Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ακουγα πριν λιγο στον Ρυθμο ενα κομματι που παει καπως ετσι '' .... που να βρω γυναικα να σου μοιαζει ... '' ή ''...δεν ξεχνιεσαι ... '' κατι απο τα δυο τεσπα .

Λεει σε κανενα κατι ? (Δεν τον εχω ξανακουσει ,οποτε ειναι καινουριος στο... σανιδι) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dk1210

Εδώ δεν είναι topic για να σου δίνουν link για να κατεβάσεις τραγούδια ( άσε που είναι και παράνομο, και φυσικά εκτός των κανονισμών του insomnia ).

 

σε αυτό το topic γράφεις τα στοιχεία σου, αν ψάχνεις τον τίτλο ή και τον καλλιτέχνη ενός τραγουδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για βοηθήστε ρε παίδες, γιατί μου έχουν σπάσει τα νεύρα!!!

 

Από την ταινία xXx: Secret Agent [ starring Vin Diesel ]

Μουσική από την σκηνή λίγο πρίν το τέλος, που βγαίνει Zander ( Vin Diesel ) από την λίμνη που είχε πέσει μέσα μαζί με τον πύραυλο...

 

Το sample:

 

http://users.tellas.gr/~billpeppas/xXx.mp3

 

heeeeelp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hail paides

 

aokusa ena tragoudi se ena club prosfata pou to mono pou thimamai na leei einai "people are people" kai malista me tin foni tou tragoudisti ton depeche mode. katevaa opoia ekdosi boresa na vro apo to tragoudi ton depeche mode alla kanena den itan afto pou epsaxna. enas filos mou eipe oti to tragoudi exei diaforetiko onoma kai einai apo allo kallitexni kai oti apla xrisimopoiei tin sigekrimeni frasi xana kai xana.

 

exei kaneis kamia idea?

 

efxaristo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den nomizo. oti vrika me afto ton titlo to katevasa kai apogoiteftika. kai mou leei kai aftos o filos mou oti exei diaforetiko titlo kai oti einai apo ena teleiws asxeto sigrotima. to kako einai oti den thimatai oute ton titlo oute to sigrotima.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Socom μήπως είναι από τον τελευταίο δίσκο των A Perfect Circle με τις διασκευές? Αλλά εκεί τραγουδά ο singer των Tool! Είσαι σίγουρος ότι είναι ο τραγουδιστής των Depeche Mode στο song που έχεις? :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den nomizo. oti vrika me afto ton titlo to katevasa kai apogoiteftika. kai mou leei kai aftos o filos mou oti exei diaforetiko titlo kai oti einai apo ena teleiws asxeto sigrotima. to kako einai oti den thimatai oute ton titlo oute to sigrotima.

 

Pithanotata les ayto : Rum & Coke - Can't Understand

 

Apo depeche mode - people are people

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να ξαναέχει ζητηθεί αλλα ψάχνω ένα κομμάτι που παίζει σε μια διαφήμιση για καλλυντικά νομίζω, αλλά έχει κυκλοφορήσει και ξεχωριστά...

 

ο τίτλος πρέπει να είναι Jerk it Out, αλλά δεν ξέρω ποιος το τραγουδάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...