Προς το περιεχόμενο

73 εκατομμύρια ήταν οι αποστολές iPhone σύμφωνα με εκτιμήσεις για το τελευταίο τρίμηνο του 2014


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Thresh... πραγματικά δλδ... Η Apple από μόνη της τα στέλνει στα καταστήματα ρε συ, από μόνη της... δεν δέχεται παραγγελίες. Λέει η Apple, πόσα να στείλω σήμερα στον Γερμανό, α, βάλε μια χιλιάρα στο ζύγι και βλέπουμε... :P

Αφού υπάρχει ζήτηση λογικό θα ήταν να το κάνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

thresh τον σαρκασμο σου στους φιλους σου το σχολιο μου οπως μπορεις να δεις ελεγε φιλικα επιτελους ας μαθουμε να διαφωνουμε με κοσμιο τροπο σε αυτην την χωρα.Ο κοσμος πειναει το ξερω αλλα εχω επιδοτηση 600 ευρω λογο εταιρικου προγραμματος να τα αρνηθω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

voltmod βασικα δεν ισχυει αυτο ..τουλαχιστον γενικα στην ευρωπη ..υπαρχουν παραγγελειες καθως και πολλες ομαδες "πωλησεων-παραγγελιοληψιας" στην ιρλανδια στα κεντρικα , (δουλευει κολλητος) ..Βασικα το 6 προσφερει τη καλυτερη εμπειρια ios ειναι και ωραιουλι σα συσκευη , καλη καμερα μια χαρα ειναι (αστειο hardware kai μνημη αλλα αφου δουλευει)..Οποτε εμενα μου φαινεται λογικο να πηγαινει καλα ..Παρολα τα σπαστικα του ios itunes kai toys περιορισμους του μετριου hardware το λογισμικο της apple εχει δεκαετιες εξελιξης και σα πρωτοπορα  στο χωρο εχει μια μια εμπειρια παραπανω οπως και να το κανουμε οσον αφορα την ευκολια χρησης (σε καποια πραγματα το αντροιντ ειναι μπροστα αλλα γενικα νομιζω πιο fast to ios ..το pure android βεβαια ειναι το καλυτερο απο ολα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ χρειάστηκε να κάνω κράτηση στον Γερμανό του Αιγάλεω για το 16αρι space gray. 

 

και τι καταλαβες? οθονη που δεν ειναι κολημενη καλα προσπαθησε να πατησεις την πανω αριστερη επιφανια και θα ακουσεις τι εννοω...οθονες που εχουν μικρο γρατζουνιες και τα 3 ι6αρια που ειχα το ειχαν...επισης τα forums της apple το κραζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τι καταλαβες? οθονη που δεν ειναι κολημενη καλα προσπαθησε να πατησεις την πανω αριστερη επιφανια και θα ακουσεις τι εννοω...οθονες που εχουν μικρο γρατζουνιες και τα 3 ι6αρια που ειχα το ειχαν...επισης τα forums της apple το κραζουν.

 

 

Προβληματικές παρτίδες υπάρχουν σε όλα τα προιόντα ανεξαρτήτως τιμής και είδους.

 

Το θέμα είναι βέβαια να το αποδέχονται και να σου αλλάζουν τη συσκευή. Εαν υπάρχουν δικαιολογίες του στυλ έτσι πρέπει να είναι ή κάνεις κάτι λάθος τότε την πάτησες. 

