Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανείς πως λέγεται το τραγούδι που παίζει?

Έχω στείλει μήνυμα στην κοπελιά που το ανέβασε εδώ και κανά μήνα

αλλά δεν μου έχει απαντήσει! Ευχαριστώ!

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=BhBjGEs1uks[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φιλε μου ειναι αμερικανος ραπερ το ρεφρεν ειναι μια ινδη ευχαριστω παντως!!

 

---------- Προσθήκη στις 19:39 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:38 ----------

 

Baba kahn ειναι ο παραγωγος dj του κομματιου αν λες αυτο....

οχι φιλε μου ειναι αμερικανος ραπερ το ρεφρεν ειναι μια ινδη ευχαριστω παντως!!

 

---------- Προσθήκη στις 19:44 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:39 ----------

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια!!Θα ηθελα τη βοιθεια σας για ενα τραγουδι που ψαχνω! Τα μονα λογια που εχω καταλαβει ειναι οτι λεει (my life is someline)..Εψαξα στο γκουγκλ αλλα δεν λεει τιποτα σχετικο..Το τραγουδι πρεπει να ναι προσφατο!Καθε βοιθεια δεκτη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Akrepi.Γεια σας παιδια ψανχω ενα κομματι ραπ που εχεισ μεσα το ρεφρεν ειναι ινδικο το λεει μια ινδη και ειναι χορευτικο κομματι νομίζο τον ραπερ τον λενε BABE νομιζω το ψαχνω καιρο!!

σου δινω πολλες πιθανες επιλογες.....ελπιζω καποιο απο αυτα να ειναι!:-)

 

Erick Sermon Feat. Redman - React

[ame]

[/ame]

 

Indian Flute - Timbaland Feat Magoo

[ame]

[/ame]

 

"How low'' ludacris

[ame]

[/ame]

 

The flyest - Nas feat. A.Z

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=J-7KJpSE06E[/ame]

 

παλιότερο:

Eric B. & Rakim - Paid In Full

[ame]

[/ame]

 

Gucci Mane Ft Drake-King Leon

[ame]

[/ame]

 

....http://nz.answers.yahoo.com/question/index?qid=20070628032812AAX7z9J....

δεν ξερω τι αλλο να σου πω....!:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω ενα κομματι που ακουσα χθες στις 18.30 στον αντενα, εχει μονο μουσικη και καπου καπου πεταγεται μια τυπισσα και λεει ενα ουαου-ουαου-ουα.

 

Εδω ειναι μια αποπειρα της μελωδιας της εισαγωγης

 

και εδω μια αλλη της μελωδιας της τυπισσας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους, μηπως μπορει καποιος να μου πει, ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει στο παρακατω τηλεοπτικο σποτ, της διαφημισης απο τη Nova superleague;

 

 

 

 

 

 

 

[ame=

]http://www.youtube.com/watch?v=Ac4tJyZ8t6E[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά! Ψάχνω ένα τραγούδι που σε κάποια φάση λέει: ¨Αν θα μπορούσα ξανά να στο πω μια φορά το πόσο πολύ σ΄αγαπώ χωρίς εσένα δεν ζω η καρδιά μου για σένα χτυπά και κοντεύω να τρελαθώ¨ Το τραγουδάει άντρας και η μουσική θυμίζει πολύ Κωνσταντίνο Βήτα.Αν μπορείτε σας παρακαλώ πολύ να βοηθήσετε... Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας παιδιά ψάχνω ενα κομμάτι που θυμάμαι μονο το βίντεο κλίπ και λιγο το ρεφρέν το βίντεο κλίπ ήταν ένας χοντρός μαύρος σε ενα γήπεδο του μπάσκετ και προχορούσε συνέχεια στον δρόμο και το ρεφρεν ελεγε i won to feel your luffinstyle όποιος μπορεί να με βοηθήσει ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γειά σας!Έχω απελπιστεί ψάχνοντας αυτό το τραγούδι...Οπότε αν μπορέσετε να με βοηθήσετε θα σας είμαι υπόχρεη.Λοιπόν είναι παραδοσιακο-μοντερνο Ιρλανδέζικο ή Σκωτζέζικο τραγούδι μάλλον με bag-pipes και είναι πολύ γρήγορο είναι πολύ γνωστό τραγούδι μάλλον δεκαετίας 90...Αυτά θυμάμαι τώρα...Όλες οι προτάσεις ευπρόσδεκτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γειά σας!Έχω απελπιστεί ψάχνοντας αυτό το τραγούδι...Οπότε αν μπορέσετε να με βοηθήσετε θα σας είμαι υπόχρεη.Λοιπόν είναι παραδοσιακο-μοντερνο Ιρλανδέζικο ή Σκωτζέζικο τραγούδι μάλλον με bag-pipes και είναι πολύ γρήγορο είναι πολύ γνωστό τραγούδι μάλλον δεκαετίας 90...Αυτά θυμάμαι τώρα...Όλες οι προτάσεις ευπρόσδεκτες...

Ίσως ...;

[ame]

[/ame]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...