Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορεί να ακουστεί κουφό...αλλά έχω την εντύπωση πως κάπου άκουσα το

My immortal σε ελληνική version....ξέρει κάποιος κάτι?

 

«Αλεξάνδρα Κονιάκ - Έφυγες»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ψαχνω ενα τραγουδι ξενο αρκετα γνωστο..ακοθστηκε στο χ-factor οταν πηγε το συγκροτημα κοκκινα χαλια..στα τελευταια 15 sec ακοθγεται ενα ξενο τραγουδι ξερετε ποιο ειναι?οριστε και το link για το video..ευχαριστς εκ των προτερων!!!:-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=BlrV_IR3hZI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ενα τραγούδι οι στίχοι ειναι οι εξης ''Απόψε θα γίνεις δικιά μου φεγγάρι μες'' τα ονειρα μου'' δεν ειναι Ροκος γιατι υπάρχει παρόμοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ψαχνω ενα τραγουδι ξενο αρκετα γνωστο..ακοθστηκε στο χ-factor οταν πηγε το συγκροτημα κοκκινα χαλια..στα τελευταια 15 sec ακοθγεται ενα ξενο τραγουδι ξερετε ποιο ειναι?οριστε και το link για το video..ευχαριστς εκ των προτερων!!!:-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=BlrV_IR3hZI

 

Amy Mcdonald - Mr Rock n roll (i wish i knew you before)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ψάχνω ένα ορχηστρικό από μια διαφήμιση που παίζει πολύ σπάνια. Για καλή μου τύχη η εταιρία ανέβασε την διαφήμιση στο intro του site της. Το έχει ακούσει κανένας??? Δεν υπάρχει στο sticky με τις διαφημίσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια θελω να βρω ενα τραγουδι και το τραγουδαει ενα συγκροτημα αλλα δεν θυμαμαι ποιο και ο τιτλος του τραγουδιου μπορει να λεγεται αλλη μια φορα θα σου το πω ή αλλο δεν μπορω τωρα τελευταια εχει βγει.αν μπορειτε να μου το βρειτε ας μου απαντησει καποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια!ψαχνω εδω και πολυ καιρο ενα ξενο τραγουδι που κυκλοφορησε το 2008 και λεει στα ρεφρεν somebody somebody somebody somebody και το τραγουδα κοπελα.ακουγεται παρα πολυ στο ραδιοφωνο.καμια ιδεα?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια!ψαχνω εδω και πολυ καιρο ενα ξενο τραγουδι που κυκλοφορησε το 2008 και λεει στα ρεφρεν somebody somebody somebody somebody και το τραγουδα κοπελα.ακουγεται παρα πολυ στο ραδιοφωνο.καμια ιδεα?????

 

Μήπως είναι το Somebody To Love της Nelly Furtado?

http://www.youtube.com/watch?v=GOWt0gZFzkA&feature=related

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα φωτα σας παρακαλω. Ακουσα τις προαλλες ενα τραγουδι, το οποιο πρεπει να ειναι σχετικα παλιο και μαλλον γνωστο. Αργο κομματι, γυναικεια φωνητικα και ελεγε (everyday) I think of you, (When the morning) i think of you και γενικα φρασεις που τελειωναν με το i think of you... Χαρακτηριστικη φωνη, και το περασα το στυλ για Sade, το RDS ομως εχω την εντυπωση πως εγραψε Francesca Β...κατι, δεν το προλαβα ολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...