 

Δεν ξέρω τι παίζει στην Ελλάδα με αντιπροσωπίες λόγω έλλειψης επίσημης υποστήριξης αλλά πχ Αγγλία εαν έχεις τέτοιο πρόβλημα και πας σε Apple store η εξυπηρέτηση είναι άψογη και σου αλλάζουν συσκευή επί τοπου χωρίς πολλές ερωτήσεις. Εαν θες επίσης στην ανοίγουν μπροστά σου για να ελέγξεις ο ίδιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

thresh τον σαρκασμο σου στους φιλους σου το σχολιο μου οπως μπορεις να δεις ελεγε φιλικα επιτελους ας μαθουμε να διαφωνουμε με κοσμιο τροπο σε αυτην την χωρα.Ο κοσμος πειναει το ξερω αλλα εχω επιδοτηση 600 ευρω λογο εταιρικου προγραμματος να τα αρνηθω;

αν έβαζα "φιλικά πάντα" στο post μου θα άλλαζε κάτι? όχι βέβαια, όπως δεν άλλαξε και στο δικό σου μετά τα extra θαυμαστικά/ερωτηματικά και caps (aka νεύρα)...

 

αν εσύ το λες αυτό φιλικό τρόπο (επειδή έγραψες το "φιλικά"), δεν σημαίνει ότι τον θεωρούν όλοι κι αν δεν έκανες λάθος δεν πρόκειται να άλλαζες τον τρόπο με τον οποίο το έγραψες, αλλιώς δεν πρόκειται να το έγραφες έτσι εξαρχής...

 

btw postαρα και ύστερα πρόσεξα την αλλαγή σε "λάθος" και το δικό μου "φιλικά" ήταν το emoticon στο τέλος...

 

 

Thresh... πραγματικά δλδ... Η Apple από μόνη της τα στέλνει στα καταστήματα ρε συ, από μόνη της... δεν δέχεται παραγγελίες. Λέει η Apple, πόσα να στείλω σήμερα στον Γερμανό, α, βάλε μια χιλιάρα στο ζύγι και βλέπουμε... :P

δεν μίλησα μόνο για apple, απλά σχόλιο ήταν, όχι κάποια κατηγορία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβληματικές παρτίδες υπάρχουν σε όλα τα προιόντα ανεξαρτήτως τιμής και είδους.

 

Το θέμα είναι βέβαια να το αποδέχονται και να σου αλλάζουν τη συσκευή. Εαν υπάρχουν δικαιολογίες του στυλ έτσι πρέπει να είναι ή κάνεις κάτι λάθος τότε την πάτησες. 

 

Δεν ξέρω τι παίζει στην Ελλάδα με αντιπροσωπίες λόγω έλλειψης επίσημης υποστήριξης αλλά πχ Αγγλία εαν έχεις τέτοιο πρόβλημα και πας σε Apple store η εξυπηρέτηση είναι άψογη και σου αλλάζουν συσκευή επί τοπου χωρίς πολλές ερωτήσεις. Εαν θες επίσης στην ανοίγουν μπροστά σου για να ελέγξεις ο ίδιος.

 

δεν καταλαβες αλλο να υπαρχουν κομματια και αλλο να πεσεις σε 3 μαζεμενα αυτο ειναι γελιο οχι ενα απλο μικρο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβες αλλο να υπαρχουν κομματια και αλλο να πεσεις σε 3 μαζεμενα αυτο ειναι γελιο οχι ενα απλο μικρο προβλημα.

 

Ξαναείπα ότι μάλλον πρόκειται για μια ελλατωματική παρτίδα. Γελοίο-ξεγελοίο, τυχαίνει να συμβαίνει σε πολλά προιόντα. Ειδικά σε αυτά που υπάρχει μεγάλη ζήτηση κατά την κυκλοφορία και πρέπει να βγει μεγάλος αριθμός κομματιών από τις πρώτες μέρες.

 

Τώρα αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα ότι ένα προιόν θα συνεχίσει να βγαίνει έτσι.    

