Προς το περιεχόμενο

Η Razer ανακοίνωσε την παιχνιδοκονσόλα Forge TV


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το αστειο ειναι οτι λεει χωρις το χειριστήριο 100 δολαρια οχι 100 ευρω ! Δηλαδη μπορω να παρω αυτο το ''πραμα'' με 80 ευρω ή 130 με το χειριστήριο και να μου διευκολύνει πραγματικα την ζωη στα gaming...Βαρεθηκα να κουβαλαω συνεχεια το tower στο σαλονι...Ασε που εχει και πολυ καλα specs...Οσο για την μαρκα ουτε λογος !!!
RAZER take my moneyyy !!   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1000 φορές το 100άρι στα μπουζούκια.. Πεταμένα λεφτά για να κάνεις mirror.

Sent from my iPhone using Insomnia

Γουστα ειναι αυτα, εγω πχ δεν προκειτε να πατησω ποτε ποδι σε μποζουκια/κλαμπ κλπ

Κατσε και κουβαλα εσυ το tower, εκτος εαν το γραφειο σου ειναι τιχο τιχο με την tv και τρυπας τοιχο για hdmi

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω καταλάβει ένα πράγμα. Γιατί αυτές οι android consoles είναι προτιμότερες από τον να συνδέσει κάποιος το κινητό/tablet του με καλώδιο στην τηλεόραση; Τι διαφορετικό προσφέρεται;

το μόνο που βλέπω προκειμένου να τις προτιμήσει κάποιος είναι γιατί ένα τηλέφωνο με τα τεχνικά χαρακτηριστικά της παιχνιδομηχανής αυτής κοστίζει 4 φορές πάνω. γενικώς είναι καλή εναλλακτική στα κινητά αυτή η λιλιπούτεια κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω ηδη τον αντιπαλο του wii u με χαμηλο κοστος...Μπορει να μην εχει τα παιχνιδια της Nintendo αλλα σιγουρα θα ικανοποιησει τα πιτσιρικια της οικογενιας με το παραπανω χωρις οι γονεις να χρειαζονται 50αρια και 60αρια για games...

 

Για ολους του αλλους που εχουν στη κατοχη τους ps3-ps4-x360-xone, εννοειται πως το μηχανημα δεν εχει να πει κατι.

Ε όχι να συγκρίνουμε αυτή τη παπαριά με το WiiU.

Έλεος δηλαδη.Ποσο φαίνεται οτι δεν την εχεις πιασει ποτε στα χερια σου και για να ξερεις εχει τα φθηνοτερα παιχνιδια απο τις παιχνιδοκονσολες με free online gaming.

Και οσο λες για τα πιτσιρικια δεν υπαρχει τιποτα σε παιχνιδι που μπορει να χτυπησει το franchise του Mario, ποσο μαλλον κατι ΧΑΖΟπαιχνιδα Android που πιο πολυ ασχολουνται κατι 25-35αρηδες οι οποιοι δεν ασχοληθει ποτε στη ζωη τους με videogaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω ηδη τον αντιπαλο του wii u με χαμηλο κοστος...Μπορει να μην εχει τα παιχνιδια της Nintendo αλλα σιγουρα θα ικανοποιησει τα πιτσιρικια της οικογενιας με το παραπανω χωρις οι γονεις να χρειαζονται 50αρια και 60αρια για games...

 

Για ολους του αλλους που εχουν στη κατοχη τους ps3-ps4-x360-xone, εννοειται πως το μηχανημα δεν εχει να πει κατι.

Για τα πιτσιρικια που αναφερεις και με λιγοτερο κοστος υπαρχει το Wii το οποιο ειναι και φθηνοτερο απο το παραπανω στις αγγελιες :) Επισης αλλο επιπεδο κανονικα παιχνιδια της Nintendo με τα ''παιχνιδια'' του Android. Αλλα ναι καταλαβαινω την λογικη σε αυτο που λες :)

Γουστα ειναι αυτα, εγω πχ δεν προκειτε να πατησω ποτε ποδι σε μποζουκια/κλαμπ κλπ

