Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Exω και πολυ καιρο να δω την σειρά.Αλλα τα δυο συγκεκριμενα παιζουν πολυ στην 10η εντολη

 

Σ'ευχαριστώ πολύ...έψαχνα αρκετό καιρό να τα βρω..για τους Madrugada κάτι ψιλιαζόμουν, αλλά δεν το είχα σιγουρέψει...thnxxx again!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας παιδια ψανχω ενα κομματι ραπ που εχεισ μεσα το ρεφρεν ειναι ινδικο το λεει μια ινδη και ειναι χορευτικο κομματι νομίζο τον ραπερ τον λενε BABE νομιζω το ψαχνω καιρο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!!!ψαχνω ενα τραγουδι που παιζει στον nitro radio...τ τραγουδι λεει "i don't know who you are i should have seen the danger i can't get over you , there's been some changes...".το λεει καποιος αντρας.

ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dance τραγούδι 2009?-2010 (ακούγεται τώρα αυτό τον καιρό), με έντονο dance beat και με συμμετοχή γυναίκας η οποία κάπου στη μέση περίπου, όταν χαλαρώνει το beat, λέει "All I Want Is You" και μετά επανέρχεται στο αρχικό refren.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω κολλησει. Υπαρχει καποιο κομματι της lady gaga το οποιο ειναι μπαλαντα??? δεν εχει καμια σχεση με το ρυθμο που εχουν τα υπολοιπα τραγουδια της. ειναι αρκετα slow. μπορει να κανω και λαθος αλλα η χροια της φωνης στο κομματι που ψαχνω ταιριαζει σε αυτην. καμια ιδεα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!!!ψαχνω ενα τραγουδι που παιζει στον nitro radio...τ τραγουδι λεει "i don't know who you are i should have seen the danger i can't get over you , there's been some changes...".το λεει καποιος αντρας.

ευχαριστω!!!

 

Εχω την εντυπωση οτι εννοεις αυτο...

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=8XL_XnMDgDM[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια!!Θα ηθελα τη βοιθεια σας για ενα τραγουδι που ψαχνω! Τα μονα λογια που εχω καταλαβει ειναι οτι λεει (my life is someline)..Εψαξα στο γκουγκλ αλλα δεν λεει τιποτα σχετικο..Το τραγουδι πρεπει να ναι προσφατο!Καθε βοιθεια δεκτη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω την βοήθειά σας ψάχνω για ένα κομμάτι μάλλον πρόσφατο, Urban POP ή HIP-HOP με γυναίκα στο ρεφρέν να τραγουδά "τι και αν την πόρτα μας χτυπά τι και αν τα νεύρα μας τα σπά"

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω την βοήθειά σας ψάχνω για ένα κομμάτι μάλλον πρόσφατο, Urban POP ή HIP-HOP με γυναίκα στο ρεφρέν να τραγουδά "τι και αν την πόρτα μας χτυπά τι και αν τα νεύρα μας τα σπά"

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

το τραγουδι που ψαχνεις ειναι στο δισκο των σταβεντο τον τελευταιο,και λεγετε αλλιοτικο αερα:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο πολλα posts, εψαχνα ενα house τραγουδακι που παιζοταν στα club και parties.Επειδη ακομα παιζεται και ειναι και ωραιο το παραθετω για τυχον μελλοντικες αποριες, δικο σας.

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=HCvYIIonn_w&feature=related]http://www.youtube.com/watch?v=HCvYIIonn_w&feature=related[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα!Ακούω απο το καλοκαίρι στα club ένα μπιτάκι που λέει κάτι σαν

 

οτομπιλ οτομπιλ οτο οτο μομπιλ ή κάτι τέτοιο!ξέρω ότι δεν βοηθάω και πολύ αλλά έτσι ακούγεται.όποιος μπορεί να βοηθήσει..ΤΥ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...