Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μένω δίπλα σε στρατόπεδο (δεν θέλω σκέψεις πονηρές) και πριν λίγο τελείωσε το τραγούδι που παίζει' το γνωστό 'σιωπητήριο' (έτσι δεν το λέγατε όσοι πήγατε φαντάροι; ). Γνωρίζω ότι είναι κομμάτι των 60s, αλλά ποιο είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μαρια, ειναι το Il silenzio. Στο δικο μου στρατοπεδο επαιζαν την εκτελεση του Tino di Relli.

 

Oσο για το πρωτο κομματι του Bigi444444 , ειναι το Miami Pop του Phil Fuldner.

 

Θασκαγα. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ 'Αγόρι απ'τη Σαλίνα'!

 

Σε μια αναζήτηση που έκανα, καμία εκδοχή δεν ήταν σαν αυτή που ακούω κάθε βράδυ απ'το στρατόπεδο. Μάλλον θα είναι αυτή που μου σημείωσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καποιος με το ost του Collateral?

...ποιο ειναι το κομματι που παιζει οταν σταματαει το ταξι για να περασει το τσακαλι/λυκος?

"once upon a time...."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό είναι! :D

Απλά δεν έχει τα φωνητικά σ'αυτό που βρήκα... Τελικά πρόκειτε για άλλη εκδοχή! Cristina είσαι γλύκα (κρίμα που άλλαξες το avatar με την παιδική κοριτσίστικη φατσούλα)!

 

ΥΓ.: Μην παρεξηγηθώ! Με την καλή την έννοια το 'γλύκα'! :D

 

 

Μιχαλάκη άστα να πάνε! Καλά θα ήταν να μην γεράζαμε! :?

Ευχαριστώ βλε... icon_redface.gif

Είπα να αλλάξω για λίγο και να μοιάσω στον Edgar... :P

Και φυσικά δεν σε παρεξηγώ και νομίζω κανείς... :)

Άλλωστε δεν έχει κακή έννοια το 'γλύκα'. ;)

 

Καποιος με το ost του Collateral?

...ποιο ειναι το κομματι που παιζει οταν σταματαει το ταξι για να περασει το τσακαλι/λυκος?

"once upon a time...."

'Audioslave - Shadow on the Sun'; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia akouw to telefteo kairo sinexia ena tragoudi dance me ligo beat mesa pou exei os vasiko organo steel drums(nai afta ta drums pou exoune sthn jamaica) kai den kserw pws legete einai arketa rithmiko kai grigoro... mipws kserei kapios?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia akouw to telefteo kairo sinexia ena tragoudi dance me ligo beat mesa pou exei os vasiko organo steel drums(nai afta ta drums pou exoune sthn jamaica) kai den kserw pws legete einai arketa rithmiko kai grigoro... mipws kserei kapios?

Εσύ το ακούς! Εμείς πως θα γίνει να ακούσουμε κάνα δείγμα για να βοηθήσουμε; Λογάκια έχει; :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...