Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1. «Χριστιάνα - Σαριμπιντάμ»

2. «Δήμος Μούτσης - Μην Το Ψάχνεις, Δεν Πειράζει»

 

Καλά... Το 1ο πού το θυμήθηκες; Το είχε απωλέσει η μνήμη μου... blink.gif

 

 

 

σε ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

exo tin entiposi oti einai to tragoudi tou arash to opoio legetai kai auto "arash"...

 

 

Arash feat. Helena - Arash

 

Το θεμα ειναι οτι εχω φαει τον κοσμο να το βρω στην Αγγλικη εκδοση και δεν το βρισκω!

Μονο στην Αραβικη το εχω βρει!

 

Το video clip ολα τα λεφτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hello again...psaxno ena bitaki pou akousa prosfata...prepei na htan se kapio ibiza album k prepei na einai 3 eton nomizo...sta vocals einai mia typisa k sto refren leei kati san: face me ktl ktl, meta leei call me .... etsi thimizei poly summer track...anyhelp welcome...thnx!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hello again...psaxno ena bitaki pou akousa prosfata...prepei na htan se kapio ibiza album k prepei na einai 3 eton nomizo...sta vocals einai mia typisa k sto refren leei kati san: face me ktl ktl, meta leei call me .... etsi thimizei poly summer track...anyhelp welcome...thnx!!

 

 

 

μήπως εννοείς το Stupidisco από Junior Jack ?????

 

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello ppl.Λοιπον ψαχνω και εγω ενα τραγουδακι.Ειναι παλιο,ελληνικο (εντοχνο-ροκ μερια),και το τραγουδαει ενας αντρας.Εχει πολυ εντονο ηχο μπασου και λεει στους στοιχους του.."κ''η πολη ερημη τριγυρω μου,παιδακια σε κελια απο τσιμεντο,ρολογια με τους δεικτες τους σα δογκανα,αγαπες που κηρηξαν φαλιμεντο..".Εχει κανεις καμια ιδεα ποιο και ποιανου ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello ppl.Λοιπον ψαχνω και εγω ενα τραγουδακι.Ειναι παλιο,ελληνικο (εντοχνο-ροκ μερια),και το τραγουδαει ενας αντρας.Εχει πολυ εντονο ηχο μπασου και λεει στους στοιχους του.."κ''η πολη ερημη τριγυρω μου,παιδακια σε κελια απο τσιμεντο,ρολογια με τους δεικτες τους σα δογκανα,αγαπες που κηρηξαν φαλιμεντο..".Εχει κανεις καμια ιδεα ποιο και ποιανου ειναι?

Magic De Spell είναι σίγουρα αλλά για τον τίτλο δεν είμαι σίγουρη...

Πρέπει να είναι το «Στην πόλη του τρόμου». Δεν μπορώ να το βρω που το έχω για να το επιβεβαιώσω... rolleyes.gif

 

Edit:

OK. Αυτό είναι. blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηι! Εγώ ψάχνω ένα τραγούδι του Παπακωνσταντίνου που άν θυμάμαι καλά πρέπει να ήταν ντουέτο με τον Μαχαιρίτσα αλλά μπορεί να κάνω και λάθος... Λόγια δεν θυμάμαι αλλά θυμάμαι ότι έλεγε για την Ελλάδα και περιέγραφε καταστάσεις σε χρονολογίες 60-70-80-90... Μακάρι να το βρείτε!

Ευχαριστώ πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...