Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και η ποιότητα δεν είναι τόσο καθαρή... πρέπει να είναι αυτό το κομμάτι που ψάχνεις.

J-Walk - Soul Vibration

http://www.youtube.com/watch?v=CM0CGheD58E

 

ωραιος! αυτο ειναι, δεν περιμενα πως θα το ξερε κανεις..thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΛΟΙΠΟΟΟΝ ΣΕ ΕΝΑ LIVE SHOW ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟ ΠΡΙΝ 1 Η 2 ΧΡΟΝΙΑ ΩΣ GUEST STAR ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΕ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΟΠΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΙΟ ΜΟΝΤΕΡΝΟ ΣΤΥΛ..ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΝ ΤΗΝ ΒΡΗΣΚΩ ΠΟΥΤΗΕΝΑ ..ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρονια πολλαα να σαι παντα καλαα σου τηλεφωνωω και σου στελνω φιλιααα..

 

μοιαζει με βολανη..δε βρισκω κατι στο ιντερνετ..ξερει κανεις τιτλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα

 

ψαχνω για ενα ξενο κοματι, νομιζω στα γερμανικα ειναι.Μονο το βιντεο κλιπ εχω δει και θυμαμαι. βασιζεται στην χιονατη με τους 7 νανους. Στο βιντεο κλιπ δειχνει την χιονατη να σνιφαει διαμαντια απο την μητη και τους 7 νανους τους εχει κανει σκλαβους της .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα

 

ψαχνω για ενα ξενο κοματι, νομιζω στα γερμανικα ειναι.Μονο το βιντεο κλιπ εχω δει και θυμαμαι. βασιζεται στην χιονατη με τους 7 νανους. Στο βιντεο κλιπ δειχνει την χιονατη να σνιφαει διαμαντια απο την μητη και τους 7 νανους τους εχει κανει σκλαβους της .

 

Rammstein - Sonne:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pαιδια ψαχνω ενα τραγουδακι αλλα ουτε καν θυμαμαι στιχο ουτε ρεφρεν...απο οτι θυμαμαι ομως ελεγε ¨"για ενα τσοπανι που δε του βγενει κανεις στο αρμεγμα" το λεει καποιος απο αυτους που ειναι στο 'ζυγο"...πιστευω να εγινα κατανοητος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια και καλη χρονια σε ολους μας.Ψαχνω καιρο να βρω ενα τραγουδι το οποιο ειναι σιγουρα παλιο αλλα ποτε δεν προλαβαινω τιτλο και στο google δεν υπαρχει.Το τραγουδαει γυναικα και οι στιχοι πανε καπως ετσι...

"Απο τι ψαχνεις να κρυφτεις κι ηρθες κοντα μου παλι..ποτε θα φυγεις, θα χαθεις,θα γυρισεις στο σκοταδι...οση αγαπη απεμεινε ειναι μια σταγονα,χωρις να διψασεις μην τη πιεις για να μου δειξεις πως ακομα με πονας....."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια ψαχνω το τραγουδι που ειχε πει μια κοπελια 2 μηνες πριν στο ραδιο αρβυλα..ηταν μονη της οχι συγροτημα και της ελεγαν συνεχως πως θα εκανε μεγαλη καριερα στο εξωτερικο..οι στιχοι ηταν αγγλικοι και το κομματι ηταν μπαλαντα.

Αν ξερει κανεις ποιο εννοω και το χει βρει στο yt παρακαλω να ποσταρει απαντησει..

Ευχαριστω πολυ!!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...