Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά ψάχνω ενα κομμάτι που θυμάμαι μονο το βίντεο κλίπ και λιγο το ρεφρέν το βίντεο κλίπ ήταν ένας χοντρός μαύρος σε ενα γήπεδο του μπάσκετ και προχορούσε συνέχεια στον δρόμο και το ρεφρεν ελεγε i won to feel your luffinstyle όποιος μπορεί να με βοηθήσει ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 16,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γειά σας παιδιά ψάχνω ενα κομμάτι που θυμάμαι μονο το βίντεο κλίπ και λιγο το ρεφρέν το βίντεο κλίπ ήταν ένας χοντρός μαύρος σε ενα γήπεδο του μπάσκετ και προχορούσε συνέχεια στον δρόμο και το ρεφρεν ελεγε i won to feel your luffinstyle όποιος μπορεί να με βοηθήσει ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Ακούει κανείς best 92,6? Σήμερα ακριβώς πριν το διάλειμμα των 7.30 έπαιξε ένα υπέροχο τραγούδι το οποίο και ψάχνω. Ακριβώς μετά απ' αυτό έπαιξε το church lady σε ένα gospell remix, αν σας λέει κάτι αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Ακούει κανείς best 92,6? Σήμερα ακριβώς πριν το διάλειμμα των 7.30 έπαιξε ένα υπέροχο τραγούδι το οποίο και ψάχνω. Ακριβώς μετά απ' αυτό έπαιξε το church lady σε ένα gospell remix, αν σας λέει κάτι αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα :) ακουσα ενα τραγουδι στον best,το οποιο αν καταλαβα καλα πρεπει να το ερμηνευει ο johny cash αλλα δεν ειμαι σιγουρη κ η μονη λεξη που συγκρατησα ειναι κατι με ohaio?..ειναι δυνατο κομματι κ δυστυχως δεν το βρισκω πουθενα..καμια ιδεα κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα! ακούω τις τελευταίες μέρες στο ραδιόφωνο (στον δίεση νομίζω) ένα γαλλικό τραγούδι...μάλλον ροκ θα το έλεγα .δεν ξέρω τίτλο λόγια καλλιτέχνη!είναι πόλύ ωραίο και θα ήθελα να το βρω. αν κάποιος κατάλαβε...ευχαριστώ

 

---------- Προσθήκη στις 23:02 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:51 ----------

 

καλησπερα :) ακουσα ενα τραγουδι στον best,το οποιο αν καταλαβα καλα πρεπει να το ερμηνευει ο johny cash αλλα δεν ειμαι σιγουρη κ η μονη λεξη που συγκρατησα ειναι κατι με ohaio?..ειναι δυνατο κομματι κ δυστυχως δεν το βρισκω πουθενα..καμια ιδεα κανεις;

 

banks of the ohio???????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα! ψαχνω ενα τραγουδι που επαιξε στο best radio στην εκπομπη της αφροδιτης σημιτη σημερα το πρωι γυρω στις 11.

 

ειπε οτι ειναι το dub accordeon απο mam.

 

δε το βρισκω ομως ουτε στο google ουτε στο youtube.

 

μηπως το γραφω λαθος? ξερει να βοηθησει κανεις?

 

ευχαριστω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Nα επαναφερω 2 περσινες αναζητησεις μου γιατι δεν τα βρηκα ακομα....

ψαχνω ενα τραγουδι, μαλλον αρχες 90 πρεπει να ειναι, το μονο που θυμαμαι ειναι ενας στιχος που ελεγε You're a Liar απο γυναικεια φωνητικα τυπου la bouche αλλα καπως πιο αργο αν θυμαμαι καλα και την φραση την πεταγε στο ασχετο (σαν να ανελυε δηλαδη τι της ελεγε καποιος και κατεληγε στο you're a liar).....

 

Αλλα το πιο σημαντικο: ακουσα στα Ιταλικα το Twist In My Sobriety της Tanita Tikaram σε ενα ντουετο της με εναν ανδρα που τραγουδουσε και εκεινος στα ιταλικα και δεν ξερω την εκτελεση. Εχω τρελαθει στην αναζητηση στο ιντερνετ για αυτο το κομματι αλλα τιποτα! Φανταζομαι επισης πως ειναι πιο ευκολο να βρεθει απο το πρωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...