Προς το περιεχόμενο

Gaming monitor. Ποιό ;


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Ειμαι Pc- Κακγουρας τι να κανουμε? :P

Βασικα στο μονο που σου βγαζω το καπελο ειναι που εχεις αλλαξει ενα καρο μηχανικα που βλεπω στις αγγελιες :P Και αν και σε ζηλευω που μπορεις και τα δοκιμαζεις και εχεις προσωπικη γνωμη παρολα αυτα βλεπω οτι χανεις αρκετα χρηματα απο την μεταπωληση :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασικα στο μονο που σου βγαζω το καπελο ειναι που εχεις αλλαξει ενα καρο μηχανικα που βλεπω στις αγγελιες :P Και αν και σε ζηλευω που μπορεις και τα δοκιμαζεις και εχεις προσωπικη γνωμη παρολα αυτα βλεπω οτι χανεις αρκετα χρηματα απο την μεταπωληση :D

 

 

 Να σου πω την αληθεια δεν ειμαι οτι πλουσιος ουτε μου περισσευουν. Απλα οτι βγαζω τα ριχνω εκει. ΠΧ αν παρω ενα μηχανικο πληκτρολογιο και δεν μου αρεσει,  δεν ασχολουμε καν. ΣΚΟΤΩΜΑ!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από λίγο ψάξιμο αυτές είναι οι πέντε επικρατέστερες, για χρήση FPS (BF4 κλπ):

1) LG 24GM77

2) Iiyama ProLite GB2488HSU

3) AOC G2460Pqu

4) BenQ XL2411Z

5) Asus VG248QE

Συγκριτικό.

Budget από 300 ως MAX 350 euro.

Προτάσεις παρακαλώ. hmmm...78.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αληθεια δεν ειμαι οτι πλουσιος ουτε μου περισσευουν. Απλα οτι βγαζω τα ριχνω εκει. ΠΧ αν παρω ενα μηχανικο πληκτρολογιο και δεν μου αρεσει, δεν ασχολουμε καν. ΣΚΟΤΩΜΑ!

Λοιπόν για το καλό της επιστήμης και για να έχεις εσύ μια καλύτερη και πιο σφαιρική άποψη σου προτείνω να πάρεις τα Roccat MK Pro, Logitech g502 και g430. Αν το σημαντικότερο πρόβλημα που θα αντιμετωπίσεις είναι πως δεν ταιριάζουν με το γραφείο σου πριν τα βάλεις αγγελία αν θες στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα. ;) if you know what I mean.

 

Black από τις παραπάνω που αναφέρεις χωρίς να έχω μεγάλη εμπειρία προτείνω την LG.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για το καλό της επιστήμης και για να έχεις εσύ μια καλύτερη και πιο σφαιρική άποψη σου προτείνω να πάρεις τα Roccat MK Pro, Logitech g502 και g430. Αν το σημαντικότερο πρόβλημα που θα αντιμετωπίσεις είναι πως δεν ταιριάζουν με το γραφείο σου πριν τα βάλεις αγγελία αν θες στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα. ;) if you know what I mean.

/facepalm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για το καλό της επιστήμης και για να έχεις εσύ μια καλύτερη και πιο σφαιρική άποψη σου προτείνω να πάρεις τα Roccat MK Pro, Logitech g502 και g430. Αν το σημαντικότερο πρόβλημα που θα αντιμετωπίσεις είναι πως δεν ταιριάζουν με το γραφείο σου πριν τα βάλεις αγγελία αν θες στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα. ;) if you know what I mean.

 

Black από τις παραπάνω που αναφέρεις χωρίς να έχω μεγάλη εμπειρία προτείνω την LG.

 

 

 Χαχα! RESPECT! Μην με πριζωνεις, θεν θελω και πολυ να το κανω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για το καλό της επιστήμης και για να έχεις εσύ μια καλύτερη και πιο σφαιρική άποψη σου προτείνω να πάρεις τα Roccat MK Pro, Logitech g502 και g430. Αν το σημαντικότερο πρόβλημα που θα αντιμετωπίσεις είναι πως δεν ταιριάζουν με το γραφείο σου πριν τα βάλεις αγγελία αν θες στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα. ;) if you know what I mean.

 

Black από τις παραπάνω που αναφέρεις χωρίς να έχω μεγάλη εμπειρία προτείνω την LG.

 

 Χαχα! RESPECT! Μην με πριζωνεις, θεν θελω και πολυ να το κανω :P

Καλα για το ποντικι βρισκω μια ψευτω λογικη στο παραπανω.Αλλα σε πληκτρολογιο και Headset παλι καμια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Χαχα! RESPECT! Μην με πριζωνεις, θεν θελω και πολυ να το κανω :P

Άντε ψήστο.

