Προς το περιεχόμενο

ΠΟΙΑ DVD-+ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ???


dreaming123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκτός απο τα -+dvdr μεγάλο ρόλο παίζουνε και τα κενά dvd γιατί τι να το κάνεις το dvdrecorder αν δεν μπορείς να γράψεις dvd???

Ποιά είναι η προτίμηση σας καθώς και ποιά είναι συμβατά dvd κενά για το μηχάνημα σας???Εγώ σήμερα παράγγειλα το nec1300A και δεν έχω ιδέα για ποια είναι τα κατάλληλα dvd για το nec.

Εσείς ποιά χρησιμοποιείται(και είστε ευχαριστημένοι)dvd-+???να λέτε και την συσκευή σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν βλέπω να προτείνετε μήπως μπορούνε οι κάτοχοι του nec1300Α να μου προτείνουνε κάποια dvd-r???γιατί όλα καλά με τα verbatim που δοκίμασα αλλά 3,5€???Κάτι ποιο φτηνό 2-2,5€???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν γίνετε δώσε ένα τηλ.

Βρήκα με 2,25 Τhats r 4x απο κασετομπορική(που μου είπαν οτί γράφονται σε nec)ισχύει γιατι θέλω να αγοράσω 50dvd-r αλλά να είναι στάνταρ εντάξει με το nec.Έχετε να προτείνετε τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Pioneer DVR-A05 γράφονται και παίζουν παντού τα εξής:

 

All-Star 2x --> €1,30

Nashua 2x --> €1,60

777 4x --> €1,80 (έχουν εξαντληθεί πανελλαδικά :( )

 

Τα That's ενώ φαίνεται να δουλευούν OK, μετά από 2-3 εβδομάδες δεν τα διαβάζει ούτε το PC :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα Κώστα !!!

 

λοιπόν τα 777 τα βρήκα στο μαγαζάκι στην Σωτήρος και Αριστοτέλους - τα έχει 1,60 χωρίς στάμπα και μου είπε ότι θα έχει σε 3-4 μέρες με στάμπα

 

παίζουν καλά σε 4Χ και σε sony dru-510a

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με plextor 708 δεν ειχα κανενα προβλημα με Princo χωρις σταμπα 1.5 ευρω απο Α.Παρασκευη και με mirror 1,50 σε χαρτινη συσκευασια απο Κασετεμπορικη παρολο που μου τα εδωσαν με καθε επιφυλαξη τους... Επισης με plextro απο e-shop με 2,25 ευρω το ενα αλλα ειχε μονο μια 5αδα.Ολα τα παραπανω 4χ και μαλιστα τα plextor γραφτηκαν σε 8χ :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν τα 777 τα βρήκα στο μαγαζάκι στην Σωτήρος και Αριστοτέλους - τα έχει 1,60 χωρίς στάμπα και μου είπε ότι θα έχει σε 3-4 μέρες με στάμπα

 

Thanks Παύλο, θα κοιτάξω να πάρω αρκετά αυτή τη φορά για να μην ξεμείνω :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Pioneer DVR-A05 γράφονται και παίζουν παντού τα εξής:

 

All-Star 2x --> €1' date='30

Nashua 2x --> €1,60

777 4x --> €1,80 (έχουν εξαντληθεί πανελλαδικά :( )

 

Τα That's ενώ φαίνεται να δουλευούν OK, μετά από 2-3 εβδομάδες δεν τα διαβάζει ούτε το PC :([/quote']

 

Ωχ δε θέλω τέτοια.

Τα τελευταία 60-70 dvd που έγραψα ήταν thats.

Ελπίζω να μη χαλάσουν αργότερα γιατί... :evil:

Θα δοκιμάσω και τα mirror

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

disc impex, molis parehggeila Taiyo Yuden (that's) 4x +R, me 1,65+fapa (htoi 1,95) se korina 50 diskwn...8hkes me 0,10+fapa..den mporw na sygkrinw times me aytes poy briskete, giati eimai xania, opote liga magazia exoyn dvd, poso mallon taiyo...pantws,se sxesh me tis times poy briskw edw, endiktika anaferw oti 2,10 kanoyn ta -R 2X, pali se korina....ara h disc einai mia xara...ase poy, parolo poy ta periodika grafoun agores 100+, moy proteinan na parw 25ada mono, an 8elw!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...