Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψαχνω το κομματι με το οποιο ξεκινουσε την μεταμεσονυκτια εκπομπη του ο Πετρακας περιπου 10 χρονια πριν (πρωτου κλεισει ο Jeronimo Groovy). Ροκ κομματι. Ξεκινουσε ακαπελα μια μελωδικη γυναικεια φωνη, ελεγε μια στροφη και στη συνεχεια μπαινανε οι κιθαρες τα ντραμς κλπ και συνεχιζε το τραγουδι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

beatακι ειναι το κοματι που ψαχνο με σαξοφωνο-τρομπετα κατι τετοιο. εκανα μια ηχογραφιση με το κινητο αλλα πρεπει να δυναμωσετε αρκετα τον ηχο για να ακουστει.

SM_A0001.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

 

άκουσα πριν λίγο στο ραδιόφωνο ένα ελληνικό κομμάτι το οποίο είναι του στυλ σαν τα "Μαύρα μεσάνυχτα", δηλαδή λίγο rap και λίγο μπαλάντα. Το μόνο που πρόλαβα να ακούσω είναι το όνομα του τραγουδιού το οποίο είναι "Δεν θυμάμαι" αλλά δεν άκουσα ποιος το τραγουδάει.

 

Ξέρει κάποιος να μου πει?

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

beatακι ειναι το κοματι που ψαχνο με σαξοφωνο-τρομπετα κατι τετοιο. εκανα μια ηχογραφιση με το κινητο αλλα πρεπει να δυναμωσετε αρκετα τον ηχο για να ακουστει.

 

 

Desaparecidos vs Walter Master J - Ibiza (Marchesini And Farina Remix)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Γεια σας. Ψάχνω ένα τραγούδι. Παίζει σε αυτό το βίντεο στο 35:50 μέχρι 36:30. Το γνωρίζει κανείς? Ευχαριστώ

 

http://video.google.com/videoplay?docid=3318363274012331400

 

Leona Lewis - Better In Time

ΑΧΡΗΣΤΟ TRIVIA: Για την ιστορια, νομιζω πως αυτη βγηκε νικητρια του x-factor Αμερικης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι ένα κομμάτι το οποίο παίζει στον free fm στους 98.0 συνήθως τα πρωινά.

είναι θαρώ trance το οποίο ακούγονται αναστεναγμοί γυναίκας περιέχει γυναικεία φωνητικά και λέει συνέχεια "sudect me" και "suduction" αν και δεν ειμαι σίγουρος αλλα είμαι σίγουρος για την εξής φράση που λέει η τύπισα "tell me all the secrets" ................

αυτά, όποιος γνωρίζει ας μου πεί ...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

 

άκουσα πριν λίγο στο ραδιόφωνο ένα ελληνικό κομμάτι το οποίο είναι του στυλ σαν τα "Μαύρα μεσάνυχτα", δηλαδή λίγο rap και λίγο μπαλάντα. Το μόνο που πρόλαβα να ακούσω είναι το όνομα του τραγουδιού το οποίο είναι "Δεν θυμάμαι" αλλά δεν άκουσα ποιος το τραγουδάει.

 

Ξέρει κάποιος να μου πει?

 

Ευχαριστώ!

 

"Νεύμα & Mystique - Μην κάνεις πως δε θυμάσαι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω το κομματι με το οποιο ξεκινουσε την μεταμεσονυκτια εκπομπη του ο Πετρακας περιπου 10 χρονια πριν (πρωτου κλεισει ο Jeronimo Groovy). Ροκ κομματι. Ξεκινουσε ακαπελα μια μελωδικη γυναικεια φωνη, ελεγε μια στροφη και στη συνεχεια μπαινανε οι κιθαρες τα ντραμς κλπ και συνεχιζε το τραγουδι..

καμια ιδεα? εμπορικη εκπομπη ηταν, καποιος θα γνωριζει δε μπορει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ κάτι ακόμη θέλω. Μήπως γνωρίζει κανείς ποια είναι τα παρακάτω κομμάτια?

 

http://rapidshare.com/files/156260089/18102008.mp3.html

http://rapidshare.com/files/156260564/18102008_001_.mp3.html

 

 

Το πρώτο είναι "Bed ft Chloe Myers - Before i leave (freemasons club mix)"

Το δεύτερο δεν το ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...