 

Καλα για το ποντικι βρισκω μια ψευτω λογικη στο παραπανω.Αλλα σε πληκτρολογιο και Headset παλι καμια :P

Αιτιολόγησε την απάντηση σου παρακαλώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε ψήστο.

 

Αιτιολόγησε την απάντηση σου παρακαλώ

Τι να αιτιολογησω.Εχει ηδη το Razer Deathadder και λεω οτι το 502 ειναι οντως ενα φοβερο ποντικι που μπορει να το σκεφτει για να παει σε αυτο γιατι ειναι πολυ καλο.

Οσο για το Roccat εχει ηδη περασει απο τα καλυτερα πληκτρολογια της αγορας και τα Duck ειναι επισης φοβερα πληκτρολογια.Δεν υπαρχει καποιος ουσιωδης λογος να παει στο Roccat.Εδω εχει περασει απο αλλα πληκτρολογια οπως το K70...

 

Οσο για το Headset προφανως αν κοιταζε σε καποιο καλυτερο Headset απο αυτο που εχει θα κοιταζε σε ακριβοτερα απο HyperX Cloud,Sennheiser κλπ.Τα Logitech καλα ειναι σαν Headset αλλα μονο για τα χρηματα τους,και συγκεκριμενα μεχρι τα G230.Τα G430 δεν αξιζουν τα λεφτα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να αιτιολογησω.Εχει ηδη το Razer Deathadder και λεω οτι το 502 ειναι οντως ενα φοβερο ποντικι που μπορει να το σκεφτει για να παει σε αυτο γιατι ειναι πολυ καλο.

Οσο για το Roccat εχει ηδη περασει απο τα καλυτερα πληκτρολογια της αγορας και τα Duck ειναι επισης φοβερα πληκτρολογια.Δεν υπαρχει καποιος ουσιωδης λογος να παει στο Roccat.Εδω εχει περασει απο αλλα πληκτρολογια οπως το K70...

 

Οσο για το Headset προφανως αν κοιταζε σε καποιο καλυτερο Headset απο αυτο που εχει θα κοιταζε σε ακριβοτερα απο HyperX Cloud,Sennheiser κλπ.Τα Logitech καλα ειναι σαν Headset αλλα μονο για τα χρηματα τους,και συγκεκριμενα μεχρι τα G230.Τα G430 δεν αξιζουν τα λεφτα τους.

Έχει περάσει και δεν του έκατσε οπότε είναι ώρα για Roccat. Αν το ψήνει αυτός ποιο είναι το δικό σου πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει περάσει και δεν του έκατσε οπότε είναι ώρα για Roccat. Αν το ψήνει αυτός ποιο είναι το δικό σου πρόβλημα;

Εμενα πιο πολυ αφορμη για να το παρει να μην του αρεσει και να στο πουλησει με χαμηλοτερη τιμη μου φενεται.Επισης αν εχεις ψαξει καθολου στο Internet εταιριες οπως η Ducky,Filco Κλπ που δεν διαφημιζουν τα πληκτρολογια τους σαν gaming κλπ ειναι χρονια μπροστα στα μηχανικα πληκτρολογια κυριως σαν αξιοπιστια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα πιο πολυ αφορμη για να το παρει να μην του αρεσει και να στο πουλησει με χαμηλοτερη τιμη μου φενεται.Επισης αν εχεις ψαξει καθολου στο Internet εταιριες οπως η Ducky,Filco Κλπ που δεν διαφημιζουν τα πληκτρολογια τους σαν gaming κλπ ειναι χρονια μπροστα στα μηχανικα πληκτρολογια κυριως σαν αξιοπιστια

Σώπα ρε συ το κατάλαβες. Δυνατός φαίνεσαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σώπα ρε συ το κατάλαβες. Δυνατός φαίνεσαι. 

 

 

 Ειχα την εντυπωση οτι τρολλαρες και εκανες χαβαλε. Απο οτι φενετε ομως οχι.....

 

 Καλα ρε φιλαρακο, εσυ ειχες την εντυπωση οτι θα αγοραζα μονο και μονο για να σου πουλησω εσενα αυτο που θες? H περνας τον εαυτο σου για πολυ εξυπνο ή εμενα για βλακα.... Τι να πω...

 

Και το θεμα ειναι οτι το πιστεψες κιολας......

 

post-220897-0-19048400-1423331878_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...