 

 

Ίσως ο φίλος να το πήρε αρχές κυκλοφορίας. Πχ το δικό μου το πήρα πρόσφατα και δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα. Τόσο τυχερός πια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλως η apple πουλαει, get over it

φιλε δε νομιζω να ειχες παραγγειλει το πρωτο iphone απο αμερικη ουτε να ειχες μακιντος πριν 22+ χρονια ..Αυτη τη στιγμη το iphone ειναι μια καλη κινεζια με πολυ γρηγορο λειτουργικο .. Πουλαει και καλα κανει καθως εχουμε αγορασει ουκ ολιγα ,, αλλα οσο και ωραιο και cool να ειναι παιξε διπλα διπλα μενα Note 4 και ελα πες μου ,, 1 χιλιαρικο για 1 γιγα ραμ διπυρηνο ειναι κοροιδια πια ελεος .. Για μενα μετα το iphone 4 σταματησε η καινοτομια στην απλ και απλα βγαζει android clones 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναείπα ότι μάλλον πρόκειται για μια ελλατωματική παρτίδα. Γελοίο-ξεγελοίο, τυχαίνει να συμβαίνει σε πολλά προιόντα. Ειδικά σε αυτά που υπάρχει μεγάλη ζήτηση κατά την κυκλοφορία και πρέπει να βγει μεγάλος αριθμός κομματιών από τις πρώτες μέρες.

 

Τώρα αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα ότι ένα προιόν θα συνεχίσει να βγαίνει έτσι.    

 

 

Ίσως ο φίλος να το πήρε αρχές κυκλοφορίας. Πχ το δικό μου το πήρα πρόσφατα και δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα. Τόσο τυχερός πια?

 

εισαι συγουρος οτι δεν εχεις η δεν ξερεις που να κυταξεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη τη στιγμη το iphone ειναι μια καλη κινεζια με πολυ γρηγορο λειτουργικο .. Πουλαει και καλα κανει καθως εχουμε αγορασει ουκ ολιγα ,, αλλα οσο και ωραιο και cool να ειναι παιξε διπλα διπλα μενα Note 4 και ελα πες μου ,, 1 χιλιαρικο για 1 γιγα ραμ διπυρηνο ειναι κοροιδια πια ελεος .. Για μενα μετα το iphone 4 σταματησε η καινοτομια στην απλ και απλα βγαζει android clones 

 

Ενώ το Note 4 κατασκευάζεται στην Ζυρίχη της Ελβετίας...

 

 

Εγώ πάντως έβαλα δίπλα ένα Note 4. Πολύ εντυπωσιακή οθόνη (η αλήθεια να λέγεται) αλλά με τόσο bloatware και απαίσιο interface καλύτερα να πήγαινα σε Nexus 6 αν ήθελα πλαστικούρα phablet. Θα είχα και τις επίσημες αναβαθμίσεις σε OS στην ώρα τους. (Πολύ πιο σημαντικό από μια εντυπωσιακή οθόνη).

 

Και το χιλιάρικο για ένα αηδιαστικό πλαστικό περίβλημα κοροιδία είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε δε νομιζω να ειχες παραγγειλει το πρωτο iphone απο αμερικη ουτε να ειχες μακιντος πριν 22+ χρονια ..Αυτη τη στιγμη το iphone ειναι μια καλη κινεζια με πολυ γρηγορο λειτουργικο .. Πουλαει και καλα κανει καθως εχουμε αγορασει ουκ ολιγα ,, αλλα οσο και ωραιο και cool να ειναι παιξε διπλα διπλα μενα Note 4 και ελα πες μου ,, 1 χιλιαρικο για 1 γιγα ραμ διπυρηνο ειναι κοροιδια πια ελεος .. Για μενα μετα το iphone 4 σταματησε η καινοτομια στην απλ και απλα βγαζει android clones 

 

Μας κάνεις πλάκα έτσι;;

 

Να θυμάστε πάντα κάτι, σημασία δεν εχει πόσους πυρήνες εχει, σημασία εχει πώς τους διαχειρίζεται!!

 

Μην τρώτε τον παππά της Samsung με 8πύρηνα με 32GB RAM και μετα απο 6 μήνες το κινητό είναι για πέταμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...