόκτηση ενός σπιτιού που κοστίζει εκατομμύρια. Ε ρε ΕΝΦΙΑ που τους χρειάζεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπράβο στο τύπο.. άλλοι βάζουν τρελή δουλειά και πετυχαίνουν και άλλοι μένουν στα ίδια και στα ίδια...

Και παρα πολλοι βαζουν πολλη δουλεια αλλα δεν πετυχαινου γιατι απλα δεν "καθετε"...... φυσικα θελει τρελη δουλεια αλλα πρεπει να εχεις και τον παραγοντα τυχη με το μερος σου. Ο τυπος τα ειχε και τα δυο και μπραβο του

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...