Κατσε και κουβαλα εσυ το tower, εκτος εαν το γραφειο σου ειναι τιχο τιχο με την tv και τρυπας τοιχο για hdmi

http://www.skroutz.gr/c/28/cases-koutia.html?from=catspan&keyphrase=bitfenix+prodigy :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω θα πουληθουν μερικες κονσολες..αλλα οχι το τιποτα τρομερο..μιας και η πλεον επιθυμητη κονσολα ειναι τ ps4 & xbox1..και ας ειναι και razer..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Foxgre θα σε παρακαλούσα α μιλάς καλύτερα, δε με ξέρεις οπότε μαζέψου λίγο. Όταν στο wiiu θες λεφτά για να πάρεις ένα παιχνίδι ενώ σε αυτό το έχεις δωρεάν τότε δε νομίζω ότι υπάρχει σύγκριση.. σιγουρα το wii είναι ανώτερο αλλά αυτό το πραγματάκια της razer πέραν του ότι έχει περισσότερες δυνατότητες (μόνο και μόνο για το media player σε FHD) Είναι οικονομικότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρώτη Android TV από Third-party κατασκευαστή!

Μπράβο Razer και άμα είναι 100€ χωρίς το χειριστήριο ξεπερνάει και τον ανταγωνισμό της (Nexus Player) που έχει χειρότερα χαρακτηριστικά!

Η πρώτη ήταν η Ouya 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Foxgre θα σε παρακαλούσα α μιλάς καλύτερα, δε με ξέρεις οπότε μαζέψου λίγο. Όταν στο wiiu θες λεφτά για να πάρεις ένα παιχνίδι ενώ σε αυτό το έχεις δωρεάν τότε δε νομίζω ότι υπάρχει σύγκριση.. σιγουρα το wii είναι ανώτερο αλλά αυτό το πραγματάκια της razer πέραν του ότι έχει περισσότερες δυνατότητες (μόνο και μόνο για το media player σε FHD) Είναι οικονομικότερο.

φίλε με αυτά που γράφει δείχνει την ηλικία του, άστον. 100 της εκατό συμφωνώ μαζί σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Steaming PC game θα μπορούμε να παίζουμε σε full γραφικά και ανάλυση? Δεν έχω ασχοληθείτε με Steaming PC game και με ενδιαφέρει πολύ.Πόσο μάλλον αν παίζει και με το χειριστήριο του xbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εμενα μου ακουγεται τιμια λυση.Αν περασεις και  διαφορους εmulator και κουμπωσεις κανα σκληρο με διαφορες rom, (PS2,PS1,GBA,NES κλπ) εχεις στο σαλονι σου μια ωραιοτατη rerto cosnole Σε συνδιασμο με το Game streaming απο το pc και καποια ωραια παιχνιδακια του play store παιζεις σχεδον τα παντα.

 

Αν λειτουργει και σαν media player απο μονο του ή με πειραγμα απο dev community, νταξει θα παρω ενα για καθε τηλεοραση.

 

 

Επισης οσοι εχουν μικρα παιδια θα το τιμησουν μιας και σιγουρα εχουν κλαψει καποιο κινητο η tablet απο το πιτσιρικι που για να κατσει φρονιμα ειναι μονιμα με το κινητο η το tablet παιζοντας παιχνιδια η βλεποντας καρτουν στο youtube

 

Τελος μην ξεχναμε οτι το μηχανημα αυτο εχει φτιαχτει οτι και αν σημαινει αυτο για τον καθενα απο την razer.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Foxgre θα σε παρακαλούσα α μιλάς καλύτερα, δε με ξέρεις οπότε μαζέψου λίγο. Όταν στο wiiu θες λεφτά για να πάρεις ένα παιχνίδι ενώ σε αυτό το έχεις δωρεάν τότε δε νομίζω ότι υπάρχει σύγκριση.. σιγουρα το wii είναι ανώτερο αλλά αυτό το πραγματάκια της razer πέραν του ότι έχει περισσότερες δυνατότητες (μόνο και μόνο για το media player σε FHD) Είναι οικονομικότερο.

 

Τα ίδια ισχύουν και για τα PS4 και One.

Εκτός αν εκεί χαρίζουν τα παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...