Προς το περιεχόμενο

PC Game of the Year 2014 (insomnia version)


Praetorian

PC Game of the Year 2014  

253 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο θεωρείτε το καλύτερο παιχνίδι για PC στη χρονιά του 2014

    • Alien Isolation
    • Assassin's Creed: Unity
    • Banished
    • Blackguards
    • Borderlands: The Pre-Sequel!
    • Broken Sword 5
    • Call Of Duty: Advanced Warfare
    • Dark Souls 2
    • Divinity: Original Sin
    • Dragon Age: Inquisition
    • Elite: Dangerous
    • Endless Legend
    • Far Cry 4
    • Goat Simulator
    • Hearthstone: Heroes of Warcraft
    • Insurgency (Standalone)
    • Legend of Grimrock 2
    • Lords of the Fallen
    • Middle-earth: Shadow of Mordor
    • Murdered: Soul Suspect
  2. 2. Γκρουπ Β'

    • Risen 3: Titan Lords
    • Sherlock Holmes: Crimes & Punishments
    • Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
    • Sniper Elite III
    • BioShock Infinite: Burial at Sea (Episode 1 and 2 – DLC)
    • South Park: The Stick of Truth
    • Styx: Master of Shadows
    • The Banner Saga
    • The Binding of Isaac: Rebirth
    • The Evil Within
    • The Vanishing of Ethan Carter
    • The Walking Dead Season Two
    • The Wolf Among Us
    • Thief (2014)
    • This War of Mine
    • Titanfall
    • Transistor
    • Valiant Hearts: The Great War
    • Wasteland 2
    • Wolfenstein: The New Order


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδω πηρε ψηφους το goat simulator, τα 3 απο πανω σε πειραξανε? Χαχαχα goat simulator λεει :D Τεσπα, νομίζω ο καθένας θελει και μπορει να προτείνει οποιο παιχνίδι του αρεσει και κρινει πως ειναι άξιο για Goty..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Έφτασα ΜΕΧΡΙ το comment area γι' αυτό που κοροϊδεύεις τύπε.

Αλλά δε θα σχολιάσω. Θα πω μονάχα το εξής:

 

GOATY 2014

Και τα μυαλά στα κάγκελα.

 

Γιατί όταν φτάνεις σε μια ηλικία και έχεις και ένα σπίτι να καθαρίζεις, τι να κλάσει το Gameplay μπροστά στο πιλοτάρισμα μιας κατσίκας, και ένα καλάθι από easter eggs. Αν ήμουν 17, θα είχα τουλάχιστον ασχοληθεί με το Sherlock, τώρα ούτε να μου το δει με τον χρόνο που μου μένει.

 

Υ.Γ: Και το ThisWarOfMine που ψήφισαν τόσα σοβαρά παιδιά.. πολύ δυνατό ήταν πλάκα πλάκα. Απείρως σκαλωτικό. Σαν πιο mature Sims. Απορώ πόσες μέρες αντέξατε με τα παλικάρια να μην κόβουν τις φλέβες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβες μαλλον, το γέλιο δεν πήγαινε στο game οτι δλδ ειναι gtpk ας πουμε, αλλα μου ήρθαν εικόνες του παιχνιδιού στο μυαλό και οταν συνειδητοπιεις οτι μιλαμε για μια κατσίκα.. Απλα γελας.. Και δεν το παίρνεις στα σοβαρά,γιατι αυτο ειναι το game, άφθονο γελιο και τρολια..

Το "θεσμό" GOTY αν θες το παίρνεις σοβαρά, αν δεν θες (οπως εκανες εσυ δλδ) τοτε ψηφίζεις games σαν και αυτό, δεν στο απαγορεύει κανεις φυσικά, και μπράβο σου που το ψηφισες δλδ, διοτι για εσένα αυτο σου προσφερε την περισσότερη διασκέδαση για φετος, οπου αυτος ειναι και ο ΚΥΡΙΟΣ σκοπος του καθε παιχνιδιού.. Η διασκέδαση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν θέλατε να μπουν αυτά τα παιχνίδια,ας τα προτείνατε όσο υπήρχε για βδομάδες το θέμα με τις προτάσεις,αλλά ΤΖΙΖΟΥΣ δεν παίζει να έχετε καν κριτική ικανότητα αν αυτά τα παιχνιδιά που λέτε(πχ fifa-fm-goat sim) τα θέλατε για GOTY,ίσως στην δική σας κοσμοθεωρία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω ειπα μια αποψη τι παιχνιδια μου αρεσαν φετος. Γιατι αν δε κανω λαθος το τοπικ αναφερει pc game of the year. Φιλαρακο xtrmsnpr νομιζω εχω καθε δικαιωμα να γραψω τη γνωμη μου και δε θα κρινεις εσυ αν εχω εγω η οποιοσδηποτε αλλος κριτικη ικανοτητα. Αυτο πες το σε τιποτα 20χρονα να τα ψαρωσεις.

Επεξ/σία από drumpao
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειπα μια αποψη τι παιχνιδια μου αρεσαν φετος. Γιατι αν δε κανω λαθος το τοπικ αναφερει pc game of the year. Δεν αναφερει πουθενα τιποτα για goty και δε ξερω και γω τι αλλο. Φιλαρακο xtrmsnpr νομιζω εχω καθε δικαιωμα να γραψω τη γνωμη μου και δε θα κρινεις εσυ αν εχω εγω η οποιοσδηποτε αλλος κριτικη ικανοτητα. Αυτο πες το σε τιποτα 20χρονα να τα ψαρωσεις.

εντάξει φιλαράκο..!μάθε όμως αυτό όμως, game of the year= GOTY

και δεν είναι topic πλέον,είναι poll :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

unity απο μενα τιποτα αλλο για το 2014 και 2ο το mordor αλλα με διαφορα πισω του  :)

Μετα τον σαλο που εγινε με τα διαφορα Bugs και προβληματα μεχρι και στις εκδοσεις στις κονσολες,με την καμια δεν μπορει να παρει ενα Broken παιχνιδι τον τιτλο του Goty. Κριμα γιατι ηταν πολλα υποσχομενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...